IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
    Макс , като не може с пари се пробват с клевети и обиди..Въпроса е, че започнахме да им казваме истината още когато бяха на власт, няма да спрем и сега Те като обиждат и аз мога..но са прости мутренски тролояве на ЦВ И БУДА..ЩЕ СИ ОТИДАТ И ТЕ В ИСТОРИЯТА..БОЛИ МЕ ФАРА ЗА ТЯХ
    Кире,тука бъркаш,ама айде лека вечер!!!Два дена никакви компоти,пардон компютри, никаква тема "Политика"!!!

    Коментар


    • КОКИ ти да не мислиш, че ние не сме си направили за тебе изводите..ти се промени за 1 година 3 пъти или е за пари или е зависимост.. ЗА 300 ЛЕВА ЛИ МИЛА КОКИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Така е наборке, като Кирето съм, честен, почтен, добър и прям човек. Вярвам, че и ти си такава. Сигурен съм, че си огън жена. Може ли да те питам нещо на лични, извинявай?
        Наборе не е нужно да ми защитаваш Кирето и да се самоизтъкваш.Сама мога да си направя извода ....
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Макс , като не може с пари се пробват с клевети и обиди..Въпроса е, че започнахме да им казваме истината още когато бяха на власт, няма да спрем и сега Те като обиждат и аз мога..но са прости мутренски тролояве на ЦВ И БУДА..ЩЕ СИ ОТИДАТ И ТЕ В ИСТОРИЯТА..БОЛИ МЕ ФАРА ЗА ТЯХ

          Коментар


          • Едно рамо от мен за Киро... Не е необходимо някой да ми казва кой какъв е... Аз сам мога да преценя

            А на голата кукичка на нискоинтелигентната пропаганда на дилетант-кандита няма кой да се върже

            Коментар


            • Дааа..
              Утре сутринта ще дойде Амстердамата и ще разчисти тази кочина из дъно.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • БРАВО ЛОРДЕ ПИЧ СИ ДА НЕ И ИЗЛЕЗЕ НА НАБОРКАТА КЪСМЕТА ДА ТЕ СМАЕ С НЯКОИ НОМЕРА НА ГЕРБ

                https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Наборе нещо се мъчиш да ми скромничиш и да бягаш по тъча ,като прехвръляш топката у мойто поле.Признай си без бой ,че и ти си като Кирето
                  Така е наборке, като Кирето съм, честен, почтен, добър и прям човек. Вярвам, че и ти си такава. Сигурен съм, че си огън жена. Може ли да те питам нещо на лични, извинявай?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                    Наборе нещо се мъчиш да ми скромничиш и да бягаш по тъча ,като прехвръляш топката у мойто поле.Признай си без бой ,че и ти си като Кирето
                    СТИГА БЕ!!!!
                    ОХ ИСУСЕ ЗАПОЧВА ДА МИ ПРИЛОШАВА. МАСКИТЕ ПАДАТ, САМО АЗ ЛИ СЪМ АНОНИМЕН В ТОЯ ФОРУМ.?/?
                    г-жа Фирдевс.2015г.

                    Коментар


                    • Наборе нещо се мъчиш да ми скромничиш и да бягаш по тъча ,като прехвръляш топката у мойто поле.Признай си без бой ,че и ти си като Кирето

                      Наборе кажи си честно при мутрите за пари ли си или за секс или и за двете няма лошо

                      Коментар


                      • АГЕНТ БУДАЛА, КАНДИТ, ДОСАДНИК И ВСЯКАКВИ НИКОВЕ НА МУТРЕНСКИ ТРОЛ ДЕМАСКИРАХ ВИ ЗА 300 ЛЕВА ЗА ДА СЕ ВИДИ, ЧЕ СТЕ БЕЗОГЛЕДНИ И ТЪПИ ТРОЛОВЕ


                        Report Private Message
                        Private Message: От: колко
                        dosadnik_3 dosadnik_3 не е онлайн
                        dosadnik_3's Avatar
                        Мнения: 417

                        30.10.2013, 23:05

                        Начално От: колко
                        Цитат:
                        Първоначално изпратено от karl1957
                        Цитат:
                        Първоначално изпратено от dosadnik_3
                        Здрасти, кажи сериозно колко ти плащат, на мен по 300 на месец, ама ми се струват малко нещо, ако при вас дават повече и евентуално си търсите хора ?
                        ЕИ АМА ТИ НАИСТИНА ЛИ СИ ЗА ПАРИ- НЕ АЗ БЕЗПЛАТНО МРАЗЯ МУТРОКОМУНИСТИТЕ - ХААААААА- ПРОСТО НЕ ОБИЖДАИ И НЯМА ДА ТИ ОТГОВАРЯМ..ВЕЧЕ ЗНАМ , ЧЕ СИ НА РАБОТА- КЪМ ГЕРБ ИЛИ БСП СИ..

                        Лорда ви каза такива квартири има само разузнаването и контраразузнаването, но това доносници като вас не могат да го знаят ТЪПИ СТЕ КАТО ГОСПОДАРИТЕ СИ МУТРИТЕ

                        Коментар


                        • Факушкa
                          КИРЕТО ВЕЧЕ СВИРУКА БЕЗ ПАРИ.
                          УСЛАДИЛО МУ СЕ Е.
                          коки
                          Свирукане, обслужване. четкаджииство, наколенкаджииство...това го умеят най -добре другарите от ДС Няма да се учудя и ако набора е такъв
                          Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Набора ти! КОКИ винаги ли имаш нужда от повече секс? Не е честно, аз не съм такъв!
                          Наборе нещо се мъчиш да ми скромничиш и да бягаш по тъча ,като прехвръляш топката у мойто поле.Признай си без бой ,че и ти си като Кирето
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от :-)
                            Престани бе! ЛЮБОВНИЦА ЛИ СИ МУ?!!! Съешете се и млъкни!
                            Твоят ник е най-невзрачния за съжаление! Исках да се водя по твоята свирка, а се оказа, че ти правиш само свирки!
                            Кирето е джелтънмен и личност, затова го нападат само педерасти, разбираемо е!!!

                            Коментар


                            • Агент Будала аз те смятам за жалък и нещастен да се унижаваш да следиш и клеветиш за пари и то 300 лева..Да не те държат господарите ти с някакви зависимости, за агент Пидал това е ясно..Изнудват ли те за да паднеш толкова ниско или просто нямаш ценности НЕ ЖАЛЪК ТРОЛ СИ

                              https://www.google.bg/search?q=%D0%9...67%3B400%3B225

                              Коментар


                              • КИРЦА ПРЕДИ ТОЧНО 2 и 1/2 СЕДМИЦИ МОЯ ИНТИМЕН ПРИЯТЕЛ БИГ6А ТИ КАЗА ДА СИ ЛЕГАШ. ТРЯБВАШЕ ДА ГО ПОСЛУШАШ. АЗ ЛИЧНО НЯМАМ КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ДОБАВЯ. ЧАЛ.
                                г-жа Фирдевс.2015г.

                                Коментар

                                Working...
                                X