IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


    Тук някакъв проблем с крипто-койните коментирате
    Както виждам, добре се е отразил на моя портфейл
    Ми супер , таман да си платиш тока и нета ...

    Коментар




    • Тук някакъв проблем с крипто-койните коментирате
      Както виждам, добре се е отразил на моя портфейл

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Е,анджък де, затуй говорим.
        Едни са обирали парите на други откакто свят светува.
        Сега обаче става много по-бързо и лесно ,преди войни са се водели за това.
        А пък теб те е страх да не си от е.аната страна и виеш кат отманлийски чакал.
        е то и са се водат войни ама малко модифицирани иначе спориме тука с Xman1aта той твърди ажаба тва е бъдещето с тия дигиталки стотинки, аз каам че не е баш така и пак някой ше бъде обран кат балък на централна гара ... тва е спора ще бъдем ли обрани или не ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

          чек бе къде виде апокалипсиси да съм казал ?!? нема такова нещо, просто едни пари си сменят собствениците с други, тва е ... нема да ходим в пещери с кожи на гърба, копия и консерви нема такива работи ..... просто някои ше приберат мангизите на другите и толкоз, както винаги ...
          Е,анджък де, затуй говорим.
          Едни са обирали парите на други откакто свят светува.
          Сега обаче става много по-бързо и лесно ,преди войни са се водели за това.
          А пък теб те е страх да не си от е.аната страна и виеш кат отманлийски чакал.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Майкъл-Апокалипсиса
            чек бе къде виде апокалипсиси да съм казал ?!? нема такова нещо, просто едни пари си сменят собствениците с други, тва е ... нема да ходим в пещери с кожи на гърба, копия и консерви нема такива работи ..... просто някои ше приберат мангизите на другите и толкоз, както винаги ...

            Коментар


            • Майкъл-Апокалипсиса

              Пич изкарай си една статистика(не си малък) -колко от времето борсите са нагоре и колко надоле.
              След това пак си седи и си чакай края на света,не пречиш.
              А аз, аз съм на кон
              Last edited by hemilio; 16.06.2017, 16:12.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                Нещата не са толкова елементарни колкото си мислиш. Американците тоя път се панираха твърде много заради някакви глупости и затова се получи такава възможност. Но беше временна и повечето хора не се занимаваха да я отиграват. Но някои се усетиха, че падна прекалено много и се включиха. Аз макар че коментирах, не ми се занимаваше, за тази малка разлика. Виж ако беше паднал с $1000 можеше да се замисля. Ако върнеш коментарите и прочетеш, ще видиш този пасаж точно в най голямата паника го коментирах това, че реагират прекалено остро... ("Според мен всичкото това в момента е поредната партенка. След няколко дни всичко ще си продължи по старо му. Американците имат навика да реагират прекалено остро на подобни новини. На спекулантите само им дай някоя новина "за края на света" и веднага ще я изтъргуват. Биткойна и криптовалутите определено не са за хора със слаби нерви и такива които искат да правят дневен трейдинг.") .

                Ето пак ще кажа нещо интересно, зарежете го Биткойна, погледнете Етириума.



                П.С. Ти явно си мислиш, че сме някакви комарджии тука. Още си мислиш, че това са разни понци схеми и лалета.

                П.С.2. Наблюдавай и другата борса АМД и НВИДИА тия компании са супер подценени в момента. Народеца дори незнае каква "буря" се задава. Хората в Китай няма от къде да си купят вече и среден клас видеокарти. Един Китаец се оплакваше че за видеокарта която иначе струва $200 му искат $600.
                какво да му гледам на Етериума, по бързи транзакции от пичкенкойна иначе същата дивотия .... американците "не са се панирали" то явно на човек му просветва защо е измислен тоя биткойн, етереуми, рили и други тъпотии, ама на вас не ви светва .....

                Кой купуа най много от тия тъпотии ?!? - бай ти китаец и бай пенсионер японец и кореец Що го купуват в Китай?!? - Щот имат capital control и им е забранено да изнасят кинтите навънка към Запада. Колко спестявания има бай ти китаец в банки ?!? - Бай ти китаец има 23 $ трилиона спестявания у банки. И по какъв начин Запада мое да им измъкне на китайските балъци парите и да заобиколиш държавния контрол в Китай ?!? - еми със сто вида крипто тъпотии. Затова е напраен биткойна и неговите производни, Затова и Китай не приема крипто глупости от запада на Туширо ми Куро ами щели и те да си правят собствена такава, за да имат контрол над нея

                А за комарджии хич не ви смятам даже, вие просто сте нормално заблудени люде, спекула кат не стане как каза чоловекот пиете по една студена вода и толкоз ...

                А за другата борса я гледам много добре, ти за нея не бери грижа особено за AMD и NVDA като дое момента до година ше ти постна пак графиките да видим колко още са скокнали нагоре ..... Заблудените верно незнаят каква буря се задава при края на бичия пазар, но ше усетят нема страшно .....

                P.S. а защо китайците няма от къде да намерят точно тия видеокарти "копачници" отговора е маааалко по-горе, явно партията се е погрижила и мислят с една идея напред .....
                Last edited by michaelis12; 16.06.2017, 14:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от grey Разгледай мнение

                  "Тоя человек" не си е продал къщата или теглил потребителски кредит за да удари кьоравото на момента. Помислил е, приел е,че може да пие една студена вода. И те така. Докато човек е жив, пари се печелят, пари се губят. Здраве и живот да има И мир! Апокалипс не чакам А за автомата благодаря
                  а то па оставаше и кредит да си взел и да си заложил къщата за тая тъпотия .... аа еми ето ок това е отговора, ако нещо стане - то ресто и по енда вода еееми тва е. А на автомата ше се набуташ кат поляк на централна гара с тия такси от 5% "при спокоен пазар"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    не бе гледам твойте разсъждения и на тоя человек разсъжденията и се едно сте на пазара Г.Кирков. Какво друго чакали хората ?!? Каи с две прости думи какво чакат хората ?!? , второ пришествие ли ко чакат ако не му се вдигне цената ?!?
                    Добре и аз ВИ питам ааа ако не се вдигне цената како прайте вие в тоя момент ?!? Нит ти нит тоя можахте да ми отговорите, имате ли неккъв спасителен план Б ако нещо стане с тия цени или ви остават кат награда график/картите и сметките за тока или някоя касова бележка само накрая от автомата дет бех поснал ?!?

                    P.S. на борсата винаги има 2 посоки нагоре и наголу, не е само нагоре или само надолу шанса е 50/50
                    Нещата не са толкова елементарни колкото си мислиш. Американците тоя път се панираха твърде много заради някакви глупости и затова се получи такава възможност. Но беше временна и повечето хора не се занимаваха да я отиграват. Но някои се усетиха, че падна прекалено много и се включиха. Аз макар че коментирах, не ми се занимаваше, за тази малка разлика. Виж ако беше паднал с $1000 можеше да се замисля. Ако върнеш коментарите и прочетеш, ще видиш този пасаж точно в най голямата паника го коментирах това, че реагират прекалено остро... ("Според мен всичкото това в момента е поредната партенка. След няколко дни всичко ще си продължи по старо му. Американците имат навика да реагират прекалено остро на подобни новини. На спекулантите само им дай някоя новина "за края на света" и веднага ще я изтъргуват. Биткойна и криптовалутите определено не са за хора със слаби нерви и такива които искат да правят дневен трейдинг.") .

                    Ето пак ще кажа нещо интересно, зарежете го Биткойна, погледнете Етириума.



                    П.С. Ти явно си мислиш, че сме някакви комарджии тука. Още си мислиш, че това са разни понци схеми и лалета.

                    П.С.2. Наблюдавай и другата борса АМД и НВИДИА тия компании са супер подценени в момента. Народеца дори незнае каква "буря" се задава. Хората в Китай няма от къде да си купят вече и среден клас видеокарти. Един Китаец се оплакваше че за видеокарта която иначе струва $200 му искат $600.
                    Last edited by Xman1; 16.06.2017, 14:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      не бе гледам твойте разсъждения и на тоя человек разсъжденията и се едно сте на пазара Г.Кирков. Какво друго чакали хората ?!? Каи с две прости думи какво чакат хората ?!? , второ пришествие ли ко чакат ако не му се вдигне цената ?!?
                      Добре и аз ВИ питам ааа ако не се вдигне цената како прайте вие в тоя момент ?!? Нит ти нит тоя можахте да ми отговорите, имате ли неккъв спасителен план Б ако нещо стане с тия цени или ви остават кат награда график/картите и сметките за тока или някоя касова бележка само накрая от автомата дет бех поснал ?!?

                      P.S. на борсата винаги има 2 посоки нагоре и наголу, не е само нагоре или само надолу шанса е 50/50
                      "Тоя человек" не си е продал къщата или теглил потребителски кредит за да удари кьоравото на момента. Помислил е, приел е,че може да пие една студена вода. И те така. Докато човек е жив, пари се печелят, пари се губят. Здраве и живот да има И мир! Апокалипс не чакам А за автомата благодаря

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                        Кой очаква, че цената ще стане над 3000$ сега ?! Изобщо гледаш ли графиката или както винаги на изуст си говориш?! Хората друго чакат, но както и да е. Ти нали си супер търговец, сам ще се досетиш.

                        П.С. Не давам никакви съвети за инвестиция, ако човек не знае какво прави, по добре да седи далече от Биткойн. Ще си загуби всички пари за 1 ден.
                        не бе гледам твойте разсъждения и на тоя человек разсъжденията и се едно сте на пазара Г.Кирков. Какво друго чакали хората ?!? Каи с две прости думи какво чакат хората ?!? , второ пришествие ли ко чакат ако не му се вдигне цената ?!?
                        Добре и аз ВИ питам ааа ако не се вдигне цената како прайте вие в тоя момент ?!? Нит ти нит тоя можахте да ми отговорите, имате ли неккъв спасителен план Б ако нещо стане с тия цени или ви остават кат награда график/картите и сметките за тока или някоя касова бележка само накрая от автомата дет бех поснал ?!?

                        P.S. на борсата винаги има 2 посоки нагоре и наголу, не е само нагоре или само надолу шанса е 50/50
                        Last edited by michaelis12; 16.06.2017, 13:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          добре и до кога ше продължава тва за 10ч. 400$ , завинаги ли как ?! добре аа ако нещо стане наопаки, кво прайте тогава, а аа ако не "набие стабилнo над" 3000$ а се "набие стабилно под" 1500$ и то за 10ч. що тоя койн го умее това нещо, тогава ко прайте ?!? Имате ли отговори на тия въпроси или ви боли фара и тва няма да се случи, щот е 100% сигуно, че ше хои над 3000$ ?!?
                          Ако се набие, ми го набива Ще имам поука. Това с 400 се получи за момента, предни седмици имаше и по 800- 900. Днес няма, Утре може пак да няма....Предполагам, че няма да продължи винаги. Просто моментно състояние, от което можеше да се възползвам. Не успях. Здраве да е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Без да ставам защитник на дилърите на Биткоин в България - спреда им е около 3%. Ако не ви харесва може директно от kraken.com ама за малки суми (до 2-3 БТЦ) като се калкулират банкови разходи и т.н. таксите ще излезнат пак толкова ....
                            И за пореден път слагам линк към списък с Българските Биткоин дилъри http://coinwisdom.bg/ досега не съм чул някой да се оплаква от тях, но знам ли може вече да са се "ояли" много и да не им се работи
                            Благодаря за линка. Някой от по-рано цитираните от мен сайтове са вътре, но вече са си оправили "техническия проблем". Явно трябва да приема, че това е нормално. Както пишеше преди години на Мальовица на един огромен транспарант : "Тука е така".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              добре и до кога ше продължава тва за 10ч. 400$ , завинаги ли как ?! добре аа ако нещо стане наопаки, кво прайте тогава, а аа ако не "набие стабилнo над" 3000$ а се "набие стабилно под" 1500$ и то за 10ч. що тоя койн го умее това нещо, тогава ко прайте ?!? Имате ли отговори на тия въпроси или ви боли фара и тва няма да се случи, щот е 100% сигуно, че ше хои над 3000$ ?!?
                              Кой очаква, че цената ще стане над 3000$ сега ?! Изобщо гледаш ли графиката или както винаги на изуст си говориш?! Хората друго чакат, но както и да е. Ти нали си супер търговец, сам ще се досетиш.

                              П.С. Не давам никакви съвети за инвестиция, ако човек не знае какво прави, по добре да седи далече от Биткойн. Ще си загуби всички пари за 1 ден.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от grey Разгледай мнение

                                Луд луд.. колко да е луд тоя народ.Купуваш на 2069 след 10 часа е 2469. Луд като за 400 долара И да, ясно ми е,че има разлика купува, продава, надценки, комисионни и т.н, но по-лесно ми е да напиша 400.

                                Теоретично имаше риск, казвам теоретично, имайки предвид как се движи пазара последните 3-4 седмици.
                                По рисково е да купя на 2800(когато всички сайтове ще си оправят техническия проблем) и да чакам стабилно да набие над 3000.
                                добре и до кога ше продължава тва за 10ч. 400$ , завинаги ли как ?! добре аа ако нещо стане наопаки, кво прайте тогава, а аа ако не "набие стабилнo над" 3000$ а се "набие стабилно под" 1500$ и то за 10ч. що тоя койн го умее това нещо, тогава ко прайте ?!? Имате ли отговори на тия въпроси или ви боли фара и тва няма да се случи, щот е 100% сигуно, че ше хои над 3000$ ?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X