IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

    Е то такава графичка може да спретнеш за всяка компания... дай сега за Гугъл и Амазон една.

    Мисля че хората които не могат да видят стойност в Гугъл, не са изобщо за тази тема. Жалко че няма римайнд бот, да му кажа да напомни след 1 година твоя коментар, за АМД и НВИДИА.

    Ако си толкова сигурен, че двете компании ще падат толкова много, защо не ги скъсяваш, ще станеш "мильонер".
    Защото не се знае колко ше го разиграват преди да се срути затва пък и се плаща суап
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      кат ги гледам AMD ги чака горе доле същата съдба ..... от левче до 15 кой напрайл печалби напрайл са ресто на 4 ворка и толкоз .....

      Е то такава графичка може да спретнеш за всяка компания... дай сега за Гугъл и Амазон една.

      Мисля че хората които не могат да видят стойност в Гугъл, не са изобщо за тази тема. Жалко че няма римайнд бот, да му кажа да напомни след 1 година твоя коментар, за АМД и НВИДИА.

      Ако си толкова сигурен, че двете компании ще падат толкова много, защо не ги скъсяваш, ще станеш "мильонер".
      Last edited by Xman1; 10.06.2017, 03:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        питай майка ти тя знае най добре ....
        Мише не бъди такъв простак.
        Всички знаем колко си възпитан и образован, доста ерудиран човек.
        За това сподели моля нещата които не ги виждаме.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Велики Фараоне, не се занимавай с този биткойн, боза е това и ще има психеделия сред койнфеновете, не е нормално (лалетоманията) от нищо се превъзнася в нещо!!! ще има фоерверкова музика от Хендел в един момент))) Радвай се в онзи момент да не изгориш брутално с шита))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Мише, разкажи как ни зомбират с биткойна
            питай майка ти тя знае най добре ....

            Коментар


            • Мише, разкажи как ни зомбират с биткойна
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Стига хейт бе хора,сериозен инстеумент най.малкото за спекула е.
                Няма смисъл да обяснявам на кой по долу беше,че не материалните блага(услугите) си имат стойност и то сериозна.
                Вземете:гугъл-не мож го пипна,ама ти трябва нали?
                И го ползваш всеки ден,ама не го осъзнаваш.
                Че няма ли ги виртуалните блага като интернет,много по-трудно ще си продаваш материалните блага!
                Щом едно нещо е търсено ще има и цена,кел файда,че имаш материално благо,като нямаш кой да го.купи,да не говорим за неудобствата(склад,охрана,срок на годност и т.н.)
                Лоша човешка характеристика(праисторическа) е,когато не разбираш от нещо да го оплюваш и отхвърляш.
                Не се прай на Лили Иванова ве Хемилиo .... на кой беше доле да обясняваш - на леля ти ...... Гогала е такава тъпня и машина за пропаганда освен това и най-големия манипулатор за информация. Добре, че такива проекти на службите да служат ама на корпорациите и на политиците сиреч на правилните хора за да се ръководят оФците ..... Тва че и то било продукт на дипломна работа и некви в мазата са го напрайли кат пичкокойна от родата на Тушира ми Кура ша та замоля ...... и давало слободата мда ама слободата дет ти я казват и те напътват по зададени параметри.
                Мисля че тва го бях писал тука понен пееесе пъти, че виртуала служи за подобрение и оптимиране на реала, реала може да съществува без виртуала НО НЕ обратното .....
                Аз не отхвърлям нищо, но да ми хвалите такива пирамиди и да ми дрънкате пълни глупости кат Xmana ше ви замоля. Само като падне пак на 100 ше ви вида тогава къде ше сте с тая тема поне са ти толко големи човките .....
                Кат преди пичкокойна на хилка всеки майстор спихват пирамидата и всичкото мишок се крие по дупките, надуват го пак ааааааре пак всички койнаджии еее кат падне после темата е в канала - гаранте !!! .....
                Last edited by michaelis12; 10.06.2017, 02:04.

                Коментар


                • Стига хейт бе хора,сериозен инстеумент най.малкото за спекула е.
                  Няма смисъл да обяснявам на кой по долу беше,че не материалните блага(услугите) си имат стойност и то сериозна.
                  Вземете:гугъл-не мож го пипна,ама ти трябва нали?
                  И го ползваш всеки ден,ама не го осъзнаваш.
                  Че няма ли ги виртуалните блага като интернет,много по-трудно ще си продаваш материалните блага!
                  Щом едно нещо е търсено ще има и цена,кел файда,че имаш материално благо,като нямаш кой да го.купи,да не говорим за неудобствата(склад,охрана,срок на годност и т.н.)
                  Лоша човешка характеристика(праисторическа) е,когато не разбираш от нещо да го оплюваш и отхвърляш.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                    Глупости с 1 дума
                    Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                    Нали съм тъп
                    Да

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                      Ние отричащите шиткойна си имаме принципи за вас може да сме все още пещерни хора но такива са ни разбиранията...някой от вас ще си продаде ли апаратамента за да го размени срещу акаунт на някои напреднал геймър с много превъртания на дадена игра?
                      А пък моите приятели си купуват апартаменти и коли с биткойни, още от 2013 г.
                      http://www.lefigaro.fr/international...s-bitcoins.php

                      Коментар


                      • кат ги гледам AMD ги чака горе доле същата съдба ..... от левче до 15 кой напрайл печалби напрайл са ресто на 4 ворка и толкоз .....

                        Last edited by michaelis12; 09.06.2017, 23:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          1000 пъти вече го обясниха хората, в Интернет има милион страници с информация. Но да повторя на кратко, бързи и евтини транзакции, сключване на автоматизирани договори от разстояние, всичко това евтино и без посредници, без корупция, без манипулации. Малко ли като стойност ти се вижда това на теб?!

                          Ето ти един нагледен пример в твоя случай. Ти примерно произвеждаш земеделска продукция, аз искам да си купя картофи от теб... е да ама в днешния шибан свят нещата не стават така, аз не мога да си купя директно картофи от теб, трябва да ползваме 1000 посредника, ако не се познаваме, ти трябва да попълниш милион документа и пак не можеш да излезеш директно на пазара. А как би станало това в бъдеще, ти имаш картофи, аз искам да си купя картофи, сключваме един договор, парите отиват в този договор, аз си получавам картофите, ти си вземаш парите. Без посредници, без корупционни практики, без ти да се молиш на някоя "леличка" в данъчното да ти даде разрешение да продаваш картофи. Вместо тая "леличка" от данъчното да си строи къщи и хотели от нашите пари, държавата примерно ще строи магистрали, защото в тоя договор ще го има и данъка включен. Така всеки си взима всичко е ако някой не е доволен, може да оспорва нещата, примерно ако аз получа развалени картофи, ще блокирам изплащането на парите и ще започнем да се съдим, ако няма друг договор който да урежда и това. А при проблеми независещи от кой да е от двете страни, може да има автоматична застраховка към договора, (примерно ако камиона с картофите се обърне някъде по пътя).

                          Друга полза която ще има от тези договори, ще е това, че ще може да се проследи продкукцията, т.е. аз наистина ще мога да съм сигурен, че си купувам именно твоите картофи, а не картофи от "Танганайка", за които някой прекупвач се кълне, че ги е купил преди това от теб. На прекупвача не му пука дали ще ти накърни реномето с некачествените картофи от "Танганайка", на които той гордо им е сложил етикет "Картофи от бай Пешо".

                          Има и още неща, но този пост ще стане прекалено дълъг да ги обяснявам. Ако се интересуваш разтърси се в Интернет. Подобни неща вече се тестват в земеделието, за проследяване на продукцията и вече има реална полза.
                          Глупости с 1 дума
                          Вся Власть Советам

                          Коментар


                          • мдаааа спецовете по NVDA нешо май увесиха нос, че кат гледам тия две дупки там, ей тва ги чака ...... нешо и продажбите за пичкокойни нема ги спаси ми се струва от паркиране на 60тка ......



                            P.S. Xmana1 купуй NVDA нали били с перспектива само глей да не ти го боднат у човката ......
                            Last edited by michaelis12; 09.06.2017, 23:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                              Нали съм тъп и тука вие трябва да разясните за какво се борите и защо шитнята е много важна и ще поскъпва занапред?и пак питам с 10 000 мега видео карти какво реално има насреща като продукт и полза?

                              1000 пъти вече го обясниха хората, в Интернет има милион страници с информация. Но да повторя на кратко, бързи и евтини транзакции, сключване на автоматизирани договори от разстояние, всичко това евтино и без посредници, без корупция, без манипулации. Малко ли като стойност ти се вижда това на теб?!

                              Ето ти един нагледен пример в твоя случай. Ти примерно произвеждаш земеделска продукция, аз искам да си купя картофи от теб... е да ама в днешния шибан свят нещата не стават така, аз не мога да си купя директно картофи от теб, трябва да ползваме 1000 посредника, ако не се познаваме, ти трябва да попълниш милион документа и пак не можеш да излезеш директно на пазара. А как би станало това в бъдеще, ти имаш картофи, аз искам да си купя картофи, сключваме един договор, парите отиват в този договор, аз си получавам картофите, ти си вземаш парите. Без посредници, без корупционни практики, без ти да се молиш на някоя "леличка" в данъчното да ти даде разрешение да продаваш картофи. Вместо тая "леличка" от данъчното да си строи къщи и хотели от нашите пари, държавата примерно ще строи магистрали, защото в тоя договор ще го има и данъка включен. Така всеки си взима всичко е ако някой не е доволен, може да оспорва нещата, примерно ако аз получа развалени картофи, ще блокирам изплащането на парите и ще започнем да се съдим, ако няма друг договор който да урежда и това. А при проблеми независещи от кой да е от двете страни, може да има автоматична застраховка към договора, (примерно ако камиона с картофите се обърне някъде по пътя).

                              Друга полза която ще има от тези договори, ще е това, че ще може да се проследи продкукцията, т.е. аз наистина ще мога да съм сигурен, че си купувам именно твоите картофи, а не картофи от "Танганайка", за които някой прекупвач се кълне, че ги е купил преди това от теб. На прекупвача не му пука дали ще ти накърни реномето с некачествените картофи от "Танганайка", на които той гордо им е сложил етикет "Картофи от бай Пешо".

                              Има и още неща, но този пост ще стане прекалено дълъг да ги обяснявам. Ако се интересуваш разтърси се в Интернет. Подобни неща вече се тестват в земеделието, за проследяване на продукцията и вече има реална полза.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Ти освен да правиш хорските сметки друго можеш ли...щом къртиш мангизи по други начин , свиркай си ...ама надали ! То човек дето прави пари не виси тука нон стоп с по няколко ника !
                                Ти освен да се влачиш подир мен и да подсмърчаш, вземи направи като другите мурзилки.
                                изкъпи се избръсни се, сложи си червило и беж на гей-парада.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X