IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не, Киро-Карл, аз те питам нормално ли е да наричаш някого ДОМУЗ защото е турчин????

    Нали уж си коректен и върл радетел за спазване правилата на форума???

    Коментар


    • Делегация от трима представители на „Ранобудните студенти” ще замине за украинската столица Киев.

      Read more: http://europe.actualno.com/Ranobudni...#ixzz2mOj1Y7fW
      Ранобудните студенти заминават за Украйна
      europe.actualno.com
      Делегация от трима представители на „Ранобудните студенти” ще замине за украинската столица Киев..

      ДАЛИ ЩЕ ПРАТЯТ И ТРОЛОВЕ С ТЯХ..

      Коментар


      • Лошото Кандид е, че твоите шефове твърдят, че се различават - били дясни и некомунисти- - ТОВА Е ОЩ

        Е ЕДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО. ЧЕ СА КЛОНИНГИ И КОМУНИСТИ..ОТ ЕДИН ЧЕРВЕН ДОЛ ДРЕНКИ СА- НАЛИ МЕЧО

        Vladimir Tanev
        Сега напусналия депутат от ГЕРБ да се готви да научи много неща за себе си. Не изключвам от Проното на НДК да разтръбят че:
        1. Че е педофил, педал, че закусва с малки деца,
        2. Че дядо му по майчина линия е обрал Отоманската банка,
        3. Че поне три дузини студентки от Свищов са се оплакали на бившия вътрешен министър затуй че са били пощипвани от доскорошния гербаджия,
        4. Че пере пари с Мария от Бонукс,
        5. Че е таен член на ФБ групата СОФИЯ БЕЗ БЛОКАДИ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
          Страната ни запазва позицията си с тази от миналата година.

          Че това хич не е зле. А и бием половината Африка. Дали наште не са им бутнали нещичко на тия от Transparency International?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Я си представи един контрапротест на минъорите от Донбас, ни ще се видят Кличковци, ни оранжеви активисти, ни полски панове...
            Не е необходимо да има каквото и да било противопоставяне...
            Те ВСИЧКИ са ЕДИН НАРОД ...
            И западната и източната част...
            В момента, бунта е срещу всичко и всички ... Само и само да НЯМА МИР ...
            Никой не каза, че НЯМА да има Европа (за добро или лошо), а просто, че В МОМЕНТА НЯМА ПАРИ за това...
            И виж, каква ИСТЕРИЯ се изви..
            Просто се чакаше НЕЩО (каквото и да е)
            ВСИЧКО беше готово...
            Не съм фен на хохлите, но ако ТОВА не се тушира в ТОЗИ му вид, скоро жална им майка... като държава ...
            А тва, че на гейропееца му дреме за свободите или качеството на живот на цитирания донбаски миньор ... ха.. ха.. ха ...
            ..
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
              Що, нещо лошо ли има?

              Или ако не е бил на Станишовата манифестация е домуз?

              Я, като говорим за обиди, Киро-Карл няма равен...

              Коментар


              • Аз знам едно , на сила хубост не става.

                Те нямат общо минало за да се очаква общо бъдеще. Изкуствено създадена държава е. Вероятно за всички ще е по добре да се разделят и всеки по пътя си.....
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • https://www.facebook.com/profile.php...7511&fref=pymk

                  АФЕРИМ ДОМУЗЛАР

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Колче,защо бе все някой трябва да разединява!!!
                    Значи ние много се обичаме,ама тоя международен враг ни разединява!!!
                    Айде стига с тия!!!Югославия така,Сирия така,сега Украйна!!!А забравих ,Уйгурия!!!
                    Защото това е ЦЕЛТА...
                    Не на гейропа...
                    Гейропа е маша ...
                    Към тия, дет си изпонаписал, спокойно можеш да добавиш още десетина ...
                    Стига или не, ТОВА е положението !!!
                    За жалос
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Започна се най-накрая
                      "Преса": Депутат напуска групата на ГЕРБ - Vesti.bg
                      vesti.bg
                      Молбата му била подадена вчера пред председателя на парламента Михаил Микова, а днес ще бъде депозирана в деловодството на Народното Събрание..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Не съм го гледал, но Константинов е синтезирал много точно - ЦЕЛТА на Гейропа...
                        Да се РАЗЕДИНИ Украйна...
                        Колче,защо бе все някой трябва да разединява!!!
                        Значи ние много се обичаме,ама тоя международен враг ни разединява!!!
                        Айде стига с тия!!!Югославия така,Сирия така,сега Украйна!!!А забравих ,Уйгурия!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Не съм го гледал, но Константинов е синтезирал много точно - ЦЕЛТА на Гейропа...
                          Да се РАЗЕДИНИ Украйна...
                          Я си представи един контрапротест на минъорите от Донбас, ни ще се видят Кличковци, ни оранжеви активисти, ни полски панове...

                          Коментар


                          • Международната организация "Трасперънси интернешънъл” публикува ежегодния си доклад за състоянието на корупцията по света – Индекс за възприятието на корупцията 2013. В него България се нарежда на 77 място от 177 държави, с 41 точки. Страната ни запазва позицията си с тази от миналата година. Дания, Нова Зеландия, Финландия , Швеция , Норвегия държат първите места по некорумпираност.
                            В документа се казва, че всяка държава с под 50 точки има сериозен проблем с корупцията. Класацията е изготвена на базата на данни, събрани от 13 международни институции, сред които Световната банка, Азиатската и Африканската банка за развитие, Световния икономически форум. Скалата за оценяване е от нула за страна, считана за високо корумпирана до сто, за страни, свободни от корупция .Още информация от доклада виж на: http://www.transparency.org/cpi2013/results

                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                              Михаил Константинов: Намесата на полските политици в Украйна е скандална
                              Не е изключено страната да се раздели на две – проруска и проевропейска, прогнозира професорът
                              Публикувано: 3 дек. 2013, 08:00 | Обновено: 3 дек. 2013, 08:00

                              Михаил Константинов

                              Като страна Украйна е доста разделена и Европейския съюз трябва да действа много внимателно, за да не провокира сериозен конфликт. Това каза в студиото на Нова телевизия проф. Михаил Константинов. Той посочи поне три страни, които сега съществуват сред населението в Украйна – рускоговорящи, които държат на Русия, украинци, твърдо за силна и европейска държава и намиращи се под полско влияние част.

                              Затова намесата на полски политици точно сега е скандална, те бързат да приберат плодовете на това разделение, коментира ситуацията професорът. Една от грешките в момента на Брюксел е, че не искат повече да дават пари на Изток и нямат официална позиция по конфликта, казва още Константинов.

                              Той не изключи възможността страната да се раздели на две части – едната с проруска ориентираност, другата – с европейска насоченост, анализира Константинов. /БЛИЦ
                              Не съм го гледал, но Константинов е синтезирал много точно - ЦЕЛТА на Гейропа...
                              Да се РАЗЕДИНИ Украйна...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Само приказват.
                                От кръста надолу да мъртви.
                                А бъркаш пич , като хилти съм.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X