IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
    да престнеш да живееш в собствен свят
    А ако това е света на бъдещето!?!
    А това бъдеще е много по-близо от това, което някои предполагат!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Тези дебили така и не могат да разберат, че при цена на тройунцията от 1400 долара може и да няма, но при цена на тройунцията от 14000 или на 24000 долара ще има достатъчно злато за парите на всички!
      Точно така, а същото важи и за биткойните!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Това ми наподобява на довода, защо златото не можело да служи за пари... Нямало достатъчно злато да замести в момента съществуващите пари в света?!?! Тези дебили така и не могат да разберат, че при цена на тройунцията от 1400 долара може и да няма, но при цена на тройунцията от 14000 или на 24000 долара ще има достатъчно злато за парите на всички!
        Поздравления за Биткойна, но в твоя полза е да престнеш да живееш в собствен свят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
          Ти с биткоини при сегашния курс не можеш да платиш даже дневното производство на нефт на която и да е страна производител от топ 10
          Това ми наподобява на довода, защо златото не можело да служи за пари... Нямало достатъчно злато да замести в момента съществуващите пари в света?!?! Тези дебили така и не могат да разберат, че при цена на тройунцията от 1400 долара може и да няма, но при цена на тройунцията от 14000 или на 24000 долара ще има достатъчно злато за парите на всички!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
            Франция ще забранява създаването, притежанието и търговията с цифрови валути без разрешението на банка - http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comm...ancy+Show+Tech

            Чудно ми е как ще го реализират на практика
            Нищо не могат да спрат, опитват се да спрат цунамито, което ще ги залее.
            Банкерите се опитват да спасят тлъстите си бонуси комисионни и златни парашути!!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
              Ти с биткоини при сегашния курс не можеш да платиш даже дневното производство на нефт на която и да е страна производител от топ 10
              Написал си голяма глупост - курсът няма никакво значение!

              Коментар


              • Франция ще забранява създаването, притежанието и търговията с цифрови валути без разрешението на банка - http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comm...ancy+Show+Tech

                Чудно ми е как ще го реализират на практика

                Коментар


                • Ти с биткоини при сегашния курс не можеш да платиш даже дневното производство на нефт на която и да е страна производител от топ 10

                  Коментар


                  • Сега като се замисля - имам една интересна идея!

                    Досега винаги сме на опашката за това и онова ...

                    Защо веднъж да не сме първи в нещо?

                    Ще бъде много силен ход ако новото правителство на Орешарски приеме указ биткойн да стане законно разплащателно средство в република България!!!

                    Така или иначе това е бъдещето, не е ли добре да сме с едни гърди пред всички???

                    И без това е ясно че ако не докрая на година, то догодина със сигурност Русия, Иран и Венецуела ще започнат да продават петрола и газа в биткойн!

                    Коментар


                    • Слушайте Мастера и си опичайте акъла!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Детонаторе...
                        Беше ми домъчняло за тебе...
                        Иначе по темата:
                        Съжалявам,но няма как да ти дам разпечатка от личните ми финаси кое,как и защо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                          Левовете в евро и долари.

                          Според мен левът вече не струва.Падането на борда е въпрос на време.Кредит с фиксирана лихва в лева и обръщането му в долари ми се струва крайно примамлива идея. Вие какво мислите?
                          Детонаторе, какво станА с вашия прехвален биткойн бре? Само преди един месец двмата с Форекс-Майстора проглушихте ушите на всички, как официалните валути не стрували нищо, по думите на Форекс-Майстора всички, които си държали парите в официални валути били глупаци.

                          Тогава за какво си пуснал тази тема?

                          Нали пищяхте във форума, че биткойна е валутата на бъдещето. Нали уж беше сигурен. Защо сега не искаш да си държиш парите в биткойни, а търсиш реални валути и от презрените според вас хартиени пари?

                          Вие двамата с Форекс-Майстора си дръжте парите само в би-бит койни. Сега поне имате голям избор. В последно време се навъдиха хиляди измислени виртуални валути.

                          А реалните валути ги оставете за балъците.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • И поредната порция сериозни проблеми, които водещите биткойн разработчици трябва да решават:

                            http://neocashradio.com/blog/securing-the-network/
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
                              Някой може да се възползва от "предимствата".

                              Стана малко "оф топик"
                              Кой ли може да се възползва от "предимствата"?

                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Трябва да забранят е-пощата, интернета, телефоните, обикновената поща, телеграфа, пощенските гълъби и паленето на огньове, защото димните сигнали от пушека също може да се използват от терористите и/или мафиотите да се свързват помежду си.
                                Така е, като изключим огъня другите подлежат на проследяване. / пример писмата с антракс изпратене след Бостънския маратон /
                                Достъпни само до ограничен кръг хора. В общият случай един човек.
                                Могат да се унищожават лесно или трудно.

                                При биткойна имаме анонимност, голяма публика също анонимна и неунищожимост
                                Някой може да се възползва от "предимствата".

                                Стана малко "оф топик"
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X