IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от free1969 Разгледай мнение
    Пак да питам някой ще каже ли как да си купя Litecoins ???
    btc-e.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      2050 сме, и това е световна валута. Всяка продадена дъвка седи на диска ти.
      Това дали отговаря на въпроса ти?

      Коментар


      • Пак да питам някой ще каже ли как да си купя Litecoins ???
        http://selfielifes.com

        Коментар


        • 2050 сме, и това е световна валута. Всяка продадена дъвка седи на диска ти.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Колко гиги ти е базата, и колко % от диска е?
            Не съм имал проблеми и не съм го гледал от 1 година. Ти имаш ли някакви проблеми с диска?
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Колко гиги ти е базата, и колко % от диска е?
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                На първа страница написали, че не са банка.
                Кой ще прави разплащанията на 10 милиарда народ?
                Всеки ще може да го прави и няма нужда да бъде банка...
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • На първа страница написали, че не са банка.
                  Кой ще прави разплащанията на 10 милиарда народ?
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                    Ъ?
                    В момента blockchain-a e 12 ГБ, няма много смисъл всеки, които прави транзакции с БТЦ да го разнася целия. Мен ме интересува как да платя на КАСА например, няма как да стоя и да чакам 10 мин докато ми мине транзакцията. Очевидно трябва още една организация в системата като банката например.
                    Става въпрос за тъй наречените "операции извън блокверигата" https://en.bitcoin.it/wiki/Off-Chain_Transactions

                    Има сериозни разработки и дори услуги за такива операции
                    https://easywallet.org/
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                      Ъ?
                      В момента blockchain-a e 12 ГБ, няма много смисъл всеки, които прави транзакции с БТЦ да го разнася целия. ...
                      Добре, 2050 сме, плащаме за всяка дъвка с БТК и файлът е голям. Пак ли ще е разпределена система, дето няма централизация? Още не сме почнали.
                      Пейпал се наричат Световен Супермаркет. Сещаш ли се защо питам?
                      Last edited by IvanTerziev; 19.11.2013, 20:12.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Как им казват на такива устройства, дето помнят цялата големина?
                        Ъ?
                        В момента blockchain-a e 12 ГБ, няма много смисъл всеки, които прави транзакции с БТЦ да го разнася целия. Мен ме интересува как да платя на КАСА например, няма как да стоя и да чакам 10 мин докато ми мине транзакцията. Очевидно трябва още една организация в системата като банката например.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                          Payment processor ли ще правиш ?
                          Не е небоходимо всяко устройство да помни целият лог. Достататъчно е да се помни на определени места, където може да се съхрани с цялата си големина.
                          Как им казват на такива устройства, дето помнят цялата големина?
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Притесненията ми не са в техническата част. Освен огромния history файл, дето помни покупката на всяка дъвка на планетата. Ще опрем до банки, каквито си имаме и сега.
                            п.с. вярвам, че новата валута ще е много подобно, но докато не получа отговор как са решили тия въпроси - засега не съм фен.
                            Payment processor ли ще правиш ?
                            Не е небоходимо всяко устройство да помни целият лог. Достататъчно е да се помни на определени места, където може да се съхрани с цялата си големина.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                              Майнърите не емитират крипто валутите, крипто-койните се емитират на опреден интервал от време и няма значение дали 10 и 10000000 майнъра участват в процеса...
                              Притесненията ми не са в техническата част. Освен огромния history файл, дето помни покупката на всяка дъвка на планетата. Ще опрем до банки, каквито си имаме и сега.
                              п.с. вярвам, че новата валута ще е много подобно, но докато не получа отговор как са решили тия въпроси - засега не съм фен.
                              Last edited by IvanTerziev; 19.11.2013, 19:38.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                4. Заменяме един монопол с друг. Правителствата печатат пари с едни скъпи машини, миньорите с други скъпи машини.
                                Майнърите не емитират крипто валутите, крипто-койните се емитират на опреден интервал от време и няма значение дали 10 и 10000000 майнъра участват в процеса. Новият блок с трансакции се добавя към веригата от този, които е изчислил съответния правилен хеш във веригата и на съответния майнър се записват новите койни. Това може да е ВСЕКИ миниращ в мрежата, но пуловете чисто теоретично имат по-голям шанс заради големия си хеш-рейт. Все едно всички играем 6/49, но пула е пуснал 100000000 фиша за съответния тираж. Опасността при 51% (теоретично е възможно и да е по-малък, ако са ултра късметлии) хеш-рейт е да изхарчат едни и същи койни, но това веднага ще стане видно. Един вид, ако са пуловете, те биха се самозаколили. Тая опастност според мен идва от някой отвън, който няма идея да харчи койни, а просто иска да компроментра мрежата. Засега трябва да мобилизира 2 ПетаХеша/сек за БТЦ (сериозно количество ASIC) или 20 ГХеша за ЛТЦ (33000 high-end видео карти).
                                Само си разсъждавам ....

                                Коментар

                                Working...
                                X