IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    Аз незнам нещо не ми побира акъла как ше дам 10 бинги за 5 такива шашми ?!? не не не нема как да си го престайм тва нещо ....
    Е, все още може да дадеш $10 за 0.005 BTC.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Няма да пУашиш Мише!
      Повечето фенове на Биткоина сме и фенове на Златото. Парите от Балона в Биткоин ще прелеят в Злато в един момент - мен нищо няма да ме спре ако 1 Биткойн стане 5 унции Злато веднага да направя операцията - т.е. да продам 1 БТЦ и да си купя 5 Виенски Филхармонии по 1 унция да речем.
      Ако продължи да се вдига и на 6 и на 7 пак ще повторя операцията. А ако стане 10:1 - то тогава няма да има смисъл щото вече ще си имам малък остров в Гърция или ранчо с размерите на Хасковска област - примерно
      пичое сте вие, ае за кво се занимавате с тая идиотщина дет e абсолютен въздух, нищо не значи и то на цена 2 бона ?!?! .... просто неам думи, как ено такова ше стане 5 Филхармонии ве ?!?! начи народо съвсем нема връзка с CPUто на втория етаж и е откачил централно ....

      Аз незнам нещо не ми побира акъла как ше дам 10 бинги за 5 такива шашми ?!? не не не нема как да си го престайм тва нещо ....
      Last edited by michaelis12; 22.05.2017, 14:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

        ти като по-умен го разтълкувай сам... бала ми мина сигурно преди твоя

        не ми е целта да играя контра ама недей така с ирония.. след като не те интересува стой на страни и просто си чети

        как категоризираш нещо с което и 1 грам не си запознат?!
        длибоко се съмнейшън за бала инак немаше се занимаваш с тая тъпотия .... разбира се, че съм запознат то и аз играя на комар ама поне там уж регулации тва онова, а тука се хващаш за кожения ако стане нешо т.е. ви дръпнат шалтера кат на Gox нещо си там дет беше ...

        Коментар


        • Няма да пУашиш Мише!
          Повечето фенове на Биткоина сме и фенове на Златото. Парите от Балона в Биткоин ще прелеят в Злато в един момент - мен нищо няма да ме спре ако 1 Биткойн стане 5 унции Злато веднага да направя операцията - т.е. да продам 1 БТЦ и да си купя 5 Виенски Филхармонии по 1 унция да речем.
          Ако продължи да се вдига и на 6 и на 7 пак ще повторя операцията. А ако стане 10:1 - то тогава няма да има смисъл щото вече ще си имам малък остров в Гърция или ранчо с размерите на Хасковска област - примерно
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            а ти искаш да ми споделиш, че ше напрайш оше 50%+ до година и по догодина оше 50%+ и те така до безкрая тва ше е литнало на 85 000 и още малко и швепс на клечка ...... ти да немаш некой абитюрентски бал наскоро и да изгърмиш парите за бала ?!? ......
            ти като по-умен го разтълкувай сам... бала ми мина сигурно преди твоя

            не ми е целта да играя контра ама недей така с ирония.. след като не те интересува стой на страни и просто си чети

            как категоризираш нещо с което и 1 грам не си запознат?!
            Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

              ти стой отстрани и гледай кат по-умен, пък язе кат по-прос ке си прая 50+ % на година и ма б0ли колко му е цената...
              а ти искаш да ми споделиш, че ше напрайш оше 50%+ до година и по догодина оше 50%+ и те така до безкрая тва ше е литнало на 85 000 и още малко и швепс на клечка ...... ти да немаш некой абитюрентски бал наскоро и да изгърмиш парите за бала ?!? ......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                Мишо,
                той биткойна беше по едно време 4 долара. Да го беше купил тогава, мани, мани ...
                Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                ти стой отстрани и гледай кат по-умен, пък язе кат по-прос ке си прая 50+ % на година и ма б0ли колко му е цената...
                ае я не ме занимавайте с тия тамагочита ве .... са гледам некъв колега си купил нещо си ххххх...койн ама какво точно ебали го и "тънко било" само 113 евра и то щело да стане некви си хилки там, викам му ей там у форумо те пращам при лудите .....
                Last edited by michaelis12; 22.05.2017, 12:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  мале тука съвсем са изтрещели ....

                  купуйте ве, купуйте си джобни пичкенкойни та да станете трилионери ....
                  ти стой отстрани и гледай кат по-умен, пък язе кат по-прос ке си прая 50+ % на година и ма б0ли колко му е цената...
                  Last edited by RUBLA; 22.05.2017, 12:14.
                  Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    мале тука съвсем са изтрещели ....

                    купуйте ве, купуйте си джобни пичкенкойни та да станете трилионери ....
                    Мишо,
                    той биткойна беше по едно време 4 долара. Да го беше купил тогава, мани, мани ...
                    Last edited by RUBLA; 22.05.2017, 12:14.

                    Коментар


                    • Сега Продаваме - защото сме купували когато е трябвало!
                      По-долу детайли на последната ми покупка януари 2015 от Крипто.бг: Поръчка номер 5a4f34


                      Статусът на поръчката Ви към crypto.bg е обновен: поръчката е финализирана. Детайли за поръчката:


                      Тип сделка: покупка
                      Тип валута: bitcoin
                      Обменен курс: 354.173568
                      Сума крипто: 0.25
                      Сума лева: 88.54
                      Такси Epay: 1.08
                      Крайна сума в лева: 89.62
                      Крипто адрес на получателя: 12rhS4gLgVUELNuqS9D2ZvfKZTHbrV3XNx
                      Хеш на изплатената транзакция:
                      59d3b06bdc670fc01699cb5259f65b5a426661c899700b1915 a01918d38abac6

                      Койните са преведени на посочения от Вас адрес.
                      Благодарим Ви, че използвате услугите на Crypto.bg!
                      Last edited by marin1; 22.05.2017, 11:16.
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • мале тука съвсем са изтрещели ....

                        купуйте ве, купуйте си джобни пичкенкойни та да станете трилионери ....
                        Last edited by RUBLA; 22.05.2017, 11:26.

                        Коментар


                        • Breaking Megabullish News - Bitcoin scaling meeting 05/21/2017 with miners, companies worldwide and Barry Silbert reached a scaling agreement based on the majority of users wanting Segwit.

                          Here is the unofficial summary:
                          1. Segwit is getting activated asap
                          2. 2MB Hard-Fork to follow sometime in September 2017

                          Цената е стабилно над 2000 USD/BTC и се покачва непрекъснато!!!
                          Current #Bitcoin prices across several exchanges worldwide: Bitflyer: $2627 Okcoin: $2243 Coinbase: $2133 Bitfinex: $2092
                          На някои азиатски борси е над 2600 USD/BTC!!!
                          http://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Добри Ютро!
                            Основното търсене е от Япония:
                            https://www.coinhills.com/market/currency/

                            И една картинка - Бездомник отказва да приема ФИАТ!!!
                            https://pbs.twimg.com/media/DAYbvn0WAAAcb21.jpg
                            Last edited by marin1; 22.05.2017, 06:41.
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Хвърляйте по едно око на Byteball
                              https://bitcointalk.org/index.php?topic=1608859.0
                              https://byteball.org/

                              Коментар


                              • Миньорите умишлено задръстват мрежата с транзакции за да могат да получават по-високи такси при изкопан блок
                                https://www.reddit.com/r/Bitcoin/com...m_the_network/
                                Това от една страна е добре, защото ще ускори решаването на проблема - а когато се реши (и това ще стане много бъзро) предполагам знаете къде отива цената
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X