IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    ...
    Така че... който смята че е с 3 крачки напред, а всъщност е 3 крачки назад, си е лично за негова сметка.
    Какво се прави при блокирана лична негова сметка в банка? Не съм се замислял, прибират ли парите. Молитва и пост, дружеско мъмрене, глоба, копаене на градинките пред общината?
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
      Още от зората на Интернет е замислено, тайните служби винаги са 3 крачки напред
      Започваш да наваксваш. В началото изоставаше с 3 години, сега вече си само с 2... Това е обсъждано по биткойн форумите многократно преди много време и съществените различия между това предложение и биткойн са многократно посочвани.

      Така че... който смята че е с 3 крачки напред, а всъщност е 3 крачки назад, си е лично за негова сметка.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • How To Make A Mint: The Cryptography of Anonymous Electronic Cash
        Fried, Frank got NSA's permission to make this report available.
        Received October 31, 1996

        http://groups.csail.mit.edu/mac/clas...nt/nsamint.htm



        Още от зората на Интернет е замислено, тайните служби винаги са 3 крачки напред
        Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

        Коментар


        • Мисля да пусна модула безплатно и свободно, ако все още няма такъв за тия:

          PrestaShop: 3,2 милиона downloads.

          OsCommerce:
          7,000 free add-ons
          12,800 registered sites
          275,430 community members
          1,560,502 forum postings
          Разглеждам и още една пратформа.

          С подигравките е най-лесно.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Клиентите ме питат и се опасяват от точно това, от последното изречение от цитата. Какво да им кажа?
            Кажи им /на милионите ти клиенти/ че койна не струва и ти няма да го въвеждаш.Елементарно !
            Last edited by kurta007; 24.11.2013, 12:02.

            Коментар


            • Dutch Bank Rabobank is Blocking Customers from Buying Bitcoins
              Marc van der Chijs (@chijs) | Published on November 21, 2013 at 16:34 GMT | Companies, News, Regulation
              ...
              In the US many banks don’t accept any bitcoin businesses as clients, possibly because of regulatory concerns and money laundering risks.

              Individuals aren’t free from bitcoin banking issues either. CoinDesk reported recently that a Swedish bank froze a customer’s account for selling just 5 BTC.
              http://www.coindesk.com/dutch-bank-r...locks-bitcoin/

              От коментарите долу, на 22 ноември, оня ден:
              robedoes • 2 days ago −
              I'm a customer of the Rabobank. This afternoon I tried to buy a bitcoin.
              And just like the article says I was blocked.
              So I can confirm the story.
              I have made a call to the Rabobank and the custumerservice told me that their 'ethics commision' had decided to implemend this policy.
              За това се опасявах - затворят ли преобразуването към реална валута - БТК не струва нищо. БТК не може да съществува като пари без сегашните валути.

              Клиентите ме питат и се опасяват от точно това, от последното изречение от цитата. Какво да им кажа?
              п.с. Ето отделна статия за това: http://www.coindesk.com/swedish-bank...t-sells-5-btc/

              Ето от преди месец:
              Capital One closes company’s bank account over mere mention of bitcoin
              Emily Spaven (@emilyspaven) | Published on October 10, 2013 at 13:35 GMT | News, Regulation, US & Canada
              http://www.coindesk.com/capital-one-...count-bitcoin/
              Last edited by IvanTerziev; 24.11.2013, 11:49.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Пааак чел недочел си... Това което си посочил за 10% са депозити. Заемите започват от 25% нагоре и то при условие, че имаш с какво да ги гарантираш!
                Не ми се задълбава в тая посока, обаче около вас схванах идеята на тоя икономически перпетуум мобиле. Койните са, за да се скъсяват! Това е истинската им ценност.

                Друго да се чудя. Не е ли по-справедливо една честна валута да е обвързана с човешки труд, а не инвестиции и изхабени мегавати?
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  https://www.bitbond.net/
                  Заеми да искаш. Ежедневно скача с по 10% минимум.
                  Пааак чел недочел си... Това което си посочил за 10% са депозити. Заемите започват от 25% нагоре и то при условие, че имаш с какво да ги гарантираш!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Защото да скъсяваш трябва да имаш биткойни. Като нямаш не можеш да скъсяваш. Това са истински пари и не може да ги продаваш ако ги нямаш. Трябва да предизвикаш паника за да падне курса и едва тогава да похарчиш доларите и еврото си.
                    https://www.bitbond.net/
                    Заеми да искаш. Ежедневно скача с по 10% минимум.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Не вдявам идеята ви, може ли някой да ми обясни защо не скъсяват, а ще събарят борса да смъкват цена.
                      Защото да скъсяваш трябва да имаш биткойни. Като нямаш не можеш да скъсяваш. Това са истински пари и не може да ги продаваш ако ги нямаш. Трябва да предизвикаш паника за да падне курса и едва тогава да похарчиш доларите и еврото си.
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Айде пак започнаха да ДДОС-ват Гокс-а. Събота е и никой издивява, че не може да свали курса...
                        Не вдявам идеята ви, може ли някой да ми обясни защо не скъсяват, а ще събарят борса да смъкват цена.
                        Единствено малкия злобеещ чичо Сам ги прави тия работи, няма логика да е друг. В пристъп на дребнодушно безсилие!
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Айде пак започнаха да ДДОС-ват Гокс-а. Събота е и никой издивява, че не може да свали курса...
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Kaкви нерви, бе хора! Толкова ми е забавна темата, с детето-гений и бабите с цифровите сертификати у таксито. Ако мисля че има накъде нагоре - ще купя. Дори някой спомена за скъсяване, ще проуча въпроса.
                            А темите с новите валути наистина ме интересуват.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Изостанал народ, ей!
                              почваш май да вкарваш нерви че не си се качил на влака
                              все още има време,дерзай

                              а тъпите ти приказаки са напълно безполезени,пак питам защо си губиш времето тук ??? или искаш да влезеш в ролята на форумния шут и да ни забавляваш докато портфеилите ни се издуват ли издуват ако е така няма проблеми добре си дошъл

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Oня ден затвориха подобна валута, по същия начин по който могат и тази. Колко пъти да го дъвчем?
                                Аз нищо не дъвча. Ти си дъвчеш дъвката и повтаряш нещо, което не е вярно. Може би по стар навик чакваш някой да ти напише нещо наготово и сдъвкано, каква е разликата между биткойн и останалите като либърти долар и е-голд, които ги затвориха?! Само че първо си дай зор да попрочетеш нещо и то да речем от уикито - https://en.bitcoin.it/wiki/Main_Page А не от ндеска на Гугъл за казионните медии... Там общо взето писаниците се обощават до следното - "Bitcoin barbarians at the gate of (financial) Rome! Terror and chaos in front!"
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X