IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
    Паляк, представи, че знам доста повече от теб!
    Колко сантами е? ето я любимата ти Русия.няма какво повече да кажа.
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
      едно време, от стария си ник се представяше за фабрикант. Ся, последно - ко си?
      Объркал си рейса пич.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Финансовата криза спря парите към Ирландия. Банките им закъсаха, държавата ги спаси и затъна в дългове, цените на имотите им почнаха да падат, банките им закъсаха още повече, икономиката забуксува, и държавата Ирландия не можеше да излезе на пазара на държавен дълг.

        Падат цените на ресурсите - парите към Русия намаляват, постъпленията във фиска им намаляват. силната държава - т.е. месещата се във всичко държава става слаба държава. Уволнения, намаления на заплати. банките им почват да страдат. Русия почва да взима дългове за да замести липсващите приходи от петрол, газ, въглища, стомана и така нат.

        дълга и почва да расте - Путин не предприема пазарни реформи - това ще му намали собствената власт. пазарите спират да вярват на Путин - цената на Руския дълг отива в стратосферата - пазарите почват да си спомнят как руснаците ги прекараха през 97. Спира се всякакъв достъп на Русия до международни пазари на дълг. Инфлация в Русия, рублата се срива, населението обеднява за броени месеци.

        И Русия достига африкански стандарт
        Четох, но връзката се губи.
        Ти и аналогия не можеш да направиш ...... Руските банки нямат тези ескпозиции към западния свят че да си внесат кризата.

        Този сценарии по прилича да се случи в САЩ дето си го развил ....
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
          Русия никога не е била сила след феодализма.
          Остаряла база, изолация на целия соц лагер и дупене на западняците за валута второ направление основно за суровини и храни . Стоки с най долно качество(Заз, Уаз, Камаз, Урал Москвич, и всякакви други тежки груби и енергоемки боклуци... Ей пишлегар знаеш ли какво е валута второ направление?
          Паляк, представи, че знам доста повече от теб!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
            По-скоро Стахановска. не разбирам какъв е проблем, щом си на 25, да си чел това или онова. Впрочем тук постоянно се прави некъв каламбур "ние сме умни и красиви", "вий сте комундета", "Русия е пропаднала" и так далее.
            обясни ми де - за стахановската линия
            не правя каламбур к'вото си писал това съм цитирала )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
              По-скоро Стахановска. не разбирам какъв е проблем, щом си на 25, да си чел това или онова. Впрочем тук постоянно се прави некъв каламбур "ние сме умни и красиви", "вий сте комундета", "Русия е пропаднала" и так далее.
              Русия никога не е била сила след феодализма.
              Остаряла база, изолация на целия соц лагер и дупене на западняците за валута второ направление основно за суровини и храни . Стоки с най долно качество(Заз, Уаз, Камаз, Урал Москвич, и всякакви други тежки груби и енергоемки боклуци... Ей пишлегар знаеш ли какво е валута второ направление?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                объркал си рейса Пич....анализатор.
                едно време, от стария си ник се представяше за фабрикант. Ся, последно - ко си?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  ще ми обясниш ли като 25 годишен....какво е стахоновска ориентация....що е праволинейна, друг път )
                  По-скоро Стахановска. не разбирам какъв е проблем, щом си на 25, да си чел това или онова. Впрочем тук постоянно се прави некъв каламбур "ние сме умни и красиви", "вий сте комундета", "Русия е пропаднала" и так далее.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala
                    Ей Пешо,знаеш ли къде е Грудово!!!Те там имаше единственото в страната стадо от овце/5000/,което беше печелившо!!!1/една/ стотинка на овца!!!За крави също мога да ти кажа!!!
                    а на мен, ако може....да ми кажеш къде да си намеря истинско краве и овче сирене и кашкавал....без разни калциеви соли, за да узрява бързо-бързо ....и с истинско мляко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      Паляк, нали ти обясних нещо за мен. Очаквам сега ти да ни кажеш кой си, да не излезе, че си некой пенсиониран агитатор, а?
                      объркал си рейса Пич....анализатор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                        Слушай, паляк, аз съм на 25 г., като физически няма как да бъда комунист. Никога не съм членувал в партия, родителите ми също, сега стана ли ти ясно, че не си на партийно събрание, а тук не сме идиоти със стахоновска праволийнена ориентация!
                        ще ми обясниш ли като 25 годишен....какво е стахоновска ориентация....що е праволинейна, друг път )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Да очевидното е че комунистите построиха заводи стопанства АЕЦ училища университети болници детски градини.Индустриализираха страната.А вие какво направихте изклахте животните включително и бременните от 11 милиона овце през 1989 днес имаме 500000.Заводите са разграбени и унищожени стопанствата са като след цунами.Дори граница нямаме всеки мое си влиза и излиза кога реши.Та е видно след кого не никне трева
                          В Гърция като нямаше комунисти как вземат 5-10 пъти повече пари, хем ги тресе яка криза и яко им режат държавни заплати и пенсии.



                          Нека им е лошо на гърците, пък ти си живей с АЕЦ и индустриализирана държава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                            Сравнението между Русия и САЩ е като да сравняваш Лада с Доч Вайпър.
                            специално за магистъра учил недоучил в рабфага да сравняваш България с Китай.
                            Паляк, нали ти обясних нещо за мен. Очаквам сега ти да ни кажеш кой си, да не излезе, че си некой пенсиониран агитатор, а?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Би ли казал как успяха да ти промият мозъка.Щото явно в това са много добри в компютрите не са.

                              Никой не умее да нарича бялото черно по-убедително от комундетата

                              Че ако не бяха САЩ компютри нямаше да има още поне сто години. А и останалите съпровождащи ги технологии. Тъжно, но е така.

                              А и без САЩ световната комунистическа система щеше да процъфтява в момента. Разбираемо е че ги мразите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Аиде сега развии тезата що точно фалира Ирландия и къв е паралела с Русия.......
                                Финансовата криза спря парите към Ирландия. Банките им закъсаха, държавата ги спаси и затъна в дългове, цените на имотите им почнаха да падат, банките им закъсаха още повече, икономиката забуксува, и държавата Ирландия не можеше да излезе на пазара на държавен дълг.

                                Падат цените на ресурсите - парите към Русия намаляват, постъпленията във фиска им намаляват. силната държава - т.е. месещата се във всичко държава става слаба държава. Уволнения, намаления на заплати. банките им почват да страдат. Русия почва да взима дългове за да замести липсващите приходи от петрол, газ, въглища, стомана и така нат.

                                дълга и почва да расте - Путин не предприема пазарни реформи - това ще му намали собствената власт. пазарите спират да вярват на Путин - цената на Руския дълг отива в стратосферата - пазарите почват да си спомнят как руснаците ги прекараха през 97. Спира се всякакъв достъп на Русия до международни пазари на дълг. Инфлация в Русия, рублата се срива, населението обеднява за броени месеци.

                                И Русия достига африкански стандарт

                                Коментар

                                Working...
                                X