IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от simo.smo Разгледай мнение
    Не преставам да се изненадвам от ентусиазмът, с който хора без реални позиции в биткойни пишат ли пишат. Не, че имам нещо против, но се чудя от къде тая енергия. Ако те кефят - купувай, ако не - скъсявай.
    Kaк да предам продукт на клиента, и да управлявам касата му, ако не знам какво и как работи?
    Утре ще разровя за хардуерните трезори, кой-знае какви въпроси ще намеря пък там.

    Първоначално изпратено от rabnovesie
    И като се спука много народ, който е вярвал че нищото струва нещо ще се бият по главата и ще се чудят с какъв акъл са си дали реалните пари за НИЩО.
    Едва ли тук пишат хора, дето са купували на тия цени. Или са копачи, или са вземали на <20 $. Като гледам не го ползват за пари, а само за инвестиция.
    Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 00:42.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от simo.smo Разгледай мнение
      Не преставам да се изненадвам от ентусиазмът, с който хора без реални позиции в биткойни пишат ли пишат. Не, че имам нещо против, но се чудя от къде тая енергия. Ако те кефят - купувай, ако не - скъсявай.
      Аз да не съм луд да откривам позиция в НИЩО. Защото това е всъщност точно това - нищо. Някакви луди хора дават реални пари за НИЩО.

      Аз още в началото на тази тема го бях казвал - това ще е най-смешния балон в световната история - даже и холандските лалета са по-нормални. И като се спука много народ, който е вярвал че нищото струва нещо ще се бият по главата и ще се чудят с какъв акъл са си дали реалните пари за НИЩО.

      Коментар


      • Не преставам да се изненадвам от ентусиазмът, с който хора без реални позиции в биткойни пишат ли пишат. Не, че имам нещо против, но се чудя от къде тая енергия. Ако те кефят - купувай, ако не - скъсявай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Явно имаш ограничен житейски опит?! Нищо, животът е пред теб...
          Тука се съгласявам. Ни на банка, ни на моя си комп вярвам на 100%. Няма угодия.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Какво да ти кажа, аз не се притеснявам да си държа парите в банка или по сметка в посредник.
            Явно имаш ограничен житейски опит?! Нищо, животът е пред теб...
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Защо се скъсаха да произвеждат ASIC за копаене, а не произвеждат хардуер за защита на изкопаното? А разчитаме на антивирусната.
              http://www.bitcointrezor.com/?ref=pool

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Вече почваш да ме лъжеш на поразия...

                Мога да изброя поне 10 случая от последните 5 години когато различни финансови институции са нарушавали законите и направили безбожни печалби от кражби на парите на клиентите си и накрая най-много да платят някоя глобичка която не е дори и 5% от това което са спечелили от престъплението... и най-важното никой не ходи в затвора. Тези глоби вече се възприемат като част от цената на бизнеса за финансовия олигопол. Печелят 300 милиарда, плащат 10 милиарда глоба и шапка на тояга... Цирк за пред камилчетата дето вЕрват, че някой им защитава парите...
                Какво да ти кажа, аз не се притеснявам да си държа парите в банка или по сметка в посредник.

                Ама ако имах биткоини доста бих се притеснявал имам ли ги, не ги ли имам Всеки ден в който битконите са там където трябва да бъдат направо може да си разглежда като дар от съдбата - при положение че всъщност никоя държава не стои зад тях, а единствената сериозна подкрепа е от наркотрафиканти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                  Ти виндовс ли ползваш ????
                  Гледам - любознателен си. Прочети ако искаш какво е опън-сорс, кой е Ричард Столман , FSF такива ми ти работи.
                  Проектите си ги деплойвам на Линукс. Кошмарна заблуда е, че за Линукс няма вируси. Всяко устройство, изпълняващо програма - може да изпълни злонамерен код. Виждал съм антивирус на първия смартфон на Нокиа.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Както и да е, ако едно нормална борса задигне парите на хората ще стане грандиозен скандал. Криминални разследвания задържани хора и така нататък.
                    Вече почваш да ме лъжеш на поразия...

                    Мога да изброя поне 10 случая от последните 5 години когато различни финансови институции са нарушавали законите и направили безбожни печалби от кражби на парите на клиентите си и накрая най-много да платят някоя глобичка която не е дори и 5% от това което са спечелили от престъплението... и най-важното никой не ходи в затвора. Тези глоби вече се възприемат като част от цената на бизнеса за финансовия олигопол. Печелят 300 милиарда, плащат 10 милиарда глоба и шапка на тояга... Цирк за пред камилчетата дето вЕрват, че някой им защитава парите...
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Защо се скъсаха да произвеждат ASIC за копаене, а не произвеждат хардуер за защита на изкопаното? А разчитаме на антивирусната.
                      Ти виндовс ли ползваш ????
                      Гледам - любознателен си. Прочети ако искаш какво е опън-сорс, кой е Ричард Столман , FSF такива ми ти работи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Защо се скъсаха да произвеждат ASIC за копаене, а не произвеждат хардуер за защита на изкопаното?
                        Тя борсата на която се търгуват тези биткоини задигна парите. Не са ги свили от компютри на хора. А все пак за да ги превърнеш в реални пари все се налага някъде да ги изтъргуваш.

                        Коментар


                        • Защо се скъсаха да произвеждат ASIC за копаене, а не произвеждат хардуер за защита на изкопаното? А разчитаме на антивирусната.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Що да не е същото? На теб колко пъти полицията ти е връщала откраднати евро и долари?
                            Не са ми крали

                            Както и да е, ако едно нормална борса задигне парите на хората ще стане грандиозен скандал. Криминални разследвания задържани хора и така нататък.

                            Когато една биткоин борса задигна парите на хората не стана нищо - повечето хора си помислиха ами някакъв сайт дето се търгува нещо което го няма. дори не съм сигурен че можеш да съдиш някого за това че ти е задигнал нещо, което го няма но го копаеш с компютър и служи за плащане, ама всъщност не легално плащане. Че то с картинки от дъвки да търгува човек има повече шансове да осъдят някого ако му свие картинките.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              То и като ти откраднат биткоините никой нищо не прави, ама не е същото ако ти свият долари и евро.
                              Що да не е същото? На теб колко пъти полицията ти е връщала откраднати евро и долари?
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Най-използвани за престъпни плащания са долара и еврото, но не съм чувал да искат да ги спрат за това.
                                То и като ти откраднат биткоините никой нищо не прави, ама не е същото ако ти свият долари и евро.

                                Коментар

                                Working...
                                X