IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
    Е аз с лайткойните съм на 30х за месец Но не мисля да продавам, убеден съм че до НГ BTC ще мине $500, а LTC $50.
    За биткойните познах, остава и лайткойните да подскочат малко. Между другото временния таргет на Макс Кайзер за LTC e $50.

    Коментар


    • Май почва шоуто в обратна посока, до сега го гледах на горе, сега малко и надолу.
      Обаче нещо тези графики които ползвам не ми харесват, на едногодишна ползва дейли кендали и долният болиджър бан не се движи както би трябвало(просто тук трябва да направи една малка но с голям наклон чупка нагоре. Предполагам, че при затваряне на кендъла ще го отчете. И друго ме дразни: на дневна не може да се движи графиката напред назад
      Иначе си е интересно от всякъде тук и при ново спукване( че преди 7-8 месеца пак го пукнахме при кипърксата криза) сигурно ще вляза и аз на нива около долният болиджър,бан ( е разбира се ако не стане някакъв катаклизъм покрай мен - да не дава господ) - а защо не и под него
      Инае сметките при 10 000 долара за биткойн излизат, че реално ако търгуваш нещо за 10 долара то ти няма да можеш да усетиш дневни движение от 50 долара в цената на биткойна и предполагам, че тогава ще почне (на пук на всички експерти) търгувията при качваща цена на биткойна
      Лек и успешен ден на всички

      Коментар


      • Bitcoin: Has the Federal Reserve Met Its Match?

        http://www.dailyreckoning.com.au/bit...ch/2013/11/16/

        Това са интересни и забавни размисли относно едно още по-интересно и забавно проучване на Биткойн от Чикагския Фед.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Ставам вчера .. $500
          Ставам днес .. $600

          WTF ?!

          Коментар


          • http://selfielifes.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от free1969 Разгледай мнение
              Продавам домейн:

              bitcoin-b.com

              7000$
              Кога го купи, кога го продаваш...

              Domain Name: BITCOIN-B.COM
              Creation Date: 2013-11-12 10:00:00Z

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                Нищо поскъпнало толкова рязко за толкова кратко време не може да е трайно.
                И аз така го виждам ,рано или късно ще дойде големия ПУК.Кога ще е тва никой не знае,но между временно могат да се правят огромни пачки на тоя пазар ,но се искат и големи топки .Но едно е сигурно, дойде ли Големия Пук ще има много болка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                  или тва издуване последните дни да е инсаидърска история именно от това изслушване
                  Може би е точно така. Само, че след 18ти може би няма да расте. Поне на първо време.
                  Като цяло тази работа с биткойн вече започва да ме притеснява. Нищо поскъпнало толкова рязко за толкова кратко време не може да е трайно. Иначе аз си имам 3 бр. купено доста евтино. За късмет.

                  Коментар


                  • Продавам домейн:

                    bitcoin-b.com

                    7000$
                    http://selfielifes.com

                    Коментар


                    • One look at this map > http://www.businessinsider.com/bitcoin-map-2013-11 , and you'll see why Bitcoin is taking off
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Честито ново 500 на притежателите на Биткойни
                        Така като си направя елементарна сметка, излиза че при цена около 1000 долара би могло да се премине точката в която хората да стискат и да чакат цената да разсте и би било удачно да почнат да пазаруват реални стоки с тях(за стоки от по 10-тина долара де)

                        Коментар


                        • http://vbox7.com/play:19e15d3219



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
                            Интересно защо Китай има такова голямо участие и защо тя иска да се набълбука така дълбоко,
                            Не става въпрос за държави, а за валути. Гражданин на всяка държава може да притежава американски долари и китайски юани.

                            Продавачите на валути (срещу биткойни) не са държави, а са граждани и юридически лица. Очаква се САЩ да продава биткойни, които са конфискувани.

                            Ако допуснем, че сделките с китайски юани се правят от китайци, може да допуснем, че китайците доста сериозно разпродават валутата си за да се сдобият с биткойни.

                            Между другото, наскоро четох, че полицията в някой си американски щат е платила откуп в биткойни за да и отключат документите, които са били заключени от ransomware.
                            Два прости метода за легално намаляване на данъците

                            Коментар


                            • http://fiatleak.com/

                              тук се вижда че 96% от биткойните отиват в Китай и САЩ, като първата купува 4 пъти повече от другата.

                              Интересно защо Китай има такова голямо участие и защо тя иска да се набълбука така дълбоко,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Да вкарваш пари в шиткойни е все едно да играеш на карти с човек, който може сам да си раздаде каквито карти си поиска. Ясно е, че срещу такъв противник както и да играеш, накрая губещия винаги си ти.
                                Затова разправям на Форексчо и останалите да не се занимават с тая финансова пирамида, ама те не чуват.
                                Щели да печелят големи пари(ха-ха). Да видим дали накрая ще успеят да се измъкнат невредими от тоя театър и от тая постановка, без да си загубят всички пари...

                                Хора, които са печени трейдъри на финансови и валутни инструменти, след анализ на движението на курса твърдят, че курса на тези дигитални измишльотини е изцяло контролиран от някого. Вероятно от някой фонд/организация/крупен търговец/борса или от хората, които стоят зад цялата тази бутафория. Щом е възможно курса на тия дигитални боклуци да бъде манипулиран в интерес на някого, тогава съдбата на дребните риби е ясна.

                                В поведението на цената се забелязва закономерност, което е явен признак за умишлен контрол от неголяма група лица.


                                Да вкарваш пари в американски долари е все едно да играеш на карти с човек, който може сам да си раздаде каквито карти си поиска. Ясно е, че срещу такъв противник както и да играеш, накрая губещия винаги си ти.

                                Затова разправям на вярващите във валута, която се печата в огромни количества и останалите да не се занимават с тая финансова пирамида, ама те не чуват.

                                Щели да печелят големи пари(ха-ха). Да видим дали накрая ще успеят да се измъкнат невредими от тоя театър и от тая постановка, без да си загубят всички пари...

                                Хора, които са печени трейдъри на финансови и валутни инструменти, след анализ на движението на курса твърдят, че курса на тези дигитални и хартиени измишльотини печатани от Федералния резерв (който е толкова "федерален", колкото и Federal Express) е изцяло контролиран от някого (от тези, които стоят зад Федералния резерв). Вероятно от някой фонд/организация/крупен търговец/борса или от хората, които стоят зад цялата тази бутафория. Щом е възможно курса на тия дигитални и хартиени боклуци да бъде манипулиран в интерес на някого (чрез печатане на неограничено количество дигитални и хартиени долари), тогава съдбата на дребните риби е ясна.

                                В поведението на цената се забелязва закономерност (доларите се обезценяват), което е явен признак за умишлен контрол от неголяма група лица (банкерите, които стоят зад Федералния резерв).
                                Два прости метода за легално намаляване на данъците

                                Коментар

                                Working...
                                X