IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
    На Coinbase 70% от търговията им е вътрешна а когато имат недостиг и купуват/продават биткойни от bitstamp.net .Така че първо кой от бг има американска сметка и второ много по-лесно,евтино и бързо ще е да пие вода от извора.

    А въздуха ти е в главата .
    Такава сметка може да се открие и от България, в клон на американска банка.

    Нещо станахте нервни като се срути цената наполовина, въздух не ами вакум направо.
    Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
      coinbase.com $1.5 спред

      Може да не става за 5 мин и искат US банкова сметка, но са най-сигурните които съм виждал.

      Но никого не съветвам да купува въздух.
      На Coinbase 70% от търговията им е вътрешна а когато имат недостиг и купуват/продават биткойни от bitstamp.net .Така че първо кой от бг има американска сметка и второ много по-лесно,евтино и бързо ще е да пие вода от извора.

      А въздуха ти е в главата .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
        Иначе тук си правят реклама на някаква бг борса, отварям и виждам 75 лв спред

        Да не търгувате с физическо злато или е много трудно да работиш с виртуални числа та такъв спред?
        С колко спред да работят ? 50 стинки ли ?
        я изчисли колко ще ти струва фиат превода +хилядите такси и комисиони за да си купиш койни от някоя голяма борса ? и сравни тогава цената с тая на биткоини.ком

        Коментар


        • сметка в САЩ колко ли от хората тук имат такава...

          Благодаря все пак. Сега ще погледна и ако наистина е така, то тези от биткойни.ком може от там да взимат
          Keep going ...

          Коментар


          • coinbase.com $1.5 спред

            Може да не става за 5 мин и искат US банкова сметка, но са най-сигурните които съм виждал.

            Но никого не съветвам да купува въздух.
            Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

            Коментар


            • бараточка...

              поствам нещо, което съм тествал и работи

              за по-тънка цена продава съм написал, че може от обява

              тези пичове без да ги познавам го играят маркетмейкър и при положение, че койна рипа и пада с по 10% на ден въобще се радвай, че някой ти предоставя тази възможност

              отделно съм написал, че койните купени от там ги препращам към друга борса, където спреда е много по-малък и си заслужава да се спекулира, но ако се опиташ да вкараш пари там ще те резнат с 5% комисиони и пак разправия с банкови трансфери и т.н.

              все пак темата е отворена и ще се радвам ти да напишеш как най-евтино, бързо и лесно можеш да си купиш койни
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bmlka Разгледай мнение
                Защо, ако успея да вкарам пари, да не би да е трудно ?
                Разбирам, че това е спекулативна валута, но все пак бих искал да опитам. Както се казва "От опит глава не боли."
                Защото имат проблеми, до колкото се чува никой не може да си изкара парите или койните от там сега и затова е такава цената. Ама това не е странно защото цялата работа е балон.

                Иначе тук си правят реклама на някаква бг борса, отварям и виждам 75 лв спред

                Да не търгувате с физическо злато или е много трудно да работиш с виртуални числа та такъв спред?
                Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                Коментар


                • да допълня, че биткойни.ком от момента на получаване на парите ти пращат койните и цялата процедура мисля ми отне около 30 минути
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bmlka Разгледай мнение
                    Защо, ако успея да вкарам пари, да не би да е трудно ?
                    Разбирам, че това е спекулативна валута, но все пак бих искал да опитам. Както се казва "От опит глава не боли."
                    Опитай и ще видиш Първо искат лична карта, копие на платена комунална сметка... после имаш банков трансфер към Япония като си плащаш всичките такси и всичко това я стане за 10 дни, я не
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • www.bitcoini.com е борсата, от която най-лесно можеш да си купиш защото работи с epay.bg

                      Аз лично си купих биткойни от там и после ги препратих към друга борса защото трансферите на биткойни са с най-ниски транзакционни разходи.

                      За твоите цели просто си купуваш от тях или от обява
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                        Ако успееш да вкараш пари в гокса и някой реално продава на 300 ще си купиш, друг е въпроса дали не са пред умиране и дали ще успееш да го изкараш от там.

                        Цената е различна защото е на принципа "кой колкото даде" и имай в предвид че това няма да се промени и тези валути нямат фундаментална стойност а само спекулативна.
                        Защо, ако успея да вкарам пари, да не би да е трудно ?
                        Разбирам, че това е спекулативна валута, но все пак бих искал да опитам. Както се казва "От опит глава не боли."

                        Коментар


                        • Това е все едно да търгуваш облаците на небето.Днес са над градът ти,утре
                          вятърът ги духнал на друго място.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bmlka Разгледай мнение
                            Здравейте,
                            От известно време започнах да следя и да се интересувам от биткойна, но понеже, ако тръгна да копая сега, малко трудно ше си избия парите според мен.
                            Та въпросът ми е понеже видях, че в mtgox цената на биткойна беше към 300$ и нещо, а до преди няколко дни беше доста по-ниска ми е чудно не мога ли от някъде да си купя примерно няколко биткойна и да си ги паза, а след време да ги продам, защото мисля, че съм закъснял вече да се включвам в копането ?
                            Другият ми въпрос е, защо в mtgox цената на койна е 300$ и нещо, докато в bitstamp и btc-e е малко над 600$ ? Това означава ли, че ако искам да си купя биткойн ще трябва да платя за него 600$, а не 300$ ?
                            Ако успееш да вкараш пари в гокса и някой реално продава на 300 ще си купиш, друг е въпроса дали не са пред умиране и дали ще успееш да го изкараш от там.

                            Цената е различна защото е на принципа "кой колкото даде" и имай в предвид че това няма да се промени и тези валути нямат фундаментална стойност а само спекулативна.
                            Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                            Коментар


                            • Здравейте,
                              От известно време започнах да следя и да се интересувам от биткойна, но понеже, ако тръгна да копая сега, малко трудно ше си избия парите според мен.
                              Та въпросът ми е понеже видях, че в mtgox цената на биткойна беше към 300$ и нещо, а до преди няколко дни беше доста по-ниска ми е чудно не мога ли от някъде да си купя примерно няколко биткойна и да си ги паза, а след време да ги продам, защото мисля, че съм закъснял вече да се включвам в копането ?
                              Другият ми въпрос е, защо в mtgox цената на койна е 300$ и нещо, докато в bitstamp и btc-e е малко над 600$ ? Това означава ли, че ако искам да си купя биткойн ще трябва да платя за него 600$, а не 300$ ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                К'во става тука ве?

                                То бетер имотите станало тука. За бобслей.
                                ДобрУтрУ!

                                Коментар

                                Working...
                                X