IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
    Казал съм го и преди,който не иска да скъсява биткойни търси оправдания !
    Допълних си поста

    Ще скъся, ще направя няколко хиляди и хлапето дето държи сайта "брокер" като види на какъв минус е ще удари delete-а и ще си изгубя и парите които съм дал.

    Всички биткойн инвеститори са поели този риск независимо дали с дълги или къси позиции.

    Иначе с удоволствие Аз съм мечка по душа.
    Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
      Какви възможности има като няма една легитимна борса, всичко е сайтчета дето някакво хлапе може да направи. Затова е бита карта още от началото, едно криптиране не прави валута
      Казал съм го и преди,който не иска да скъсява биткойни търси оправдания !
      Начини бол !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
        В момента вече има много възможности ,така че вместо да си губиш времето да ни обясняваш че е балон и пирамида ,скъсявай смело !
        Какви възможности има като няма една легитимна борса, всичко е сайтчета дето някакво хлапе може да направи. Затова е бита карта още от началото, едно криптиране не прави валута

        Ще скъся, ще направя няколко хиляди и хлапето дето държи сайта "брокер" като види на какъв минус е ще удари delete-а и ще си изгубя и парите които съм дал.

        Всички биткойн инвеститори са поели този риск независимо дали с дълги или къси позиции.
        Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

        Коментар


        • Бъдещето на биткойн е когато компании като Paypal и банки започнат да поддържат баланси в биткойни, тъй като повечето хора трудно ще си опазват сами койните от онлайн мошеници и вируси.

          Лошото е че в момента не знаем дали това ще се случи или вместо това примерно ще бъде обявен за нелегален в САЩ или Европа. Много неизвестни има за съжаление все още.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
            казах в джоба.
            ако са много , може и в моя джоб, давам 5% лихва на година
            как да държа 20к евро в джоба или в нас ? кое му е сигурното ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
              Даже търсих начини да скъсявам но нищо подходящо не се намери за съжаление.
              В момента вече има много възможности ,така че вместо да си губиш времето да ни обясняваш че е балон и пирамида ,скъсявай смело !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                за 50 евро става,но иначе може да дадеш тоя "съвет" и на тези хора кое е по-сигурно
                http://www.mediapool.bg/pritezhateli...ews205327.html
                казах в джоба.
                ако са много , може и в моя джоб, давам 5% лихва на година

                Коментар


                • Биткойна на теория е добра парична алтернатива, но само на теория! Има бъдеще, но на този етап има прекалено много проблеми, несигурност и много неясности относно технологията. Никаква регулация, няма и особена правителствена подкрепа.......да не говорим за огромната пазарна волатилност.

                  Още миналата година когато цената беше над 1000 долара, писах в този и други форуми че това е балон и няма да издържи дълго. Някой веднага се хвърлиха да ми обясняват как това било революционна технология и как цената щяла да достигне хиляди долари. Даже търсих начини да скъсявам но нищо подходящо не се намери за съжаление. На тези които държат биткойни купени над сегашните цени им пожелавам късмет! Ще им трябва!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                    Най сигурното място на цифровите комбинации наречени биткойн е в джоба но превалутирани в евра
                    за 50 евро става,но иначе може да дадеш тоя "съвет" и на тези хора кое е по-сигурно
                    http://www.mediapool.bg/pritezhateli...ews205327.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от panayotb Разгледай мнение
                      В момента btc-e и bitstamp са май най-големите борси. Аз проучвах къде да се регистрирам и ми направи впечатление че btc-e са прекалено анонимни. Никой не знае със сигурност къде са базаирани - Русия, България, Кипър ...? Няма никакви адреси, нито име на фирма. Собствениците също се пазят в тайна.

                      Bitstamp e базирана в UK и собствениците на фирмата са публични личности. То не че MtGox не свиха парите на хората въпреки че си бяха съвсем официални и публични де

                      Биткойните са на най-сигурно в собствения порфейл а не в портфейла на някой сайт.
                      Собствениците са руснаци, сървъра най-вероятно е в Кипър, въпреки че може да бъде и на друго място. Регистрацията на сайта е през частен домейн, и регистрираща компания в Нова Зеландия.
                      ---
                      Най сигурното място на цифровите комбинации наречени биткойн е в джоба но превалутирани в евра

                      Коментар


                      • В момента btc-e и bitstamp са май най-големите борси. Аз проучвах къде да се регистрирам и ми направи впечатление че btc-e са прекалено анонимни. Никой не знае със сигурност къде са базаирани - Русия, България, Кипър ...? Няма никакви адреси, нито име на фирма. Собствениците също се пазят в тайна.

                        Bitstamp e базирана в UK и собствениците на фирмата са публични личности. То не че MtGox не свиха парите на хората въпреки че си бяха съвсем официални и публични де

                        Биткойните са на най-сигурно в собствения порфейл а не в портфейла на някой сайт.

                        Коментар


                        • BTC-e
                          от руснаците ще имате хабер...
                          скоро...

                          Коментар


                          • Oтговора на шефа на ФЕД към молбата на платения от JPMorgan сенатор Manchin да наложи бан на коЙнът

                            http://www.businessinsider.com/yellen-on-bitcoin-2014-2

                            Коментар


                            • сега погледнах, всичко е ток вече давай биткойне
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                                Всичко си работи. Обикновено е някой DDOS, има ги през ден с/у борси, пулове, въобще каквото ти мине през главата. И аз не мога да схвана смисъла на операцията, ама нейсе.
                                логиката е някви "хакерчета" да си начесат крастата

                                Коментар

                                Working...
                                X