IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Ще трябва да поясниш въпроса, че не го разбирам?
    Някакви гаранции, че купувайки 10 койна на 100 долара, аз ще получа койни а продавача - долари?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Да, така е. Винаги съм бил със самочувствието на късметлия.
      Все пак нека да ги затворя под 87 утре и да не избързваме с радоста преди да е станало факт.
      Пак се измяташ. Вчера като ти казах да се подготвяш за вариант под 100 ти ми твърдеше, че е невъзможно. То утре сигурно ще може да се купи и под 87, проблема е утре как да се продаде на 87 и нагоре. Повярвай ми, няма да е лесно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Ами не, не позна. В джобчето ми има точно това което съм го написал долу в подписа ми... И така е откакто съм с този подпис!
        Не написа ли в твой по-ранен пост, че си продавал биткойни на над 200 долара? Т.е. кеширал си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Т.е. как ще напълниш джобчето с презряна и обезценена "книга"
          Ами не, не позна. В джобчето ми има точно това което съм го написал долу в подписа ми... И така е откакто съм с този подпис!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Каква е ролята на тези борси на биткойн всъщност? Срещат офертите, това добре, но кой се грижи за движението на пари и койни?
            Ще трябва да поясниш въпроса, че не го разбирам?
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Е, ако не стане сменяш псевдонима продължаваш в същия дух. Като стане 1000 ще предричаш как ще има масова паника със селоф до 400!
              Започваш лека-полека да се разкриваш.

              Аз още помня постовете ти отпреди няколко месеца, когато говореше, че биткойн е алтернативата на книжните пари, заедно със златото.

              А то какво се оказа - интересува те само цената на биткойн в КНИЖНИ ПАРИ!!!! Т.е. как ще напълниш джобчето с презряна и обезценена "книга"

              Щото биткойн падна и срещу златото, ако не се лъжа.

              Затова ти казвам, че това е по-скоро акция, отколкото разплащателно средство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Честито! Отвори ти се късмета.
                Да, така е. Винаги съм бил със самочувствието на късметлия.
                Все пак нека да ги затворя под 87 утре и да не избързваме с радоста преди да е станало факт.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Е, ако не стане сменяш псевдонима продължаваш в същия дух. Като стане 1000 ще предричаш как ще има масова паника със селоф до 400!
                  нищо няма да сменям и койна никога няма да стане 1000$
                  а ти ми кажи кога златото ще стане 5000$

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    А кога ще спиш и ще се храниш?
                    Въпросът ми е сериозен. През истински брокер мога да връткам акции на поне 20 борси в мин 5-6 валути. Парите ми са гарантирани до 500К мисля в момента.
                    Каква е ролята на тези борси на биткойн всъщност? Срещат офертите, това добре, но кой се грижи за движението на пари и койни?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Давам му максимум 2-3 дена да е под 200. Дано поне да са 2!
                      Честито! Отвори ти се късмета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                        масова паника и селоф на корем
                        Е, ако не стане сменяш псевдонима продължаваш в същия дух. Като стане 1000 ще предричаш как ще има масова паника със селоф до 400!
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          А кога ще спиш и ще се храниш?
                          Заеби, че и да работя трябва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            В 5 стъпки прости какво трябва да направя за да мога да търгувам на 5 борси в 3 валути?
                            А кога ще спиш и ще се храниш?
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • утре или когато отвори тая измислена борса мтгох ще има огромен наплив на поръчки още в първите минути,скапаните им сървари ще дадат лаг 1 час и нататък е ясно
                              масова паника и селоф на корем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Е каква търговия, виж статистиката, продават по 0.1 - 0.5 биткойна, нацело може да купиш 6 само.
                                Че кво от това. Ще ги купувам и продавам по 0.1 Това за мен не е проблем. Да не мислиш че в момента сметката ми при бъкета е 100 мио

                                Коментар

                                Working...
                                X