IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Снощи имаше голям скок /до >100%/ на почти всички малки криптовалути търгувани на btc-e ,намекоин,Novacoin,Peercoin ,Terracoin и т.н.
    Смятах да натоваря самосвала преди 2-3 дена ама някой ме изпреври,но нищо оставам с биткойни и лайткойни/тук ще гоним 50$/ тръгне ли всичко нагоре ...някой слънчев ден .
    Абе надявам се дядо Коледа да ни донесе подаръци тая година
    Last edited by kurta007; 22.11.2013, 12:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      1% такса превод, или 30$ месечно за 0% такса превод. До 3000$ месечно, за не знам си какви услуги.
      Кое е различното с PayPal?
      Щом задаваш тези въпроси значи идея си нямаш, колко % са таксите на пейпал и или какви са разходите на търговеца ако приема заплащане чрез кредитни карти? Нито пък си имаш идея що е това чарджбек?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • изявление на вице-гувернъора на Китайската банка
        http://stock.sohu.com/20131122/n390574896.shtml гугъл транслеит ,с две дума ,не ги интересува засега и си правят пас

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Решението съществува от 2 години. Хората там, които започнаха от нулата вече станаха мултимилионери...

          https://bitpay.com
          https://bitpay.com/faq
          1% такса превод, или 30$ месечно за 0% такса превод. До 3000$ месечно, за не знам си какви услуги.
          Кое е различното с PayPal?
          А приказката, дето първите хванали влака, а останалия свят го изтървал - слушам ги при всеки балон.
          p.s. Направили са милиони, само ако са разкешили в нечестна валута. Че се не знае, след половин час може да не са милионери.
          Last edited by IvanTerziev; 22.11.2013, 12:07.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
            Аз също го умувам от седмици насам.
            Решението съществува от 2 години. Хората там, които започнаха от нулата вече станаха мултимилионери...

            https://bitpay.com
            https://bitpay.com/faq

            Така че, сега сте силно в риск да тръгнете да преоткривате колелото "само" с 2-3 години закъснение...
            Last edited by Forex Master; 22.11.2013, 12:01.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
              Аз също го умувам от седмици насам. Единственото, което измислих е да се направи някъв сетълмент и автоматично да се затваря по някоя от борсите и по курса.
              Едно 10% ще се загубят в стойност от цялата операция, това разбира се, ако продавача не си иска стойността директно в койни.
              Как 10 %, портфейлът им може да се срине нацяло, а едва оня ден отиде на половина, ама буквално за минута - две! Все едно някой да влезе да ти омишкуни половината пари на касата, това за падането оня ден. Може и повече да е.
              Нали има техническо време да влезе операцията у безкрайния файл, 90 минути ми се струва по спомен. Това по повод всяка стотинка да се обръща веднага в сатоши и обратно, а то и такси превод има, за "независимата" валута.
              Last edited by IvanTerziev; 22.11.2013, 11:51.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Искат ми хората да имат БТК истински портфейл с честни пари, на магазина си.
                Търговецът иска тия обувки да ги продаде за 100 нечестни лева, дето не са пари.
                Съвсем сериозен въпрос имам как да го преизчисля през БТК, като сутринта цената е 700, след обяд - 380. Пред очите ми се срина от 600 на 380 за почти 2 минути. После клиентите ще ми подпалят телефона, че не съм го измислил, и ще са прави.
                Не ми се рови надолу - нали точно като са затворили MtGox са сринали "независимата" валута от 17 $ на 0,01 $. Ако стане такова нещо може да фалира магазина, че и аз покрай тях, заради лошо име.
                Моля за съвет. Чета за арбитражни операции, и никак не мога да го измисля. А как да им овардя портфейла не смея да питам тук, вие трябва да питате мен, и честно казано не знам.
                Аз също го умувам от седмици насам. Единственото, което измислих е да се направи някъв сетълмент и автоматично да се затваря по някоя от борсите и по курса.
                Едно 10% ще се загубят в стойност от цялата операция, това разбира се, ако продавача не си иска стойността директно в койни.

                Коментар


                • Искат ми хората да имат БТК истински портфейл с честни пари, на магазина си.
                  Търговецът иска тия обувки да ги продаде за 100 нечестни лева, дето не са пари.
                  Съвсем сериозен въпрос имам как да го преизчисля през БТК, като сутринта цената е 700, след обяд - 380. Пред очите ми се срина от 600 на 380 за почти 2 минути. После клиентите ще ми подпалят телефона, че не съм го измислил, и ще са прави.
                  Не ми се рови надолу - нали точно като са затворили MtGox са сринали "независимата" валута от 17 $ на 0,01 $. Ако стане такова нещо може да фалира магазина, че и аз покрай тях, заради лошо име.
                  Моля за съвет. Чета за арбитражни операции, и никак не мога да го измисля. А как да им овардя портфейла не смея да питам тук, вие трябва да питате мен, и честно казано не знам.
                  Като не е балон и не се интересувате единствено от самото поскъпване - къде е фундамента, как търгувате на практика с това? Нали дъвки ще купуваме един ден за БТК?
                  Last edited by IvanTerziev; 22.11.2013, 11:45.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                    само че аз поглеждам графиката и виждам една до болка позната картинка - ПУКККККККК Отиваме към нулата! Ако имате "койни" продавайте докато можете понеже понеже шоуто СВЪРШИ!!!
                    като си толкова сигурен има брокери предлагат къси продажби на койни.Продавай апартамента и вземай 2-3 кредита и скъсявай !!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                      Отиваме към нулата! Ако имате "койни" продавайте докато можете понеже понеже шоуто СВЪРШИ!!!
                      Не си особено оригинален... Това го слушам постоянно откакто биткойн бе с цена от едноцифрено число в долари, лед това в двуцифрено, след това в трицифрено... Ще го слушам и когато стане четирицифрено, а и петцифрено.

                      Някой списва ли тук - https://bitcointalk.org/index.php?topic=56593.0
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Старата еврейска схема....Пирамиди, фараони и балъци за милиони!
                        Когато цената премина $500 вдигнаха шум, надуха балона по всички медии, даже и ФЕД ги "одобриха"......а масата е обхваната от еуфория и вече планува светлото бъдеще.... само че аз поглеждам графиката и виждам една до болка позната картинка - ПУКККККККК Отиваме към нулата! Ако имате "койни" продавайте докато можете понеже понеже шоуто СВЪРШИ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                          Очаква се и първия ASIC за лайткоини

                          http://www.coindesk.com/asic-miners-litecoin-soon/
                          Ефектът тук няма да е толкова осезаем, колкотo при биткойна. Например 50% по-голям хеш-рейт при 50% по-малко ел. енергия, при много по-голяма цена. GPU-тата са без алтернатива тука в следващите 1-2 години. Ако цeната скочи чуствително .. all bets are off

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            От него взех идеята и ми хареса.
                            Ааа, добре. И аз така си помислих, че той те вдъхновява!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Нищо не съм решил... Просто забелязах, че твоят подпис е силно подобен на подписа на Frosty.
                              От него взех идеята и ми хареса.
                              п.с. Айде да не ми се карат за спам - на 734 е в момента!!! Така бива, нали?
                              Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 21:00.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Защо реши така?
                                Освен това който те е послушал - е спечелил. Който слуша мене - пише го в подписа ми.
                                Нищо не съм решил... Просто забелязах, че твоят подпис е силно подобен на подписа на Frosty.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X