IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Ми що не опитат.Аз ти гарантирам че след седмича Путин е на Атлантическия океан и европейците ще станат роби на руснаците.
    Ако не бяха се уплашили Англия и САЩ от мощта на Хитлер сега нямаше да има Русия и Англия.Европа щеше да е едно цяло с ред дисциплина и висок стандарт и разни мюмюнчета нямаще да посмеят да правят митинги по Германия.
    Иначе сапун щеше да има за всички.
    Last edited by 4ono; 01.12.2013, 20:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Удри Госпожо,че мен ХУнчето ще ме банне!!!Много съм се заяждал!!!Как да им говориш на такива чутори!!!
      Да удрям да удрям колко да удрям чедо. Ама и стара дама като мен няма много сили сама да се бори с простотията и селянията. Его Е моето приятелче big6ha го пратиха на турне в Делиормана, там да треска ФЕНКИ ФЕНКИ.
      г-жа Фирдевс.2015г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
        Бате Пишко пикаш на ламаринка да ти дрънка. Виж едно сравнение на БВП на държавите. Русия е една феодална държава с нисък БВП и главното перо е продажба на суровини. Имат стари ядрени бомби които няма да стигнат до никъде и най вероятно ще бъдат унищожени още на тяхна територия. Ако Русия беше сила нямаше да ги удари метеорита. а щаха да го прихванат и униюожат. Пълни въздухари са. Докато слушат и си продават ресурсите ще ги търпят.
        Не, те знаят колко струват!!!Пешо Краваро и такива като него се репчат!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Златната орда на Чингиз хан.
          Неграмотен, пък пише!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Ми що не опитат.Аз ти гарантирам че след седмича Путин е на Атлантическия океан и европейците ще станат роби на руснаците.
            Бате Пишко пикаш на ламаринка да ти дрънка. Виж едно сравнение на БВП на държавите. Русия е една феодална държава с нисък БВП и главното перо е продажба на суровини. Имат стари ядрени бомби които няма да стигнат до никъде и най вероятно ще бъдат унищожени още на тяхна територия. Ако Русия беше сила нямаше да ги удари метеорита. а щаха да го прихванат и унищожат. Пълни въздухари са. Докато слушат и си продават ресурсите ще ги търпят.
            Много бързо забрави как ги млатиха в афганистан, после една шепа чеченци ги разконтриха и още ги плякат.Ако имаха сила нямаше да позволят войната в Ирак който беше техен. Изгубиха Египет, Либия, сега и Сирия. скоро и Иран.
            Last edited by 4ono; 01.12.2013, 19:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              А Русия да наложи пълно ембарго на Европа. И ще си пренасочи износа към Китай.
              Тогаз в Европа и клечки за зъби няма да има. Щото дървото е в Русия.
              А газът и нефтът не са само енергия. Те са и суровина.
              Ако бях на мястото на Путин в момента, щях да пренасоча целия газ към Индия и Китай, докато Европа не клекне на руските искания за визите и не си върне Украйна.
              На едномилиардна Индия дори двойно по-евтина газ да продава Путин ще има същия приход, като от 500 милионна Европа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Първи бе Наполеон втори бе Хитлер ... Може би дойде моментът Европа да постави това зло Рисия на мястото и.Без русия за по добър свят....Пълна изолация на и ембарго и забрана за патуване на руски граждани стоки и отзоваване на всички руски посланници и граждани на рисия от европейският съюз.
                Ми що не опитат.Аз ти гарантирам че след седмича Путин е на Атлантическия океан и европейците ще станат роби на руснаците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Ша пратят дръжки. Който е навлязъл в Русия, читав не е излязъл.
                  А Украйна си е Русия. Както и Беларус впрочем.
                  Партенков, промили са ти мозъка комунистите. Има един дето е влязал и е управлявал с мерак. Казва се Чингиз Хан. По негово време Русия не е имало, Смачкал ги е като гниди. Стигнал е до северна България и тя е била под негово владение.
                  Last edited by 4ono; 01.12.2013, 19:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                    Когато говориш от опит личи и Евала бат Пего.
                    А сега ако не те мързи фърли леп на прасето и легай селтак.
                    Удри Госпожо,че мен ХУнчето ще ме банне!!!Много съм се заяждал!!!Как да им говориш на такива чутори!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      А руски газ и петрол... той е с предимство....
                      Търсиш ,третия ли е ,който ще бъде вкаран в правия път...
                      Баба Ванга е писала по твойта част....
                      Само ,че резултата е много лош за световната демокрация...според нея...

                      П.П. Едно украйнче иска да влезе в Европа ама цените и наемите,медицинските им грижи да останат сегашните , а правата и заплатите им да бъдат на европейци...
                      Усещат се...
                      И аз гледам би ти ви в момента.Много хубаво но наивно дете.Ако знае в ЕС какви дядковци го чакат с вдигнати самолети.По тази демократична телевизия казаха че ЕС искал да бъде освободена Тимошенко.Да се смее ли човек да плаче ли?Тя е в затвора щото е осъдена от съд а не щото Янукович я е завел там.А ни учат нас на правосъдие че и доклади пишат.Да ги еба у европейските педали начело с Барозу и оня Рампой дето англичаните му викат че в главата приличал на парцал

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                        Когато говориш от опит личи и Евала бат Пего.
                        А сега ако не те мързи фърли леп на прасето и легай селтак.
                        Животните има кой да ги храни не им бери грижа.Пълно е с гладни градски нещастници като тебе

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Гледай Палячи от Леонкавало....
                          Ще ти е от полза....голяма..
                          Чакай да свършим преди това Арсеник и стари дантели.
                          г-жа Фирдевс.2015г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Първи бе Наполеон втори бе Хитлер ... Може би дойде моментът Европа да постави това зло Рисия на мястото и.Без русия за по добър свят....Пълна изолация на и ембарго и забрана за патуване на руски граждани стоки и отзоваване на всички руски посланници и граждани на рисия от европейският съюз.
                            А Русия да наложи пълно ембарго на Европа. И ще си пренасочи износа към Китай.
                            Тогаз в Европа и клечки за зъби няма да има. Щото дървото е в Русия.
                            А газът и нефтът не са само енергия. Те са и суровина.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Първи бе Наполеон втори бе Хитлер ... Може би дойде моментът Европа да постави това зло Рисия на мястото и.Без русия за по добър свят....Пълна изолация на и ембарго и забрана за патуване на руски граждани стоки и отзоваване на всички руски посланници и граждани на рисия от европейският съюз.
                              А руски газ и петрол... той е с предимство....
                              Търсиш ,третия ли е ,който ще бъде вкаран в правия път...
                              Баба Ванга е писала по твойта част....
                              Само ,че резултата е много лош за световната демокрация...според нея...

                              П.П. Едно украйнче иска да влезе в Европа ама цените и наемите,медицинските им грижи да останат сегашните , а правата и заплатите им да бъдат на европейци...
                              Усещат се...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Комунизма си отиде преди 24 години.И не е твоя заслугата а на един човек с белег на главата.За такива като тебе дойдоха мизерията безработицата гладът и болестите.Ма то наебан нещастен няма....
                                Когато говориш от опит личи и Евала бат Пего.
                                А сега ако не те мързи фърли леп на прасето и легай селтак.
                                г-жа Фирдевс.2015г.

                                Коментар

                                Working...
                                X