IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
    Как ти го измислиха това Будала и какви услуги вършеше на Буда и ДС

    Vladimir Tanev
    Според Андрей Райчев ББ се готвел за президент. Ясно, трябва да променим конституцията и да закрием тази длъжност...

    Няма смисъл, разкрит си, другарю агент-явочник на ДС!

    Ама така е като се кандидатираш за общински съветник от БСП, подлежиш на разкриване принадлежността...

    Коментар


    • Как ти го измислиха това Будала и какви услуги вършеше на Буда и ДС

      Vladimir Tanev
      Според Андрей Райчев ББ се готвел за президент. Ясно, трябва да променим конституцията и да закрием тази длъжност...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
        А на мене едно пиленце ми каза . че си бил колега на Буда- с псевдоним Будала- комунистическата крушка си има опашка


        Няма да се разделя с Цветанов
        bulgarski.pogled.info
        /Поглед.инфо/ Разболяха ми лошо дъщерята тези, които стоят и протестират под прозорците ми. Тези, които ме чакат пред Нова тв, са същите - деца, има и роми. Те са платени.

        Да ама не съм, Оги!

        Коментар


        • А на мене едно пиленце ми каза . че си бил колега на Буда- с псевдоним Будала- комунистическата крушка си има опашка


          Няма да се разделя с Цветанов
          bulgarski.pogled.info
          /Поглед.инфо/ Разболяха ми лошо дъщерята тези, които стоят и протестират под прозорците ми. Тези, които ме чакат пред Нова тв, са същите - деца, има и роми. Те са платени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
            Напълни се форума с с тролове - пидали-отрепки слуги на комунистите


            Така е другарю Елника, така е!

            Абе как го измисли това "Елника" или ти го измислиха в ДС?

            Коментар


            • Напълни се форума с с тролове - пидали-отрепки слуги на комунистите

              За тази седмица три гафа на Плевнелиев до момента - първият, че не отиде на поклонението пред тленните останки на Мандела, и вторият, че нищо не казва по въпроса за териториалните претенции на Ердоган към България.
              Valeria Veleva
              Пак не успяхме да реагираме адекватно на неосманистките претенции на Ердоган за Тракия от Разград през Солун до Сараево. Външно министерство първо, закъсня с 24 часа с позиция и второ, тя е далеч по-мека от тази на Гърция. А пък президентът Плевнелив изобщо проспа скандала. И продължава да спи с мълчанието си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                КОМУНИСТИ- ЗАЩИТЕТЕ ОЛИГАРСИТЕ
                Точно така, Кире, или да те наричаме съдържател на явочна квартира ЕЛНИКА, а?
                Едно пиленце ми каза, че нащо Кире, било агент на ДС - съдържател на явочна квартира, бе колеги?

                Кире, поздрави на водещия ти офицер Владимир Мандов, поддрържате ли още връзка?

                Коментар


                • Кире к'во стаа днес бре? агенция пик смени опорните точки
                  и няма подходящи за господарите ти цитатчета да постваш?

                  Ама то така и копейки няма...

                  Коментар


                  • Има българи и Българи .Пламен Петков беше от Истинските. Поклон пред героя!Британската кралица го награждава, макар и посмъртно> http://www.theguardian.com/uk-news/2...-bravery-medal а нашите некадърни предатели раздаваха ордени "СТАРА ПЛАНИНА" на килограм на такива, като Доган и сие.
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • кир, няма нужда да се подиграваш на пелтека, като изписваш звездички на всяко негово запъване .

                      Коментар


                      • ТРОЛОВЕТЕ ТРЯБВА ДА СЕ МАХНАТ ОТ ФОРУМА
                        Факушкa Факушкa не е онлайн
                        Аватара на Факушкa
                        Мнения: 3,612

                        Вчера, 22:23

                        Начално
                        Цитат:
                        Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                        Карл тая година избраха ли те за мъж на годината?
                        Май не са.
                        Обаче догодина ще му дадат да води гей-парада.

                        МОЛЯ МОДЕРАТОРА ДА СПРЕ ОБИДИТЕ НА ТОЗИ ТРОЛ- ФАКИ КАТО ГО БАНЕ- ДА НЕ ОТГОВАРЯМ НА ЛИЧНИТЕ МУ ОБИДИ...

                        Факушкa Факушкa е онлайн в момента
                        Аватара на Факушкa
                        Мнения: 3,613

                        Днес, 08:07


                        Начално
                        Кире издадох те, а?


                        Ма ти земи постни некое цитатче, че иначе няма копейки...



                        ПРОДЪЛЖАВАТ обидите на трола- моля модератора да се намеси- аз знам какво да му отговоря..бъдете взискателни както към другите..

                        Коментар


                        • Президентът Росен Плевнелиев не планира да налага вето върху закона за държавния бюджет за 2014 година, но ще сезира Конституцуионния съд за налагането от такса от 20%, върху приходите на ВЕИ. Това се разбра днес при посещението му в Пловдив. "Правителството и парламентът за пореден път, и в последния момент, са решили да наложат тази такса, което е противоконституционно, заяви Плевнелиев в Пловдив. - Не е имало никакви дебати и аргументи за налагането ѝ, което показва на обществото, че институциите работят непрогнозируемо и непрозрачно."

                          Според президента Плевнелиев налагането на тази такса от 20%, ще се отрази драстично върху бизнес средата в България. Плевнелиев посочи, че когато е ставало въпрос за таксата, управляващите малко са се пообъркали в аргументите си.

                          "За нас е важно, правителството да обясни точно какво иска да направи и дали това е такса или данък”, каза Плевнелиев. Позицията му едва ли е изнендваща, тъй като близките до него кръгове на Бориславова и Прокопиев имат сериозни позиции във ВЕИ сектора.

                          "Чувам, че президен*тът Росен Плев*нелиев се готви да наложи вето върху бюджета в частта за въведената такса за фотовол*таиците или пък да сезира Кон*с*титуцион*ния съд. Препоръч*вам му да не го прави. Това ще удар срещу целия бъл*гар*ски народ”. Така енер*гий*ният минис*тър Драгомир Стой*нев в аванс комен*тира преди дни сиг*нали от страна на президента, че може да наложи вето върху въведената за пръв път у нас такса върху ВЕИ-мощностите.

                          Ако Плев*нелиев наложи такова вето, граж*даните трябва да протес*тират пред президен*т*с*т*вото, а не пред пар*ламента, допълни Стой*нев на брифинг в НС. По думите му „ходът на Плев*нелиев няма да е срещу бъл*гар*с*кото правител*с*тво, а ще е атака срещу домакин*с*т*вата”.
                          /БЛИЦ

                          КОМУНИСТИ- ЗАЩИТЕТЕ ОЛИГАРСИТЕ
                          Last edited by karl1957; 12.12.2013, 15:39.

                          Коментар


                          • Бат'Пешо, къде се изгуби бе да тъ ева...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Кво пушуш бе пич?Ква е тая смеска та така изведнъж загуби разсъдък?Да не са разрешили марихуаната днес комунистите?
                              Само ракия,селяк.Ти понякога пишеш и разум.

                              Коментар


                              • gigow,кво става,брат.ти Нали беше ОФИЦЕР.Малееее,кви сте смешни.

                                Коментар

                                Working...
                                X