IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Купувам ги с лост.
    ау майко е брао, ти през брокер на CFD ли го цъкаш тва бе пиле ?! .....

    Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Благодаря за загрижеността
    гледам хванах дъното за деня за влизане
    Това,че съм имал лоша позиция на дакса преди години,не значи ,че всичките ми са такива
    ако падне ще взема още,но другото падане трябва да е под 2 к,ако изобщо видим такива нива.
    ще ги подържа тия койнчета да видим какво ще стане,може на коледа да сменя колата .
    яд ме е на времето на косъм бях да ги взема на 100$ парчето,ама ме ракандърдисаха пирамидострахливците
    ае добре бе добре, убуу да нема после олеле само тва ви каам .....
    Last edited by michaelis12; 13.06.2017, 00:21.

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Каква сума вкара на 2450?
        Купувам ги с лост.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Каква сума вкара на 2450?
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            тц тц тц тц а леле майко аве Емилиано ти веднъж не яде ли бой от DAXa ?!? И са тупаници ли искаш от тва ?!?, а като го гледам е още по-ненормално и от фашагата ..... ае вие си знаете щом ви бият парите през ръцете, аз ко да напрая ве трошете си главите дееба мааму........
            Благодаря за загрижеността
            гледам хванах дъното за деня за влизане
            Това,че съм имал лоша позиция на дакса преди години,не значи ,че всичките ми са такива
            ако падне ще взема още,но другото падане трябва да е под 2 к,ако изобщо видим такива нива.
            ще ги подържа тия койнчета да видим какво ще стане,може на коледа да сменя колата .
            яд ме е на времето на косъм бях да ги взема на 100$ парчето,ама ме ракандърдисаха пирамидострахливците
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение


              Михаелис,

              Дай прогноза. Аз чакам да вляза на 500 (лева)... шегичка . Няма да влизам, само прогноза. Дайте да видим дали може да познаем дивото?
              Каква прогноза, като това нещо е непредсказуемо. В края на годината може да е 8000 - 9000 долара или пък 800 - 900. Никой не го знае на къде ще забие.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение


                Михаелис,

                Дай прогноза. Аз чакам да вляза на 500 (лева)... шегичка . Няма да влизам, само прогноза. Дайте да видим дали може да познаем дивото?
                ше се спихне напрао ше се омаят нема да им се верва на всички после дори и до 4 бона да се качи, аз написах тука 100 хил. коментара да ги убеждавам и предпазим от пирамиди ама те кат не слушат си мислят, че им завиждам сакън да не изпуснат некой милион, ем убу ..... няма им трошим хатъра я.....
                сега мернах графиката и го виждам, че се задъхва вече тоз койн, ше избуши още малко нагоре и после незнам ама нема да са доволни - гаранте !!! ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                  тц тц тц тц а леле майко аве Емилиано ти веднъж не яде ли бой от DAXa ?!? И са тупаници ли искаш от тва ?!?, а като го гледам е още по-ненормално и от фашагата ..... ае вие си знаете щом ви бият парите през ръцете, аз ко да напрая ве трошете си главите дееба мааму........

                  Михаелис,

                  Дай прогноза. Аз чакам да вляза на 500 (лева)... шегичка . Няма да влизам, само прогноза. Дайте да видим дали може да познаем дивото?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    влязох на 2450
                    тц тц тц тц а леле майко аве Емилиано ти веднъж не яде ли бой от DAXa ?!? И са тупаници ли искаш от тва ?!?, а като го гледам е още по-ненормално и от фашагата ..... ае вие си знаете щом ви бият парите през ръцете, аз ко да напрая ве трошете си главите дееба мааму........

                    Коментар


                    • влязох на 2450
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • 15% надолу само за няколко часа. В момента е около USD 2534, спрямо 2900 по-рано през деня. Добре дошли в новия Див Запад (само дето е див свят вече...). Наскоро в Китай са им разрешили да си обръщат койните и глей ся ко стаа. То не, че може да се предвиди това нещо...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                          На какво ниво ще влизаш?
                          При читава корекция.
                          Не съм го изчислил с точност,но при 30% ъп само юни.....,трябва да си поеме въздух,слагам чакащи ордери за покупка,че то тва диво животно,може ли да го гледам по цял ден.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Дипна днес 7-8%,още един два пъти така и се влиза
                            На какво ниво ще влизаш?

                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Дипна днес 7-8%,още един два пъти така и се влиза ,дано си направи хубава корекция
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Айде да напрайм услуга на XYZтата да не толерирам трола ....

                                Коментар

                                Working...
                                X