IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Само остава да си изнесе парите обратно от Китай, което никак не е лесно защото не е позволено от закона им !
    супертрейдъров, ти още май съвсем не можеш да зацепиш?!... Откакто съществува биткойн износа или вноса на пари в която и да е територия или държава е с нулева трудност. Достатъчно е само там да има Интернет връзка.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Ако докажеш, че ти или който и да е друг обикновен човек от този форум е забогатял от биткойни, аз ще си призная публично, че не съм бил прав, ще изтрия и ще си редактирам всички мои постове против биткойните в тази тема.
      Поздравче - cucurrucucu paloma
      https://www.youtube.com/watch?v=tsFWWIrAjrk

      Няма нужда нищо да си признаваш, Фрости. За всички е видно, че не си бил прав. Има само един човек, който все още се колебае дали си прав или не. Това си самият ти. Но виждам, че постепенно узряваш за идеята да си го признаеш пред себе си! Още малко усилие, Фрости. Кураж!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Само остава да си изнесе парите обратно от Китай, което никак не е лесно защото не е позволено от закона им ! Не може да изнесе и маркови стоки произведени в Китай за които има пазар навън по простата причина, че в Китай се произвеждат но не се продават. Сигурно си имат начин да изнесат парите от там, който е ясен предварително...дано защото иначе този пратил койтите в Китай ще пие една студена вода.
        Да,знам че е трудно да се изнасят фиатни пари от Китай,но явно има някъв начин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Мнооооо отчаяние бе, Ванка. Не съжалявай толкова много, че не си сред тези които са си купили когато цената бе едноцифрено или двуцифрено число. Още сме далеч от върха. Мноооооо далеч... Може да се притесняваш едва когато и таксиметровите шофьори вземат да говорят за Биткойн без да си ги питал. Но още сме на години разстояние от този момент...
          Според мен, ФорексМайстора е много по-отчаян, защото висеше в тази тема денонощно, когато биткойните бяха по 10 долара и пак нищо не успя да спечели. ФорексМастъра е живото доказателство, че от биткойни не може да се забогатее. Безплатен обяд просто не съществува.
          Наистина има хора, които натрупаха състояние от тази финансова пирамида, но те са част от измамната схема. Обикновените хора не могат да забогатеят от биткойни само си губят парите и това е доказано.

          Форексчо, ти като пишеш в тази тема още от времето на ниските цени какво направи? Защо не купи тогава евтини биткойни и защо не забогатя? Нали се мъчиш усилено да ни убедиш, колко голяма далавера бил твоя скъпоценен биткойн.
          Докажи че е така !
          Ако докажеш, че ти или който и да е друг обикновен човек от този форум е забогатял от биткойни, аз ще си призная публично, че не съм бил прав, ще изтрия и ще си редактирам всички мои постове против биткойните в тази тема.

          Предизвикателството е отправено, ако ти стиска.
          Last edited by Frosty; 23.11.2013, 11:46.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • kurta007

            Само остава да си изнесе парите обратно от Китай, което никак не е лесно защото не е позволено от закона им ! Не може да изнесе и маркови стоки произведени в Китай за които има пазар навън по простата причина, че в Китай се произвеждат но не се продават. Сигурно си имат начин да изнесат парите от там, който е ясен предварително...дано защото иначе този пратил койтите в Китай ще пие една студена вода.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • IvanTerziev

              И в момента може да се декриптират ключовете, но за целта трябва много голяма изчислителна мощност и малко време или много по малка изчислителна мощност и много, много време.Копането обаче позволява изчислителната мощност да се впрегне да криптира и това е докато времето за копане - криптиране е по малко от времето за декриптиране на вече съществуващи ключове - генерирани. Чисто математически има зададен изход от играта и края и не е неизвестен а предизвестен. Хардуерно нещата са ясни - с това с което се копа може да се копат и вече генерирани ключове.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Помните ли, че имаше едни сайтове дето ти плащаха по някакви минимални биткойни, за да гледаш реклами и видеоклипове. Е тогава гледах разни и сега излиза, че за клип са ми давали по $0.67, а за реклама по $0.50

                Коментар


                • Актуализация на майнинга, за който ви писах преди седмица. Занчи за 9 дни - 0.05 btc или около $40.

                  Коментар


                  • Доста интересни неща се наблюдават. На 3 от 4-те водещи борси /BTCChina,гокса и битстамп/ цената се доближи на около 5% от на другите борси цената като преди седмица да речем беше 15 та и повече % . Което ще рече че правят вече доста добри арбитражи.
                    Четох за някъв купувал от другите борси а китайския му приятел продавал на китайската борса където цената е най-висока и бил направил 10к.
                    Същото наблюдаваме и сега,битстамп вече би предишния си връх,а гокса е на път да го счупи доката най-анемичен е ръста в цената на китаската борса /държи здраво засега 6000 йени границита/ и очевидно койните ги купуват от гокса и продават на китайската борса за бърз и профитен арбитраж

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Велики софтуери,
                      деца в гаражи,
                      всяка баба с хартиена криптирана разпечатка под дюшека вместо пенсия,
                      хардуерни трезори със софтуерно презаписваеми секретни ключове, и с достъп до нета,
                      няколко десетки терабайта диск, че да се включиш в мрежата на свободните,
                      времената за транзакция скачат като борсата в момента...
                      Почна да ми става забавно. Кой може да гарантира, че няма и един вирус в момента на компа, дето може да му опразни битовете за милисекунда? И още не са почнали да пишат усилено, а си имаме милиони вируси. Вече никой от тук не вярва, че в тоя вид ще замести сегашните пари. И не би купил на тия цени, понеже попитах. Само един от притежателите на много койнове ако разкеши и ще срути цената за минути.

                      Като питах дали бихте купили оная забранената валута питах за фундамента. При почти същите условия и велики приказки. Едното е нула, за другото се надхващат кой да даде повече.
                      Дали който купува сега има компютърни познания?
                      Въобще някой търси ли фундамента зад цифрите, оф, каква ирония. Не търсите, а вярвате в цифрите, нали така пише на монетите?

                      Проектът стъпва върху други велики софтуери с отв. код, а копаенето е направено точно заради психологията на човек, за да спечели доверие. Ако не е трудно - никой няма да му вярва. И да, проектът е елементарен спрямо днешния стандарт, просто е тествано много. Големия зор е да се нагоди към психологията, да давате парички. Още преди 2000 година си бях криптирал 2 гигабайта дял по същата технология. PGPDisk се казва.
                      Алтернативните валути са май трицифрено число. Така разбирам свободата - всеки със собствена валута. Като тая стане трудна почваме да копаем друга, каквото се случва в момента, и линк на борса изрових.
                      Мнооооо отчаяние бе, Ванка. Не съжалявай толкова много, че не си сред тези които са си купили когато цената бе едноцифрено или двуцифрено число. Още сме далеч от върха. Мноооооо далеч... Може да се притесняваш едва когато и таксиметровите шофьори вземат да говорят за Биткойн без да си ги питал. Но още сме на години разстояние от този момент...

                      Може и да не съм прав за годините растояние де... То в този век на информация със светлинна скорост, знае ли човек кой, какво и кога е чул, видял или прочел?!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                        Още преди 2000 година си бях криптирал 2 гигабайта дял по същата технология.
                        PGPDisk се казва.
                        Знаеш ли цялата история:
                        http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_..._investigation

                        Излиза че 'заради теб' е пострадал автора на програмата.



                        Като гледам 873$ , вярно че програмките за криптиране приличат на оръжие.
                        Last edited by verimg; 23.11.2013, 10:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
                          Малко не съм съгласен с някои твои твърдения. Опънсорса, може и да не беше дирижиран директно, но доста големи компании наляха огромни средства в него. Според теб дали от добри чуства IBM инвестираха 1 милиард долара в Линукс? Това са пари, които не се дават току-така.
                          А Сатоши със сигурност не е гениално дете, а много добър математик/криптограф. Реших да анализирам текстовете му с разни тулчета за лингвистичен анализ, които показват, че е възрастен мъж (50+) с перфектен английски. Децата колкото и да са гениални, обикновено не мислят за дървета на Меркел, елиптични криви, хеш функции и защити от квантови атаки, а след това да пишат трудове на академично ниво.
                          Според мен направиха мечешка услуга с това наливане на пари. Линкът за Харалд Велте, който съм дал по-долу води и до линк към http://gpl-violations.org/, който засяга и тази тема. Трикът, който използваха много компании - да взимат приличен код, да го затварят и да го продават за пари е нарушение на GPL лиценза. Гледам, че е имал частичен успех срещу Д-Линк. Но е трудно да се бориш на доброволческа основа срещу мощни компании нарушители.

                          Съгласен съм, че 'Сатоши' може да е академик, а и да има екип от асистенти. Възможно е.
                          Между другото, преди броени месеци бях свидетел на пускане на монетата YAC в биткойнтолк от разработчик, който изчезна. Буквално като Сатоши. Монетата определено е интересна като алгоритъм. Разработчикът заряза производението си. В момента се поддържа и доразвива от други. Нещата се развиват така както всеки опън сорс. Щафетата се поема от други, ако софтуера има потенциал.

                          Коментар


                          • Велики софтуери,
                            деца в гаражи,
                            всяка баба с хартиена криптирана разпечатка под дюшека вместо пенсия,
                            хардуерни трезори със софтуерно презаписваеми секретни ключове, и с достъп до нета,
                            няколко десетки терабайта диск, че да се включиш в мрежата на свободните,
                            времената за транзакция скачат като борсата в момента...
                            Почна да ми става забавно. Кой може да гарантира, че няма и един вирус в момента на компа, дето може да му опразни битовете за милисекунда? И още не са почнали да пишат усилено, а си имаме милиони вируси. Вече никой от тук не вярва, че в тоя вид ще замести сегашните пари. И не би купил на тия цени, понеже попитах. Само един от притежателите на много койнове ако разкеши и ще срути цената за минути.

                            Като питах дали бихте купили оная забранената валута питах за фундамента. При почти същите условия и велики приказки. Едното е нула, за другото се надхващат кой да даде повече.
                            Дали който купува сега има компютърни познания?
                            Въобще някой търси ли фундамента зад цифрите, оф, каква ирония. Не търсите, а вярвате в цифрите, нали така пише на монетите?

                            Проектът стъпва върху други велики софтуери с отв. код, а копаенето е направено точно заради психологията на човек, за да спечели доверие. Ако не е трудно - никой няма да му вярва. И да, проектът е елементарен спрямо днешния стандарт, просто е тествано много. Големия зор е да се нагоди към психологията, да давате парички. Още преди 2000 година си бях криптирал 2 гигабайта дял по същата технология. PGPDisk се казва.
                            Алтернативните валути са май трицифрено число. Така разбирам свободата - всеки със собствена валута. Като тая стане трудна почваме да копаем друга, каквото се случва в момента, и линк на борса изрових.
                            Last edited by IvanTerziev; 23.11.2013, 01:39.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Maй съм сбъркал форума. Някой от вас писал ли е софтуер???
                              ? Мислиш, че най-великите софтуери се правят по команда и организирано?. В големи конюшни, където много момчета и момчета се 'трудят над клавиатурите'. Така се кодира, не се програмира. Всеки ден се сблъсквам с търговски софтуери и със съответния платен съпорт. който не става и за чеп за зеле. Налага се сам да поправям нещата просто колкото да си свърша работата. Положението е трагично. Търси се 'евтин съпорт' и накрая се получава една огромна БОЗА. Опън сорс се пише с вдъхновение - просто даваш нещо на света. Пускаш го и гледаш как хората го ползват, някои почват да го модифицират и подобряват. Други го тестват активно. И накрая се получава. И знаеш ли защо е така - защото се прави с желание да се свърши работа. Никой програмист, дори най-добрия не е в състояние да се мери с някое дете от гаража, което просто се забавлява.
                              Ето този не е ли бил дете преди 10г, когато беше на опън сорс конференцията в София?
                              http://en.wikipedia.org/wiki/Harald_Welte
                              Тъкмо беше получил наградата за нетфилтър. То си е казано - гениален математик се проявява до 24г.

                              Е, гледам прескочи 800$ и някакви яки емоции по борсичките. Движения на алтернативни монети насам натам. Някой поет би казал - татко бтц и мама лтц танцуват с малките 101 далмакойнчета. )
                              Терзиев, незнам дали ти помагам с нещо, но всъщност тр. да знаеш, че с тия работи най-добре ще си помогнеш сам. И да не се косиш много. Ако ти не вярваш, че с койни може да се прехвърлят средства по-добре не навивай клиените. Предложи им нещо друго там уестърн юниън, скрилл. Трябва да си малко запален иначе е грозно. Само се мъчите взаимно.

                              А това БТЦ - утре на 1000 ли да го чакам ?? Егати.
                              Само знам, че който е продал на 250$ сега е с паднало чене. В този смисъл, чест му прави на Форекс Мастер-а, че не ви бъзика сега, след като се скъсахте да говорите какво ли не след като той не продаде на 250$
                              Е и БТЦ някога ще падне до 0 , няма вечни неща, ама дали ще сме живи да го видим в това форумче.
                              А дали пък не е просто пирамида, а? Как мислите.. ? Всяко чудо за 3 дни )
                              Я го набийте малко надолу да се смъкне на 350.. Ако това стане обаче - имам проблем. Ще трябва да купувам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Това да не е признание, че биткойните не са истински пари?
                                Парите ми за пенсия са диверсифицирани в истински пари. Посочил съм истинските пари в подписа си.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X