IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Вземи си почини малко че днес се понапрегна повечко
    Добре.
    Благодаря ти за съвета!

    Успех ти желая утре, каквото и да означава това за теб и твоя биткойн адрес.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      С кинтите се с.ува точно това което се с.уча с кинтите у всеки бъкет! Заве,ява ти се сметката и може да си ги теглиш
      Това добре, а кой прави проверка за наличността по сметка в койни или пари? Борсата ли? И кой гарантира за точното изпълнение? Борсата ли? Ей ся разбрах защо борсата крашна То на толкова отговорности И кво, в момента борсата си има и кинти и койни. Така ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Чакай сега, че нещо се обърках.

        Продавал си биткойни на цена над 200 долара и какво си получил за тях? Пак ли биткойни?
        Вземи си почини малко че днес се понапрегна повечко
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Това е добре, ако съм само купувач. Какво се случва с кинтите?
          С кинтите се с.ува точно това което се с.уча с кинтите у всеки бъкет! Заве,ява ти се сметката и може да си ги теглиш
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Не, не съм написал такова нещо. Написах, че съм имал продажби над 200 долара, но че никога несъм "кеширал" защото не смятам да падам под определен обем винаги налични биткойни.
            Чакай сега, че нещо се обърках.

            Продавал си биткойни на цена над 200 долара и какво си получил за тях? Пак ли биткойни?

            Според мен, от вчера до днес, салдото ти в книжни пари трябва да се е увеличило, за сметка на салдото ти в биткойни. Което, по моето скромно мнение, означава кеширане. Доколкото книжните пари все още означават кеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Биткойните, които купуваш веднага ти се заверяват по баланса в твоята биткойн сметка в борсата. И още на 2-та секунда можеш да ги изтеглиш и да си ги получиш в собствения портфейл до 10 минути. От това по-голяма гаранция, дет се вика, здраве!
              Това е добре, ако съм само купувач. Какво се случва с кинтите?

              Коментар


              • Ей сега чета това : Tarding Halted

                Trading is halted on MtGox until 2013-04-12 02:00am UTC to allow the market to cool down following the drop in price. Read more details on the support. Additionally trading fees will not be charged within 48 hours of trading resuming (until 2013-04-14 02:00am UTC).

                Until then, you should sign up for RTBTC.
                Мухаха Кат гледам ДОЛАРА И ЕВРОТО макар и хартиени още се търгуват и приемат у целия свят , макар и без покритие Пък революционите койни ,дет света щяха да променят....
                Мастъре, нарочно те дразним , биткойн има бъдеще , но при условие ако успее да издържи сега иначе е чао, щот се компрометира и отблъсква вече бая народ Сега гледам вече цени продава 70$ , но от друга страна някой може да купи евтинко Лично аз от подобни маймунски псевдо валути стоя далеч Който спечели-свалям му шапка ,останалите ще ручат жабета ....
                Поздрави
                ¥@K$€££¥@K Гарантирано фалит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Някакви гаранции, че купувайки 10 койна на 100 долара, аз ще получа койни а продавача - долари?
                  Биткойните, които купуваш веднага ти се заверяват по баланса в твоята биткойн сметка в борсата. И още на 2-та секунда можеш да ги изтеглиш и да си ги получиш в собствения портфейл до 10 минути. От това по-голяма гаранция, дет се вика, здраве!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Не написа ли в твой по-ранен пост, че си продавал биткойни на над 200 долара? Т.е. кеширал си.
                    Не, не съм написал такова нещо. Написах, че съм имал продажби над 200 долара, но че никога несъм "кеширал" защото не смятам да падам под определен обем винаги налични биткойни.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Мастъра него Пипаи Аноне в случая е ПРАВ.. ама нали не разбираш от тех анализ спориш...Мастъра вече е с №3 позиции Дълги пред нас ......и може да си позволи вход дълги....Играе които му Стиска и има пари ....Просто таргета е по голям ...на входовете ....до стопа ....Дъното
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Ще трябва да поясниш въпроса, че не го разбирам?
                        Някакви гаранции, че купувайки 10 койна на 100 долара, аз ще получа койни а продавача - долари?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Да, така е. Винаги съм бил със самочувствието на късметлия.
                          Все пак нека да ги затворя под 87 утре и да не избързваме с радоста преди да е станало факт.
                          Пак се измяташ. Вчера като ти казах да се подготвяш за вариант под 100 ти ми твърдеше, че е невъзможно. То утре сигурно ще може да се купи и под 87, проблема е утре как да се продаде на 87 и нагоре. Повярвай ми, няма да е лесно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Ами не, не позна. В джобчето ми има точно това което съм го написал долу в подписа ми... И така е откакто съм с този подпис!
                            Не написа ли в твой по-ранен пост, че си продавал биткойни на над 200 долара? Т.е. кеширал си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Т.е. как ще напълниш джобчето с презряна и обезценена "книга"
                              Ами не, не позна. В джобчето ми има точно това което съм го написал долу в подписа ми... И така е откакто съм с този подпис!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Каква е ролята на тези борси на биткойн всъщност? Срещат офертите, това добре, но кой се грижи за движението на пари и койни?
                                Ще трябва да поясниш въпроса, че не го разбирам?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X