IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Скоро следва ново повишение на трудностите:
    btc 229748 0M 2016 229824 76 96.23% 6695826.50 7708790.74 15.13% 0d 11hr 0m 7s
    nmc 103904 0M 2016 104832 928 53.97% 1122924.67 1392748.33 24.03% 5d 4hr 42m 8s
    ltc 327949 0M 2016 328608 659 67.31% 153.17 204.79 33.71% 0d 20hr 32m 10s

    Някой хора не играят на дребно :-)
    Last edited by detonator; 05.04.2013, 08:04.

    Коментар


    • Джим Ейнджъл, професор в McDonough School of Business at Georgetown University, обаче е скептичен за бъдещето на Bitcoin. „Правителствата не харесват конкуренция, когато става въпрос за валутите им и ако тази история се разрасне прекомерно, те ще се намесят“, коментира той. „Освен това, когато се доверяваме на алгоритми да защитават системата, трябва да помним, че всяка технология може да засече или да бъде компроментирана“.

      „Мисля, че при евентуален скандал Bitcoin ще колабира напълно“, допълва Ейнджъл.
      Интересно твърдение. Надявам се този не купува тайно биткойн, докато плещи подобни небивалици. Но няма никаква гаранция разбира се - не ме гледай какво правя, слушай ме какво ти приказвам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Аз не искам
        Абе тази фраза знаеш кой я казва по това време на денонщието. И какво му се отговаря. Отвори си тема и в нея си неискай

        Коментар


        • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
          Ми че той долара си е хакнат още по рождение , затова. Само свалянето му със 100% се бави във времето.

          Информация само за който се интересува - потвърдено е, че въпросните 'хакнати' от мтгокс ще качат лайткойн за търговия в сряда , 10 април. Оттук нататък, който иска да отиграе ситуацията да си направи сметката.
          Аз не искам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Online currency bitcoin had 20 percent knocked off its price overnight on Thursday as one of its major exchanges became the victim of a hacking attack leading to a sell-off in the virtual currency after reaching an all-time high.

            Що не свали някой долара с 20% като го хакне
            Ми че той долара си е хакнат още по рождение , затова. Само свалянето му със 100% се бави във времето.

            Информация само за който се интересува - потвърдено е, че въпросните 'хакнати' от мтгокс ще качат лайткойн за търговия в сряда , 10 април. Оттук нататък, който иска да отиграе ситуацията да си направи сметката.

            Коментар


            • Online currency bitcoin had 20 percent knocked off its price overnight on Thursday as one of its major exchanges became the victim of a hacking attack leading to a sell-off in the virtual currency after reaching an all-time high.

              Що не свали някой долара с 20% като го хакне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Чиче, сега е 130. Като стане 230, да не вземеш да се скриеш от страх да не те погнат дърварите, които са те послушали?
                Мастъре, като си много ербап я кажи ти колко % от спестяванията си държиш в тази пирамидка - биткойн? Питам те тактично за %, не за абсолютна сума.

                Щото надали разумен човек ще си навре повече от 1% от спестяванията в това. Да, може да рискува мизерна сума заради лудостта на тълпата и за да си поиграе на фиш от тотото, но надали някой би посмял да заложи сериозно на това.

                Коментар


                • Даже в продавалника има биткойни

                  Коментар


                  • Да вземем да си спретнем и ние един БеГекойн чейн. Колко му е...
                    Стигa да се намери някой да котира с/у левове, че търговци не знам дали ще се намерят. Всъщност... може и да се намерят, като чета темата за SCI

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Чиче, сега е 130. Като стане 230, да не вземеш да се скриеш от страх да не те погнат дърварите, които са те послушали?
                      Добре де !!!

                      Тъпото ми мнение не е съвет за покупко - продажба на битове, байтове и койни.....

                      пп Нали ти казах "евала".....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        пп Затова писах - евала на продалите, да му мислят дърварите....
                        Чиче, сега е 130. Като стане 230, да не вземеш да се скриеш от страх да не те погнат дърварите, които са те послушали?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ndachev Разгледай мнение
                          Пак събориха mtgox, направо таймаут-ва. Дали банкстерите не са се усетили, че съвсем скоро може да се окаже че столетния им, пряко наследяем и сигурен бизнес е под съвсем пряка заплаха? Дали не са забелязали сериозен спад в приходите си от транзакции ?
                          Рано им е за уплаха...Тук притчата за Давид и Голиад не важи......
                          Активи за хиляди милиарди не можеш да ги разклатиш с "валута" за 20 млн......
                          Просто се бъзикат с биткойнистите - анархисти.......
                          Като ревне някой , че му са изчезнали виртуалните пари и всичко ще спихне......
                          Нали няма да сравнявате защитите на банките с домашния рутер и паролки ?

                          пп Затова писах - евала на продалите, да му мислят дърварите....

                          Коментар


                          • Дайте едно

                            Коментар


                            • Добиването му ще стане много трудно , по трудно от на диамантите.
                              Биткойна ще измести златото като инвестиционен инструмент .
                              Ще го надмине по цена по функционалност и по много други показатели.
                              Ще бъде въведен бит - стандарт

                              Коментар


                              • Добре де, ако искам да си купя биткойн, от кой мога да купя. От друг който има, ОК. А има ли някой / нещо , кото пуска биткойн в обръщение?

                                Коментар

                                Working...
                                X