IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
    Форекс мастъре с чисто научни цели съм с тебе по пътя нагоре.
    Така и трябва да бъде. Научният интерес на този етап трябва да е водещ спрямо инвеститорския, защото биткойн все още е само един експеримент. Не забравяйте, че дори официалният биткойн портфейл е все още в бета версия! Така ще е докато версият не стане поне 1.0.

    Интересът към биткойн е огромен. Под лупата е на стотици научни институти и университети по целия свят. Хиляди завършващи студенти готвят дипломни работи за биткойн. Някои известни производителите на хардуър също изпитват прототипи на АСИЦ-и за копане на биткойни!

    Експериментът може да е успешен, може и да не е. Важното е, че след биткойн светът няма да е същия. Ако не е биткойн то със сигурност ще е някаква друга цифрова монета на криптографски принцип!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • И аз съм в играта с 5 биткойна от 57,29 евро.

      Но го правя с изцяло научна цел. Днеска ще си допиша роботчето и ще се опитам да синхронизирам с апи-то.

      Идеята ми е, когато се получи разминаване между евро/долар , евро/койн и долар/койн, да купувам примерно койн, срещу евро, да продавам койн срещу долар , а на форекс платформата да ми затваря курса през евро/долар. За 5 дни има над 15 случая с над 100-120 пипа разлика в арбитража. В 90% не са големи обемите , под 2 койна, но си е долар и нещо до 3 долара на арбитраж.

      Форекс мастъре с чисто научни цели съм с тебе по пътя нагоре.

      Коментар


      • pre bitcoin era

        Момчета, да ви нахвърлям една историика за пре-биткоин ерата.Беше 1997 или 1998 парите се наричаха speedy bucks ,а саита speedyclick.com.Трупахме стотици хиляди спииди-бъксове и ги харчихме на аукциони за стоки и услуги.Аукционите имаха секции дрехи,електроника,бижутаи тн.Стоките бяха от различни фирми.можеби над 200 фирми участваха и дори за доставката до Б-я с бъксове плащахме на UPS.Получих си всички доставки коректно,Предимно дребни златни и сребърни комплекти обици пръстени гривни,зодиики сърца и тн.И наистина бяха 18 карата.Наи скъпата стока беше чудесна дигитална камера с голям tft екран.
        И после всичко се срина.НЕМА ПОВЕЧЕ speedy bucks,
        Last edited by agronoma; 18.04.2013, 05:38. Причина: ПС
        ➊обединени хумусно-минерални права➋платена! данъчна амнистия
        ᴏᴚ☠

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

          Бях го постнал и по-напред, но като цяло мнението е подобно и води до следния филм:


          http://www.imdb.com/title/tt1606652/

          Препоръчвам го!
          Гледах филма през уикенда, добър е Биткойна е мечта за справедливост и независимост, математиката в чиста форма, няма измама ....... А това че платформите са налазени от спекуланти, роботи, цру-та, хакери, възможно е и собствениците на платформатиите да играят срещуу клиентите аз го приемам за нормално

          Виж един линк от форума за златото
          http://www.bullionstreet.com/news/ho...s-crashed/4504

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            И аз съм малко разочарован, бертрамков. Исках да си купя още малко бинкойни на 50-60 евро парчето преди да започне да поскъпва... но уви.
            привет, балониерче

            надуваш ли бузи, надуваш ли...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Колкото повече го гледам тоя биткойн толкова по-убеден съм , че умрялото куче е зарито в борсите за търговия с биткойни. Не разплащаният, не интернет магазинте предлагащи стоки и услуги срещу койни, а борси тип МТ_ГОХ са черните кутии, които не са регулирани като хората.

              Според мен ще е до време и в даден момент цента ще се срине.... за което разбира се ще бъде обвинен ФЕД и Масоните по света. Тия обеми дето ги праскат са ми подозрителни.

              не е препоръка, а съмнение.
              Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              това не знам как ще стане, но би могло да стане така

              Х (свързан с мт-хох) има 100000 биткойна купени без пари. В даден момент решава, че вече е време да увлече канарчетата и да реализира малко профит. В системата на мт-гох се появяват няколко играча (всъщност е само г-н Х) и започва една търговия с обем... Х на Х1 = 100К бйткойни по 2$ Х1 на Х2 - по 4$ и тн и тн .. в крайна сметка койните са си все в ръцете на г-н Х. Поради естеството на биткойна и така прехвалената 'независимост' контрола върху делата на тази 'борса' не е като контрола примерно върху NYSE или NASDAQ .. та в един момент тези мега сделки увличат канарите и се получава една еуфория. Много е важно, че нещата се случват с ОБЕМ.

              Ако погледнем обективно се вижда, че оборота през МТ_ГОХ на практика е основния оборот с биткойни. Ползването им за реални покупки на стоки и услуги е пренебрежимо малко в сравнение със сделките на тази така наречена борса.

              Не казвам, че го правят, но нищо не им пречи да го направят. Не е нужно да се емитират повече биткойни... достатъчно е един сериозен пакет да се върти между 'наши хора', за да създава впечатление за сериозен ръст със сериозен обем...

              поздрави и успех

              не е препоръка

              Бях го постнал и по-напред, но като цяло мнението е подобно и води до следния филм:


              http://www.imdb.com/title/tt1606652/

              Препоръчвам го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                И аз съм малко разочарован, бертрамков. Исках да си купя още малко бинкойни на 50-60 евро парчето преди да започне да поскъпва... но уви.
                споко ще можеш да ги купиш под 60
                въпрос на тайминг.

                сега да не издумкаш патроните на 80-90$
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  И аз съм малко разочарован, бертрамков. Исках да си купя още малко бинкойни на 50-60 евро парчето преди да започне да поскъпва... но уви.
                  Мастъре, биткойна падна ли под 60 долара ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    И аз съм малко разочарован, бертрамков. Исках да си купя още малко бинкойни на 50-60 евро парчето преди да започне да поскъпва... но уви.
                    Кво стана? нали най-много три дена щеше да бъде под 200?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      Колкото повече го гледам тоя биткойн
                      И аз съм малко разочарован, бертрамков. Исках да си купя още малко бинкойни на 50-60 евро парчето преди да започне да поскъпва... но уви.
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Колкото повече го гледам тоя биткойн толкова по-убеден съм , че умрялото куче е зарито в борсите за търговия с биткойни. Не разплащаният, не интернет магазинте предлагащи стоки и услуги срещу койни, а борси тип МТ_ГОХ са черните кутии, които не са регулирани като хората.

                        Според мен ще е до време и в даден момент цента ще се срине.... за което разбира се ще бъде обвинен ФЕД и Масоните по света. Тия обеми дето ги праскат са ми подозрителни.

                        не е препоръка, а съмнение.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                          Ами именно де.
                          Ако новата/.нет/ замунда предложи по хубави неща ,по добри ъплоадери качват по интеренсни неща /хората ще идат там.
                          Ако утре да речем Гугъл създаде Гугълкойн и е подобрена версия на биткойна кое ще просъществъва според теб ?
                          Гугъл не знам, но Книжарницата работи по въпроса
                          https://developer.amazon.com/post/Tx...ndle-Fire.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                            А , що ?
                            Много хубав пример е Замундата за противниците на Биткойн.
                            По тяхната логика, дето всеки може да си направи койн клонинг:
                            правите си прост web интерфейс, с една база отзад, пускате в интернетаа и айдеее
                            торен сайт. И Замундата би трябвало да фалира.
                            Ами именно де.
                            Ако новата/.нет/ замунда предложи по хубави неща ,по добри ъплоадери качват по интеренсни неща /хората ще идат там.
                            Ако утре да речем Гугъл създаде Гугълкойн и е подобрена версия на биткойна кое ще просъществъва според теб ?
                            Създаденото от руски хакери под псевдонима тамагоши или от утвърдена фирма като чичо гъгъл където работят едни от най-големите и доказали се умове на планетата ? После някои друг ще създаде друг вид койн и така нататък,защо си мислиш че Биткойн е нещо невероятно и неповторимо и трябва да се купува сега понеже цената му щяла да бъде еди колко си нули ?
                            Напротив,аз на тва чудо му нямам вяра чисто технически ,кво остава за останалото и не бих вложил и 1$ в него
                            Last edited by Zal_Negodnik; 17.04.2013, 19:30.

                            Коментар


                            • А , що ?
                              Много хубав пример е Замундата за противниците на Биткойн.
                              По тяхната логика, дето всеки може да си направи койн клонинг:
                              правите си прост web интерфейс, с една база отзад, пускате в интернетаа и айдеее
                              торен сайт. И Замундата би трябвало да фалира.

                              Коментар


                              • Моля, не коментирайте казуса Змунда тук, ако трябва си отворете нова тема в Коментари на събития.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X