IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Бит коините служат само на някакви техно наркоманчета да продават и купуват дрога. Май друго широко приложение няма.
    http://www.dnevnik.bg/tehnologii/201...azplashtaniia/

    WordPress.com ще приема Bitcoin разплащания
    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
      Мастъре, мерси за разяснението ти.

      IvanG... зависи от конкретната ситуация. Може да се вземе цялото.... може малко, другото да се закопае за по-добри времена. Може да се обърне в "хартиено" и после зад граница обратно на реално и т.н. варианти много. А може просто и да не се наложи да се ходи някъде през митница.
      Дори само теретично звучи затормозяващо. Конкретно за през митница имаш право на много малко износ. Кеша също е ограничен.
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Мастъре, мерси за разяснението ти.

        IvanG... зависи от конкретната ситуация. Може да се вземе цялото.... може малко, другото да се закопае за по-добри времена. Може да се обърне в "хартиено" и после зад граница обратно на реално и т.н. варианти много. А може просто и да не се наложи да се ходи някъде през митница.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
          Защо тогава ги смяташ за парите на бъдещето?
          Снощи реших, че е грехота да не прилапам бизнеса на банките при така отворилата се възможност.

          Златото винаги ще си остане върховните пари. Поне до този момент в който не се научим да складираме чиста енергия по толкова ефективен начин и минимални разноски за издръжка така, както е при златото.

          Парите на бъдещето не е само една валута. Парите на бъдещето са милиони валути. С наличните информационни технологии всяка една по-голяма фирма може да си поддържа своя собствена валута, защото всяка една валута е по същество стандартен договор за доставка на стока или услуга от страна на фирмата с приносителя на такъв договор!

          А в по-далечно бъдеще всеки човек ще си има своя собствена валута. Децата на хората ще унаследяват валутите на родителите по подобие на ДНК. Но това са много далечни неща... Сега да видим какъв трус ще преживеем през следващите 10 години?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
            Аааа... сега е по-ясно.... Значи правиш български портал за биткойни.... И си правиш рекламка във форума. Бе аз нали казах, че както казват евреите... Каквото и да ми говориш, за пари става въпрос.
            Нищо ново под слънцето, с една дума...

            Между другото, нали казваше, че златото например е иделано за пари, защото не може да се печата като другите хартийки. А битовете също имат тоя недостатък на хартиените пари. Защо тогава ги смяташ за парите на бъдещето?
            Парите са технология. Златото е технология издържала на времето. Ти с колко кила злато ще рискуваш да минеш митницата ?
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Аааа... сега е по-ясно.... Значи правиш български портал за биткойни.... И си правиш рекламка във форума. Бе аз нали казах, че както казват евреите... Каквото и да ми говориш, за пари става въпрос.
              Нищо ново под слънцето, с една дума...

              Между другото, нали казваше, че златото например е иделано за пари, защото не може да се печата като другите хартийки. А битовете също имат тоя недостатък на хартиените пари. Защо тогава ги смяташ за парите на бъдещето?
              Last edited by d333; 16.11.2012, 12:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                Мен ме интересува как стои въпроса с местен ексчейндж в лева
                Мътна и кървава е! Навсякъде по света се ходи по острието на бръснача. Откриват се и се закриват биткойн борси на поразия... Банките като се усетят веднага блокират сметките на такива борси и не дават никакво обяснение.

                Най-успешни за сега са OTC борсите и натрупване на репутация на участниците по модела Web of Trust.

                Може да се пробваш тук - https://localbitcoins.com/

                Изибраш местоположението си и гледаш, кои са най-близките до теб активни търговци. Съответно правиш оптимален избор между предлаган курс и репутация на търговеца! Хубаво е да почнеш с минимални суми за опит и първоначално натрупване на доверие!

                Очите трябва да са на четири защото мошеници и измекяри бол и се лепят като мухи на мед поради отличителните черти на биткойн разплащанията.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Обявявам импровизиран конкурс за лого на български биткойн портал. Конкурсът е само за любители графични дизайнери. Не е необходимо да правите векторни графики или различни размери. Интересува ме само идеята! Достатъчно е да качите някъде едно изображение в gif или jpg формат и да пуснете една връзка в тази тема. Изпратете ми и 2 реда на лично съобщение за всеки случай.

                  1-во място 5 биткойна
                  2-ро място 3 биткойна
                  3-то място 2 биткойна

                  Срок -- следващия Петък 23.11.2012
                  Мен ме интересува как стои въпроса с местен ексчейндж в лева
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Обявявам импровизиран конкурс за лого на български биткойн портал. Конкурсът е само за любители графични дизайнери. Не е необходимо да правите векторни графики или различни размери. Интересува ме само идеята! Достатъчно е да качите някъде едно изображение в gif или jpg формат и да пуснете една връзка в тази тема. Изпратете ми и 2 реда на лично съобщение за всеки случай.

                    1-во място 5 биткойна
                    2-ро място 3 биткойна
                    3-то място 2 биткойна

                    Срок -- следващия Петък 23.11.2012
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Maybe what the banking industry is really afraid of is the Amexes and Wal-Marts of the world creating their own currencies and banking systems. Wal-Mart has tried to get approval to open a bank for years, and bankers have successfully stopped the retail giant for competing with them.

                      However, prepaid credit cards might be just the first step toward Wal-Mart issuing their own currency — Marts — that might initially be used only for purchases in Wal-Mart stores. But over time, it’s not hard to imagine Marts being traded all over town and easily converted to dollars, pesos, Yuan, or other currencies traded where Wal-Mart has stores.

                      Governments are destroying their currencies, and businesses know it. Entrepreneurs won’t just stand by and theorize. They’re doing something. They recognize a market opportunity. The banking industry realizes it.
                      Остава ми да добавя, че банковата общност го разбира, но ръцете им са вързани от хиляди регулации. Онези законови капанчета които десетилетия им осигуряваха охолен живот, гарантирани печалби и закрила от истинска конкуренция сега се обръщат срещу тях! Така че топката е в ръцете на обикновените предприемачи!
                      Last edited by Forex Master; 16.11.2012, 00:10.
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Напълно съм съгласен. Има много аналогии между двете теории.
                        Как няма да си съгласен?!... Та нали и двамата с бертрамков сте се набълбукали с чисти акции на бфб-то. По-големи специалисти по чистите акции от вас няма.
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Фори,

                          не е лошо да се срещнете с Каро. Колкото повече чета за вдъхновението ти от биткойна толкова повече си мисля, че теорията за чистата акция на проф Каро ще намери върл поддръжник в твое лице.

                          Напълно съм съгласен. Има много аналогии между двете теории.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Защото колкото по популярни стават, това просто означава че повече дрога се търгува срещу тях.
                            Това е неизбежно... и уви съдбата на всяко парично средство в съвременния свят!

                            In 1994, the U.S. 9th Circuit Court of Appeals determined that in Los Angeles, out of every four banknotes, on average more than three are tainted by cocaine or another illicit drug.
                            http://en.wikipedia.org/wiki/Contaminated_currency

                            Every bank note in the UK is contaminated with cocaine within weeks of entering circulation, experts have revealed. Police have stopped testing notes for traces of the drug in criminal investigations as the contamination is so widespread.
                            http://www.dailymail.co.uk/news/arti...rculation.html
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Зная какво правиш, равновесенов. Затова ти и казвам какво няма смисъл да правиш!

                              По въпроса за наркотиците... в исторически план.

                              Изнасяш китайски порцелан за Япония и Индия. Изнасяш японска коприна за Китай и Индия. Изнасяш индийски коноп /дрога/ основно за Китай и по-малко за Япония. Търговийка в златния триъгълник... Това което ти остане като теглиш калема го изнасяш за Европа. Така правиш 2 века, Забогатяваш. Обявяваш държавата си за велика и след като си забогатял обявяваш всеки търговец на дрога за адско изчадие... През това време обаче, всеки път когато някой китайски император се опита да пресече пътя на дрогата пращаш канонерки да му напомнят кой държи сопата... Държавата се казва Великобритания.

                              С това не оправдавам използването или търговията с дрога. Само напомням историята. А и напомням защо Агентите на короната превзеха БГ митниците и приватизираха каналите за амфетамини от БГ за арабския свят!
                              Запознат съм с опуимните войни. Просто споменавам че е леко нелепо да хвалиш биткоините. Защото колкото по популярни стават, това просто означава че повече дрога се търгува срещу тях.

                              това е първата валута в света обезпечена с дрога.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Просто пусни в гугъл Silk road tor.
                                Зная какво правиш, равновесенов. Затова ти и казвам какво няма смисъл да правиш!

                                По въпроса за наркотиците... в исторически план.

                                Изнасяш китайски порцелан за Япония и Индия. Изнасяш японска коприна за Китай и Индия. Изнасяш индийски коноп /дрога/ основно за Китай и по-малко за Япония. Търговийка в златния триъгълник... Това което ти остане като теглиш калема го изнасяш за Европа. Така правиш 2 века, Забогатяваш. Обявяваш държавата си за велика и след като си забогатял обявяваш всеки търговец на дрога за адско изчадие... През това време обаче, всеки път когато някой китайски император се опита да пресече пътя на дрогата пращаш канонерки да му напомнят кой държи сопата... Държавата се казва Великобритания.

                                С това не оправдавам използването или търговията с дрога. Само напомням историята. А и напомням защо Агентите на короната превзеха БГ митниците и приватизираха каналите за амфетамини от БГ за арабския свят!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X