IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
    Всъщност $90 бяха вчера днес са по скоро $120
    Утре може пак да е $90, но най-важното е човек да е оптимист.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Каква е цената днес е без значение за тази принципната сметка, защото ако не беше цената на биткойн $900 днес ти нямаше да си правиш сметката, че ще изкарваш по $90 на месец!

      Аз не съм от вярващите. Аз съм по сметките! Някои вярват, че 2+2=4. Аз не вярвам, а смятам! Препоръчвам ти и ти да правиш така. Силата на биткойн не е във вярващите, а в смятащите. Онези, които не вярват в нищо друго освен в голата логика на числата - *Vires In Numeris*
      Всъщност $90 бяха вчера днес са по скоро $120

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
        И аз мога да събера 2+2...но и ти, най-вярващия, според мен не си предполагал, че цената днес ще е $900, освен това бях уверен, че ще го получа след 3 месеца, а не чак сега, както стана
        Каква е цената днес е без значение за тази принципната сметка, защото ако не беше цената на биткойн $900 днес ти нямаше да си правиш сметката, че ще изкарваш по $90 на месец!

        Аз не съм от вярващите. Аз съм по сметките! Някои вярват, че 2+2=4. Аз не вярвам, а смятам! Препоръчвам ти и ти да правиш така. Силата на биткойн не е във вярващите, а в смятащите. Онези, които не вярват в нищо друго освен в голата логика на числата - *Vires In Numeris*
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Сега 2 биткойна са $1600. Ако устройството ти изкарва /оптимистично/ по $90 на месец, то на теб ЩЕ ТИ ТРЯБВАТ година и половина за да постигнеш онази доходност, която закупилите биткойн имат СЕГА! Тоест ,предстои ти година и половина загубено време!
          И аз мога да събера 2+2...но и ти, най-вярващия, според мен не си предполагал, че цената днес ще е $900, освен това бях уверен, че ще го получа след 3 месеца, а не чак сега, както стана

          Коментар


          • ИХАААА стигнал 900 и от там до под 600 за да е сега 800 доалра , пак проспах движенията
            Едно време като търгувах само евро/йена работех от 2 до 6 часа че японците си правеха каквото си искат с йената, докато не ги скастриха и те престанаха
            И ток така в азиатксата сесия китайците си правят каквото си искат вече с биткойна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
              Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.
              Сега 2 биткойна са $1600. Ако устройството ти изкарва /оптимистично/ по $90 на месец, то на теб ЩЕ ТИ ТРЯБВАТ година и половина за да постигнеш онази доходност, която закупилите биткойн имат СЕГА! Тоест ,предстои ти година и половина загубено време и то ако трудността не се увеличава!!! А с увеличаваща се трудност, никога няма да постигнеш тази доходност!!!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                А доставката и освобождаването на митницата колко ти излезе?
                Доставката $30, от митницата с ДДС и такса общо $50 (но тях не ги платих тогава, а сега)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                  Иначе платих $149 (без доставка) на БФЛ...в момента същото устройство струва $250
                  А доставката и освобождаването на митницата колко ти излезе?
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.
                    Кажи де кажи, не се срамувай! На коя дата и колко $ плати? Ще ти кажа точно с каква сума си се прекарал.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Бъкето казва, че сте ходили до 900. Това вярно ли е?
                      Няма такъв балон

                      Коментар


                      • [QUOTE=Forex Master;1059537868]На коя дата и колко $ плати на BFL за това устройство? Колко бе курса биткойн/долар тогава? Ако бе закупил биткойни с тези $ тогава вместо да ги даваш на BFL, сега щеше да си с пъти по-напред вместо да тръпнеш в очакване дали ще спечелиш $90 следващия месец![/QUOTE

                        Иначе платих $149 (без доставка) на БФЛ...в момента същото устройство струва $250

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          На коя дата и колко $ плати на BFL за това устройство? Колко бе курса биткойн/долар тогава? Ако бе закупил биткойни с тези $ тогава вместо да ги даваш на BFL, сега щеше да си с пъти по-напред вместо да тръпнеш в очакване дали ще спечелиш $90 следващия месец!
                          Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                            Смеехте ми се на малкото усторйство от BFL.. след един два месеца да не се окаже, че добре съм направил . На тази цена ми прави по $90 на месец, но после май ще излезе, че са били доста повече...
                            На коя дата и колко $ плати на BFL за това устройство? Колко бе курса биткойн/долар тогава? Ако бе закупил биткойни с тези $ тогава вместо да ги даваш на BFL, сега щеше да си с пъти по-напред вместо да тръпнеш в очакване дали ще спечелиш $90 следващия месец!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Понеже не вярвам финансовият олигопол да си остави магарето в калта чак толкова лесно
                              Още преди няколко години, когато разговарях с някои банки на тази тема им посочих всеизвестната максима - If you can't beat them, join them! Тогава обаче мислеха, че са много велики, непоклатими и незаменими. Някои по-будни техни представители вече се усетиха. Мнозинството обаче все още спи непробуден сладък монополен сън...
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Най-лошото е, че резките ръстове започнаха след едно съобщение за навлизане на хедж-фондовете на пазара на биткойн. На кого служат те знаем всички. Няма нормален човек да вярва на такова обезценяване на долара спрямо биткойн. Това просто би трябвало да означава да се подготвим за края на долара. Понеже не вярвам финансовият олигопол да си остави магарето в калта чак толкова лесно, започвам да се съмнявам в иначе хубавата концепция на Биткойн.

                                Коментар

                                Working...
                                X