IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
    Тогава,кой по дяволите и защо е купувал койни тогава ? В днешни дни има повече приложения,отделно може да купиш със спекулативна цел и т.н. ? но тогава на цени 10-50$ кой е купувал и защо ?
    Предполагам, че това са били все хора със садистични наклонности. Купували са на 10-50$ и са си представяли, как останалите ще умират от завист, когато курса стане 800$.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Мен един въпрос ме гложди известно време отностно икономиката на койна отпреди година и нещо преди второто пукване , когато цените бяха под 50$.
      Знаем че минъорите инвестират в хардуер,копаят и после по най-бързия начин гледат да продадат коините за да си избият инвестицията,или поне 90% от тях така правят.
      Тогава,кой по дяволите и защо е купувал койни тогава ? В днешни дни има повече приложения,отделно може да купиш със спекулативна цел и т.н. ? но тогава на цени 10-50$ кой е купувал и защо ?

      Същата работа като в момента, бях учуден че има около 50-60 !!! криптовалути и могат да се търгуват на няколко борси като https://www.cryptsy.com/ където копачите си продават веднага изработените койни .Но кой ги купува и защо ????? а явно ги купуват

      Коментар


      • Трябва да си луд за да плащаш или купуваш кавото и да е с биткойни при сегашната ситуация. Днес 900, утре 500, вдруги ден кой знае колко.... Може да се прее..ш с пъти в цената.

        Коментар


        • Вече можем да платим и образованието си с биткойнс



          Университетът в Никозия обяви, че ще се превърне в първия в света, който ще приема виртуалната валута Bitcoin за плащане на семестриалните такси на студентите, пише "Машабъл".

          Наред с това най-големият университет в Кипър пуска и нов курс, в който ще се обяснява как точно работи дигиталната валута.

          „Целта на тази инициатива е да облекчим трудностите, които част от студентите изпитват при трансферите на сумите и да изградим собствени практически познания в областта, а не да се замесваме във валутни спекулации“, коментира говорителят на университета пред GeekWire.

          Освен основния университет в Никозия биткойн валутата ще бъде възприета и във всички свързани с него университети – за всички видове курсове и свързаните с тях такси.

          „Пределно наясно сме, че дигиталната валута е неизбежно технологично достижение, което ще доведе до съществени иновации в онлайн търговията, финансовите системи, международните разплащания, паричните преводи и глобалното икономическо развитие“, коментира д-р Кристус Влачос, главен финансов експерт на университета в Никозия.

          Източник: econ.bg
          - See more at: http://financebg.com/#!/article/10327

          БРАВО ФОРЕКСОВ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Виждам че какъвто и въпрос да зададеш все излиза че не задълбаваш. Нещо си много разсеян. Що не си вземеш малко почивка? Вземи си някой друг ден почивка. Виж се някое гадже. Биткойните няма да избягат. Ще ги има и догодина, а и по-догодина, а и по-по-по-догодина... За ужас на етичните комисиии...
            Някаква принципна разлика дали купува или продава нещо нарочено за забранено?
            Има ли кредити в БТК - има. На ден скача повече от лихвата, само да познаеш посоката. Койни ще има за всички, няма спор в това.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Имам много работа днес, не съм задълбавал.
              Виждам че какъвто и въпрос да зададеш все излиза че не задълбаваш. Нещо си много разсеян. Що не си вземеш малко почивка? Вземи си някой друг ден почивка. Виж се някое гадже. Биткойните няма да избягат. Ще ги има и догодина, а и по-догодина, а и по-по-по-догодина... За ужас на етичните комисиии...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Не зная, какъв линк си дал оня ден. Този линк който аз видях бе за точно обратния случай - Рабобанк му отказват да преведат негови пари към една от биткойн борсите! Но това просто е чудесно за биткойн!!! Това е ярък и нагледен пример, че този който е внесъл парите си по банкова сметка вече пари няма, има инвестиция в банка. Парите затова са пари, защото ти решаваш на кого, кога и колко да преведеш.

                Тук банката ти казва, че ти не можеш да превеждаш пари на биткойн борса, защото ТЯХНАТА етична комисия била решила така?!?!... Забележи, че те дори закон не ти посочват, а говорят за етика... Блестящо доказателство, защо цената на биткойн ще продължи да расте!
                Имам много работа днес, не съм задълбавал. Видях, че банката е блокирала всички сметки, свързани с БТК. Мечтая за един свят да може да си купиш и продадеш каквото искаш, но не знаех, че има хора да вярват за това наистина. Да, точките никой не може да те спре да прехвърляш, само може да ти проследят пакетите в нета, но едва ли ще се наложи чак дотам. Има по-лесни начини, и вече ги практикуват.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Разкешваш си койновете през борсата, бухаш ги в банката и ти блокират сметката без предупреждение. Случай от оня ден, дето дадох линк. За това питах.
                  Не зная, какъв линк си дал оня ден. Този линк който аз видях бе за точно обратния случай - Рабобанк му отказват да преведат негови пари към една от биткойн борсите! Но това просто е чудесно за биткойн!!! Това е ярък и нагледен пример, че този който е внесъл парите си по банкова сметка вече пари няма, има инвестиция в банка. Парите затова са пари, защото ти решаваш на кого, кога и колко да преведеш.

                  Тук банката ти казва, че ти не можеш да превеждаш пари на биткойн борса, защото ТЯХНАТА етична комисия била решила така?!?!... Забележи, че те дори закон не ти посочват, а говорят за етика... Блестящо доказателство, защо цената на биткойн ще продължи да расте!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Разкешваш си койновете през борсата, бухаш ги в банката и ти блокират сметката без предупреждение. Случай от оня ден, дето дадох линк. За това питах.
                    Хахаха, почна се с атаките срещу пране на пари.

                    Тези виртуални валути просто нямат бъдеще и няма как да имат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Не разбрах какъв ти е казуса? Кой, какво е съгрешил, на основата на кой закон, по кой член и алинея е осъден за да му блокира банката сметката?
                      Разкешваш си койновете през борсата, бухаш ги в банката и ти блокират сметката без предупреждение. Случай от оня ден, дето дадох линк. За това питах.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Не разбрах какъв ти е казуса? Кой, какво е съгрешил, на основата на кой закон, по кой член и алинея е осъден за да му блокира банката сметката?
                        предполагам че и той самия трудно се разбира

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          По конкретния казус ме интересува. Връчват му мотика и го пращат да копа биткойни на жегата?
                          Не разбрах какъв ти е казуса? Кой, какво е съгрешил, на основата на кой закон, по кой член и алинея е осъден за да му блокира банката сметката?
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Зависи по кой закон е блокирана?
                            По конкретния казус ме интересува. Връчват му мотика и го пращат да копа биткойни на жегата?
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Какво се прави при блокирана лична негова сметка в банка?
                              Зависи по кой закон е блокирана?
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                ...
                                Така че... който смята че е с 3 крачки напред, а всъщност е 3 крачки назад, си е лично за негова сметка.
                                Какво се прави при блокирана лична негова сметка в банка? Не съм се замислял, прибират ли парите. Молитва и пост, дружеско мъмрене, глоба, копаене на градинките пред общината?
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X