IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Пааак чел недочел си... Това което си посочил за 10% са депозити. Заемите започват от 25% нагоре и то при условие, че имаш с какво да ги гарантираш!
    Не ми се задълбава в тая посока, обаче около вас схванах идеята на тоя икономически перпетуум мобиле. Койните са, за да се скъсяват! Това е истинската им ценност.

    Друго да се чудя. Не е ли по-справедливо една честна валута да е обвързана с човешки труд, а не инвестиции и изхабени мегавати?
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      https://www.bitbond.net/
      Заеми да искаш. Ежедневно скача с по 10% минимум.
      Пааак чел недочел си... Това което си посочил за 10% са депозити. Заемите започват от 25% нагоре и то при условие, че имаш с какво да ги гарантираш!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Защото да скъсяваш трябва да имаш биткойни. Като нямаш не можеш да скъсяваш. Това са истински пари и не може да ги продаваш ако ги нямаш. Трябва да предизвикаш паника за да падне курса и едва тогава да похарчиш доларите и еврото си.
        https://www.bitbond.net/
        Заеми да искаш. Ежедневно скача с по 10% минимум.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Не вдявам идеята ви, може ли някой да ми обясни защо не скъсяват, а ще събарят борса да смъкват цена.
          Защото да скъсяваш трябва да имаш биткойни. Като нямаш не можеш да скъсяваш. Това са истински пари и не може да ги продаваш ако ги нямаш. Трябва да предизвикаш паника за да падне курса и едва тогава да похарчиш доларите и еврото си.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Айде пак започнаха да ДДОС-ват Гокс-а. Събота е и никой издивява, че не може да свали курса...
            Не вдявам идеята ви, може ли някой да ми обясни защо не скъсяват, а ще събарят борса да смъкват цена.
            Единствено малкия злобеещ чичо Сам ги прави тия работи, няма логика да е друг. В пристъп на дребнодушно безсилие!
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Айде пак започнаха да ДДОС-ват Гокс-а. Събота е и никой издивява, че не може да свали курса...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Kaкви нерви, бе хора! Толкова ми е забавна темата, с детето-гений и бабите с цифровите сертификати у таксито. Ако мисля че има накъде нагоре - ще купя. Дори някой спомена за скъсяване, ще проуча въпроса.
                А темите с новите валути наистина ме интересуват.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Изостанал народ, ей!
                  почваш май да вкарваш нерви че не си се качил на влака
                  все още има време,дерзай

                  а тъпите ти приказаки са напълно безполезени,пак питам защо си губиш времето тук ??? или искаш да влезеш в ролята на форумния шут и да ни забавляваш докато портфеилите ни се издуват ли издуват ако е така няма проблеми добре си дошъл

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Oня ден затвориха подобна валута, по същия начин по който могат и тази. Колко пъти да го дъвчем?
                    Аз нищо не дъвча. Ти си дъвчеш дъвката и повтаряш нещо, което не е вярно. Може би по стар навик чакваш някой да ти напише нещо наготово и сдъвкано, каква е разликата между биткойн и останалите като либърти долар и е-голд, които ги затвориха?! Само че първо си дай зор да попрочетеш нещо и то да речем от уикито - https://en.bitcoin.it/wiki/Main_Page А не от ндеска на Гугъл за казионните медии... Там общо взето писаниците се обощават до следното - "Bitcoin barbarians at the gate of (financial) Rome! Terror and chaos in front!"
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      А защо разрешиха 3-измерния печат?
                      А защо разрешиха Интернет?
                      А защо разрешиха на Гутенберг да създаде печатната преса през 1450 г.?
                      А защо разрешиха на египтяните първото писано слово - първите йероглифи 27 века преди Христа?

                      Елеменарно, Уотсън. Просто все някой от опитите да бъдат спрени тези революционни нововъведения е несполучлив, семенцето пониква и дава обилна реколта за простолюдието да преодоолее част от ограниченията, на които е било подложено!

                      Ето програмната реч - https://www.youtube.com/watch?v=mjmuPqkVwWc
                      Oня ден затвориха подобна валута, по същия начин по който могат и тази. Колко пъти да го дъвчем? Дори на първа страница не се занимават с БТК. Защо? Риторичен въпрос, разбира се.
                      п.с. Загубена работа - очаквам да видя Новата революция по всички вестници и телевизии, цената се удвоява и дели на 2 през ден, а на никой не му дреме. Изостанал народ, ей!
                      Last edited by IvanTerziev; 23.11.2013, 16:13.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        За Биткойн знаех още 2011 година, но не вярвах, че ще я пуснат да живее. И си задавам въпроса защо я пуснаха, все пак, и докога.
                        А защо разрешиха 3-измерния печат?
                        А защо разрешиха Интернет?
                        А защо разрешиха на Гутенберг да създаде печатната преса през 1450 г.?
                        А защо разрешиха на египтяните първото писано слово - първите йероглифи 27 века преди Христа?

                        Елеменарно, Уотсън. Просто все някой от опитите да бъдат спрени тези революционни нововъведения е несполучлив, семенцето пониква и дава обилна реколта за простолюдието да преодоолее част от ограниченията, на които е било подложено!

                        Ето програмната реч - https://www.youtube.com/watch?v=mjmuPqkVwWc
                        Last edited by Forex Master; 23.11.2013, 15:15.
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Терзиев, дори и да си прав в опасенията си, не виждам какво те спира да правиш пари от цялата ситуация. Не говоря дори за арбитражи.. купуваш на борсова цена и продаваш в eBay с поне 50% отгоре при разплащане по банков път.. пробвай, готино е..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                            Знаеш ли цялата история:
                            http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_..._investigation

                            Излиза че 'заради теб' е пострадал автора на програмата.



                            Като гледам 873$ , вярно че програмките за криптиране приличат на оръжие.
                            Знам ги тия работи, отдавна, дето изнасяли на хартиени разпечатки.
                            Предъвкано е всичко, явно съм прав за съмненията, никой не ме е поправил засега. Мисля да попрочета и да отворя тема кой ще е наследникът на БТК. С който все пак може да се търгува. Целият свят имам предвид, не "тясна група руски учени".
                            И не на последно място - БТК без долар е нула и половина! Нали ще го трепе? Ирония!
                            Нямам проблем и 8000 $ да стане, ако знаех къде е границата на човешката некомпетентност - щях и аз да инвестирам.
                            Гледам и колегите по занаят са на моето мнение, в момента купуват лаици с пари, жадни за светлото бъдеще. Отличителна черта на лаиците е, че ги мързи да четат.
                            За Биткойн знаех още 2011 година, но не вярвах, че ще я пуснат да живее. И си задавам въпроса защо я пуснаха, все пак, и докога.

                            Oще един маркет за други валути, лесни за копане:
                            https://bter.com/signup/7035
                            Ето за YAC
                            https://bitcointalk.org/index.php?topic=206577.0
                            Last edited by IvanTerziev; 23.11.2013, 13:43.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Аз имам един лаишки въпрос, ама ме е страх да не бъда обруган или да ми лепнете етикет...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Ако за теб не е проблем да правиш транзакции от които загубата може да бъде над 10-15%
                                ... или печалбата!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X