IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Криптирането им и в момента вече е пробито, не може да издържи и два месеца и никой не казва да се прилапат всички койнове за нула време от всички, онзи големия срив беше пробив в критирането..
    Наистина ли вярвате, че точно в тоя хипарския вид ще стане Световната валута, и всеки комп ще бъде част от системата, без банки и регулация? Което всъщност е идеята в началото, запленила сърцата и умовете?
    Щото и сега си имаме султан, и сторно предлага, и обслужване клиенти. И си принтят базите на хартия, дори един колега го е вършил лично докато е бил на работа там.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • IvanTerziev

      Криптирането им и в момента вече е пробито, не може да издържи и два месеца и никой не казва да се прилапат всички койнове за нула време от всички, онзи големия срив беше пробив в критирането..
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        След още 3 дни вече ще си готов да оглавиш Биткойн движението и да бъдеш водач на революцията.
        Защо реши така?
        Освен това който те е послушал - е спечелил. Който слуша мене - пише го в подписа ми.
        Системата за разплащане ми харесва, но ако ще искат цветни копия на документи - да забравят! Още не е тръгнала системата, и забравиха първоначалната идея.
        Първоначално изпратено от supertrader
        Идеята е най вече да може да се декриптират с много по мощен от стандартния хардуер и така може да се направи огромен удар, това с добавянето на койтчета е по трудно дори.
        Kриптирането е удържало едни 20 години, и вероятно са взели сорсове от PGP. Изпищят ли няколко човека за проблем със системата, на другия тия койнове няма да струват и цент. Няма смисъл в тая посока.
        Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 20:33.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • IvanTerziev

          Идеята е най вече да може да се декриптират с много по мощен от стандартния хардуер и така може да се направи огромен удар, това с добавянето на койтчета е по трудно дори.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Среднограмотен компютърджия като мен се сети за тия неща, за 3 дни ровене.
            След още 3 дни вече ще си готов да оглавиш Биткойн движението и да бъдеш водач на революцията.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • аве осрахте цялата тема
              или се качваите на влака или не си губете времето ,а и нашето
              Аз за мен си направих изводи, няма да досаждам, успокой се, само нагоре ще вървят! Още weekend-a припкам на дълга командировка за custom-изация при клиент, и той разпитва за койновете покрай другото. Койнове ще има за всички, един по един, моля!
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • така,днес го наблюдавам пазара ,обемите бяха малки но имаше огромно количество бай ордери по надолу което беше доста показателно
                В момента китайците изостават а гокса дърпа яко ценатата /750$ в момента / В гокса има бая американски акаунти и предполагам некитаиската масовка купува яко .Същевремено оборотите при китайците се качват .Минем ли върха очаквам да се изстреляме в космоса

                Очаква се и първия ASIC за лайткоини

                http://www.coindesk.com/asic-miners-litecoin-soon/
                Last edited by kurta007; 21.11.2013, 20:07.

                Коментар


                • аве осрахте цялата тема
                  или се качваите на влака или не си губете времето ,а и нашето

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _PMP_ Разгледай мнение
                    Г-н Терзиев,

                    Вие сте злият гений на open source-a
                    Става страшно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                      Чудесна идея! Устройство, което има достъп до портфейла ти, както и до компютъра ти, който пък има връзка с нета.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • мъка мъкаа....
                        Ганя Балканский J.R.

                        Коментар


                        • Среднограмотен компютърджия като мен се сети за тия неща, за 3 дни ровене.
                          Иначе е прекрасно средство за разплащане (в тоя си вид), умувам за разни варианти за допълнителна защита.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Oт извора:

                            http://bitcoin.org/en/faq#can-bitcoi...ayment-network

                            Да вдигне ръка кой иска да добавим още едно байтче за нови койнове? Така си и знаех. Да го направим тогава! Технически е един хотфикс, както си обновяваме и Скайпа, който всъщност е на почти същия принцип, сървърът само раздава акаунтите.
                            Оскъдност? На кой му пука, няма да живеем с орлите!
                            Като се замисля - дори няма да е нужно да се гласува, хората, дето бърникат по сорса не са много, обявяват хотфикс и щеш - нещеш го правиш. Не е нужно да знаеш какво е променено. По едно време на Скайп бяха забранили спирането на обновяванията, и да искаш не може да спреш ъпдейта.
                            Една компилирана библиотека да има оставена в отворения код - и това може да стане в нея, и докато се разбере може да минат години.


                            Аха, Вашингтон пост писаха, че ще е добре да му направят банка (да няма флуктуации, за наше добро, кой не би го искал), да видим кой ще се заеме с техническата част на системата. Предполагам който я поддържа и сега.
                            Г-н Терзиев,

                            Вие сте злият гений на open source-a
                            Ганя Балканский J.R.

                            Коментар


                            • Oт извора:
                              Can Bitcoin be regulated?
                              The Bitcoin protocol itself cannot be modified without the cooperation of nearly all its users, who choose what software they use.
                              http://bitcoin.org/en/faq#can-bitcoi...ayment-network

                              Да вдигне ръка кой иска да добавим още едно байтче за нови койнове? Така си и знаех. Да го направим тогава! Технически е един хотфикс, както си обновяваме и Скайпа, който всъщност е на почти същия принцип, сървърът само раздава акаунтите.
                              Оскъдност? На кой му пука, няма да живеем с орлите!
                              Като се замисля - дори няма да е нужно да се гласува, хората, дето бърникат по сорса не са много, обявяват хотфикс и щеш - нещеш го правиш. Не е нужно да знаеш какво е променено. По едно време на Скайп бяха забранили спирането на обновяванията, и да искаш не може да спреш ъпдейта.
                              Една компилирана библиотека да има оставена в отворения код - и това може да стане в нея, и докато се разбере може да минат години.

                              As traffic grows, more Bitcoin users may use lightweight clients, and full network nodes may become a more specialized service.
                              Аха, Вашингтон пост писаха, че ще е добре да му направят банка (да няма флуктуации, за наше добро, кой не би го искал), да видим кой ще се заеме с техническата част на системата. Предполагам който я поддържа и сега.
                              Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 13:36.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                http://www.coindesk.com/dwolla-bitco...ncy-exchanges/

                                Някои пък затварят поддръжката на БТК.
                                October 10 2013.....оттогава бая вода изтече ,пък и виж цената на койна тогава и сега
                                ще ти помогна малко 122$ е била а сега е 670$ на гокса
                                Last edited by kurta007; 21.11.2013, 12:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X