IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Я ги посочи да се засрамят
    Аз съм добър човек...посвещавам това мнение номер 1925 на историческия връх на златото - там ще е новата ни среща
    Last edited by IvanG; 11.04.2013, 23:24.
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
      яку...тук определени хора без да ги посочвам затвърдяват мнението ми за кибици и семколюпачи .. сигурен съм, че като цената тръгне пак нагоре няма да ги чуем за дълго време
      А де ? ОбЯсни ми кви са тия трейдъри, които не се радват когато има такова движение на пазара .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
        яку...тук определени хора без да ги посочвам затвърдяват мнението ми за кибици и семколюпачи .. сигурен съм, че като цената тръгне пак нагоре няма да ги чуем за дълго време
        Я ги посочи да се засрамят

        Коментар


        • яку...тук определени хора без да ги посочвам затвърдяват мнението ми за кибици и семколюпачи .. сигурен съм, че като цената тръгне пак нагоре няма да ги чуем за дълго време
          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
            В момента Mtgox не работи и цената там не е актуална.
            $60 е на работещите борси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Last Price: 59 USDLow: 52.999 USDHigh: 199.54 USD
              Volume: 64490 BTC / 7888046 USDServer Time: 11.04.13 23:37
              USE EMAIL TO L
              http://bitcoincharts.com/markets/
              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Цитат:
                Първоначално изпратено от anon6706
                Кажи ми какво става, ако открия сметка с 50 000 долара в Мт. Гокс и те хлопнат кепенците на другия ден?




                Само че има една подробност. Официалните валути са приети за ЗАКОНОВО ПЛАТЕЖНО СРЕДСТВО. Това означава, че зад тях, освен доверието на хората, стоят също и законите, икономиките и правителствата на съответната държава. След като се използват от хората и като разменно средство, стойността им никога не може да падне до 0 Докато при биткойна е напълно възможно да се обезцени напълно и дори вече се е случвало вече. Което означава, че някой, който е набил парите си само в биткоини, може да загуби абсолютно всичко, абсолютно всичките си пари. Самия факт, че биткойните не са признати за законно платежно средство и са извън закона, е огромен минус. Но любителите на биткоини изтъкват това като плюс.

                При официалните валути(долар, евро, паунд) дори, ако по някаква причина се цели умишлено дестабилизиране, самите валути имат достатъчно възможности, чрез законови механизми, банкови механизми и правителствени интервенции да запазят стабилността си. Затова официалните валути имат достатъчно остри зъбки, за да захапят всеки, който се опитва да ги дестабилизира. И са достатъчно стабилни и сигурни. Това трябва да е ясно на всеки един.

                Биткойните не са официално платежно средство, никога няма да бъдат, те не са пари, следователно нямат никаква стойност. Нито една банка в света не приема плащания и не държи резервите си в биткойни. Защо нито едно правителство не държи резерви в биткойни? Защо нито една държава не държи валутните си резерви в биткойни, щом са толкова ценни?

                Биткойните извън техните борси нямат никаква стойност, стойността им е чисто спекулативна. Стойността на биткойните се крепи единствено на емоциите и очакванията на хората за печалба.
                Докато няма банка и правителство, което да застане зад тези биткойни, това нещо няма бъдеще въобще. Разберете го най-после.
                Биткоините никога няма да бъдат приети за платежно средство. Риска при тях е прекалено голям.
                На тебе плащат ли ти да ги бълваш тези простотии ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  За кое да е прав, защото той толкова глупости говори че не знам кое точно имаш в предвид. Иначе че това недоразумение незнайно защо наречено "пари" е пирамида съм напълно убеден, в това просто няма как да греша, защото самия му механизъм на производство го превръща в пирамида.

                  Иначе като ти е кеф купувай. Твои са си парите, ако не ги загубиш на друго място, що пък да не ги загубиш в биткоини.
                  Много ясно че говорим за твърдението на Мастъра, че БТК е пари! Аз ги виждам също, като пари. В темата има хубави примери, ако си ячел внимателно... Каква стока или услуга трябва да се плаща в БТК, за да ги признаеш за пари или нещо друго да се случи, като доказателство че са пари

                  Ти твърдиш че ще загубя, а аз че ще пропуснеш да спечелиш от БТК, а ще спечелиш на друго място...

                  Коментар


                  • Last Price: 59 USDLow: 52.999 USDHigh: 199.54 USD
                    Volume: 64490 BTC / 7888046 USDServer Time: 11.04.13 23:37
                    USE EMAIL TO L

                    Коментар


                    • И след големия срив цената пак е над 100 долара. Смятай...

                      "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                      Коментар


                      • Никога не казваи никога....
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Цитат:
                          Първоначално изпратено от anon6706
                          Кажи ми какво става, ако открия сметка с 50 000 долара в Мт. Гокс и те хлопнат кепенците на другия ден?

                          Първоначално изпратено от Forex Master
                          МтГох е регулирана борса по японските закони. Това означава, че доларите ти по сметка при тях са точно толкова защитети както е при всеки друг японски брокер. Трябва обаче да сте наясно, че биткойните не са защитени от нищо освен от добрите практики на самите МтГох. Ето защо откакто пиша в тази тема винаги съм давал съвет да не държите биткойни по сметката си в която и да е борса освен ако нямате намерение за непосредствена продажба!

                          Само че има една подробност. Официалните валути са приети за ЗАКОНОВО ПЛАТЕЖНО СРЕДСТВО. Това означава, че зад тях, освен доверието на хората, стоят също и законите, икономиките и правителствата на съответната държава. След като се използват от хората и като разменно средство, стойността им никога не може да падне до 0 Докато при биткойна е напълно възможно да се обезцени напълно и дори се е случвало вече. Което означава, че някой, който е набил парите си само в биткоини, може да загуби абсолютно всичко, абсолютно всичките си пари. Самия факт, че биткойните не са признати за законно платежно средство и са извън закона, е огромен минус. Но любителите на биткоини изтъкват това като плюс.

                          При официалните валути(долар, евро, паунд) дори, ако по някаква причина се цели умишлено дестабилизиране, самите валути имат достатъчно възможности, чрез законови механизми, банкови механизми и правителствени интервенции да запазят стабилността си. Затова официалните валути имат достатъчно остри зъбки, за да захапят всеки, който се опитва да ги дестабилизира. И са достатъчно стабилни и сигурни. Това трябва да е ясно на всеки един.

                          Биткойните не са официално платежно средство, никога няма да бъдат, те не са пари, следователно нямат никаква стойност. Нито една банка в света не приема плащания и не държи резервите си в биткойни. Защо нито едно правителство не държи резерви в биткойни? Защо нито една държава не държи валутните си резерви в биткойни, щом са толкова ценни?

                          Биткойните извън техните борси нямат никаква стойност, стойността им е чисто спекулативна. Стойността на биткойните се крепи единствено на емоциите и очакванията на хората за печалба.
                          Докато няма банка и правителство, което да застане зад тези биткойни, това нещо няма бъдеще въобще. Разберете го най-после.
                          Биткоините никога няма да бъдат приети за платежно средство. Риска при тях е прекалено голям.
                          Last edited by Frosty; 11.04.2013, 23:57.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            а ще се извиниш ли, ако Мастера се окаже прав! ... аз също мисля че хубавите дни пред БТК предстоят, според мен е възможно ниво от 1000 в рамките на година, бих се обзаложил при подходящ коефициант, все пак до 0 движението е под 100, а до 1000 е над 900....... Ще пазарувам БТК може би следващата седмица, но не навсяка цена
                            За кое да е прав, защото той толкова глупости говори че не знам кое точно имаш в предвид. Иначе че това недоразумение незнайно защо наречено "пари" е пирамида съм напълно убеден, в това просто няма как да греша, защото самия му механизъм на производство го превръща в пирамида.

                            Иначе като ти е кеф купувай. Твои са си парите, ако не ги загубиш на друго място, що пък да не ги загубиш в биткоини.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОРЕУРОДА Разгледай мнение
                              Посмали Манго
                              Ами средно положение няма да има, в момента проверяват дали Дуракоустойчивостта на БТК работи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Чичак, като гледам кендълите https://btc-e.com/, май ти дължа пари Да каже някой по-запознат, падало ли е под 60? В биткойни ли ги сакаш или ще дадеш пейпал?
                                И аз гледах тук-там , но те супер различни цени....

                                Ще питаме Мастъра, кога и дали са паднали под 60....

                                АААА, биткойни не искам...... В бира Загорка - по 2 бр с по едно кебапче...

                                Коментар

                                Working...
                                X