IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колкото повече го гледам тоя биткойн толкова по-убеден съм , че умрялото куче е зарито в борсите за търговия с биткойни. Не разплащаният, не интернет магазинте предлагащи стоки и услуги срещу койни, а борси тип МТ_ГОХ са черните кутии, които не са регулирани като хората.

    Според мен ще е до време и в даден момент цента ще се срине.... за което разбира се ще бъде обвинен ФЕД и Масоните по света. Тия обеми дето ги праскат са ми подозрителни.

    не е препоръка, а съмнение.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
      Ами именно де.
      Ако новата/.нет/ замунда предложи по хубави неща ,по добри ъплоадери качват по интеренсни неща /хората ще идат там.
      Ако утре да речем Гугъл създаде Гугълкойн и е подобрена версия на биткойна кое ще просъществъва според теб ?
      Гугъл не знам, но Книжарницата работи по въпроса
      https://developer.amazon.com/post/Tx...ndle-Fire.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
        А , що ?
        Много хубав пример е Замундата за противниците на Биткойн.
        По тяхната логика, дето всеки може да си направи койн клонинг:
        правите си прост web интерфейс, с една база отзад, пускате в интернетаа и айдеее
        торен сайт. И Замундата би трябвало да фалира.
        Ами именно де.
        Ако новата/.нет/ замунда предложи по хубави неща ,по добри ъплоадери качват по интеренсни неща /хората ще идат там.
        Ако утре да речем Гугъл създаде Гугълкойн и е подобрена версия на биткойна кое ще просъществъва според теб ?
        Създаденото от руски хакери под псевдонима тамагоши или от утвърдена фирма като чичо гъгъл където работят едни от най-големите и доказали се умове на планетата ? После някои друг ще създаде друг вид койн и така нататък,защо си мислиш че Биткойн е нещо невероятно и неповторимо и трябва да се купува сега понеже цената му щяла да бъде еди колко си нули ?
        Напротив,аз на тва чудо му нямам вяра чисто технически ,кво остава за останалото и не бих вложил и 1$ в него
        Last edited by Zal_Negodnik; 17.04.2013, 19:30.

        Коментар


        • А , що ?
          Много хубав пример е Замундата за противниците на Биткойн.
          По тяхната логика, дето всеки може да си направи койн клонинг:
          правите си прост web интерфейс, с една база отзад, пускате в интернетаа и айдеее
          торен сайт. И Замундата би трябвало да фалира.

          Коментар


          • Моля, не коментирайте казуса Змунда тук, ако трябва си отворете нова тема в Коментари на събития.
            रादोस्त

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
              е що да е открадната - просто е свободно споделена
              темата е малко оффтопик, но е интересна.

              цялата работа се върти около думейна zamunda.net - според мен ако е закупен както трябва би трябвало да има механизъм собственика на думейна да получи отново контрол върху него и да пренасочи адресите, но явно случаят не е такъв...или по-скоро вече не е такъв
              http://whois.net/whois/zamunda.net
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                .Сега има две замунди: zamunda.net(открадната) и zamunda.se(истинската).
                е що да е открадната - просто е свободно споделена
                Don't work hard, work smart!

                Коментар


                • Преди час хлапетата по форумите четяха молитви съпротивата на 85 да издържи...Сега го ледам 92...

                  Коментар


                  • ОффТопик
                    Ето какво се случва в релания свят--->
                    Откраднаха замунда: http://www.webcafe.bg/id_502815842
                    БълхАрите сме си такива.Все нещо делим докато накрая нищо не остане.Сега има две замунди: zamunda.net(открадната) и zamunda.se(истинската).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                      Е кой е този, дето иска да търгува с койни, който на всеки 5мин се си тегли от сметката и ще си довнася. Предполагам, че повечето хора са като мен и не ги пипат за по 6+ месеца.

                      За Биткойн може и да си прав, но ние говорим за Гох, където всичко е скрито-покрито.
                      Много хора наистина са като теб, но има и много хора, които помнят фалити на разни биткойн борси, online wallet-и и търговци и предпочитат биткойните да са си в тях. Питаш ли ги тези със сметки в bitcoin-24 в момента

                      Така, че не подценявай броя на хората, които използват борсите само за сделка и веднага след това си теглят $-а или биткойните

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                        Бичи пазар не се скъсява. Никога!
                        Предполагам, че детонатор говори за двойката биткойн/лайткойн, а не за лайткойн/фиат
                        )) Там 0.026 изглежда доста раздуто. 0.017 пак ще му отива и всички ]е са доволни. Но пьрво трябва да стабилизира бтц

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                          Да затова живеем в 2013 а не 1929 когато в Калифорния кризата стигнала 3 дена след краша в Ню Йорк. Всичко е калкулирано в цената.
                          Не сте прав колега.Половината от пишещите тук живеят преди Христа във времето на пирамидите и фараоните.Вместо да вземат да изкарат по някой лев те се борят да спечелят спам наградата "Заслужил Тиквестор".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                            Аз лично мисля да пикая срещу вятъра и ще започна да изграждам къса позиция при лайткойна.
                            Бичи пазар не се скъсява. Никога!
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              това ще се случи, когато стане ясно това недоразумение или проблем....
                              Да затова живеем в 2013 а не 1929 когато в Калифорния кризата стигнала 3 дена след краша в Ню Йорк. Всичко е калкулирано в цената.
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                                човек ще си мисли че никога не си виждал борса. Именно защото е нерегулиран пазар, цената ще дисконтира всякакво недоразумение или проблем - дали ще е в протокола, количеството, сигурността и т.н.
                                Между другото мисля,че риска от появата на нови командоси-продавачи-кандидат милионери вече е калкулиран в цената.И ако скоро такива не се появят ни чака слаб и анемичен ъп-тренд до над 100.Но като знам скороста скоято се случват нещата при биткойна,а защо ли не да бъде цяло избухване?
                                Също така при тренд от 70 до 100 всеки вложил инвестицията си в $ ще загуби 30% от стоиноста и.Дали някой хора вече лекичко не започва да ги човърка нещо отвътре?
                                Аз лично мисля да пикая срещу вятъра и ще започна да изграждам къса позиция при лайткойна.
                                Last edited by detonator; 17.04.2013, 12:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X