IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвеститорите не трябва да се притесняват от краша на криптовалутата от $319 до $0.10 само за няколко секунди според William Mougayar.

    “ Не бих го нарекъл краш, по-скоро техническа грешка поради големия обем на транзакциите.“

    Както и Bitcoin, Ethererum е криптовалута създадена по технологията blockchain.

    Поради статута и на нова криптовалута можем да разберем защо цената е толкoвa нестабилна.

    Според него обаче, този период ще премине и насърчава инвеститорите да влагат парите си в Bitcoin и Ethererum особено, след като разликата в цените на двете криптовалути се е стеснила.
    Хахахахаххаххахахах
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1

      Благодарско - ама спекулата не ми е интересна и това беше само за проба, оказа се успешна.
      От тук се печели повече: https://poloniex.com/lending#BTC
      Даваш на заем на трейдъри, които правят марджин поръчки и съответно ти плащат лихва. Процентите които са в таблицата (лихвата) са за 1 ден!!!
      За мен най-сигурният и най-печелившият метод да се изкарат пари от Марджин Търговия е като даваш пари на тези които го правят - малко лихварска работа, ама защо пък не.
      Абсолютно безрискова инвестиция с възможно най-добрата възвръщаемост което съм успял да намеря!

      Даже за да е още по-медено съм пуснал бот който да гони възможно най-добрите лихви които се предлагат във всеки един момент
      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

      Коментар


      • marin1 - от мен да го знаеш , едно нещо щом умее да пада с над 90% със сигурност се кани да умира..няма да го бъде.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1

          Благодарско - ама спекулата не ми е интересна и това беше само за проба, оказа се успешна.
          От тук се печели повече: https://poloniex.com/lending#BTC
          Даваш на заем на трейдъри, които правят марджин поръчки и съответно ти плащат лихва. Процентите които са в таблицата (лихвата) са за 1 ден!!!
          За мен най-сигурният и най-печелившият метод да се изкарат пари от Марджин Търговия е като даваш пари на тези които го правят - малко лихварска работа, ама защо пък не.
          Много ниски доходите от тия лихви, не е ли по добре да се миньорства или да се търгуват алт. монети?! Между другото Догито не е трябвало да го продаваш, ако хората започнат да го използват, без проблем ще достигне 100 милиарда ($1 на монета). Лайткойните също са "скрита лимонка".

          Етириума за сега го бастисаха, но можеби точно сега е момента за купуване...


          Мисля че криптоикономиката "прегря", прекалено много пари се изсипаха за кратко време и явно основните мрежи не бяха готови да поемат целия този трафик. Сега ще има известно връщане назад.
          Last edited by Xman1; 22.06.2017, 12:38.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1

            И за да не си помисли някой че Бай Марин само се хвали и приказва напосоки - скрийн шотове от Trade History - то му:

            за DOGE: http://prikachi.com/images.php?images/214/9140214P.png
            за PPC: http://prikachi.com/images.php?images/211/9140211F.png
            Успех, Бай Марине
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              ае как "някой ше се панира" и ше разпродаде всичко ве ти луд ли си къв си, да не е получил панически пристъп, къв е тоя "някой" да срине цената с 96% ?! .... Е са работело, да ама работи, работи колко да работи до следващия път дет цената обаче ше остане там дет е бил тоя flash crash .....
              Аз тва се опитвам да ви разпраам през целото време, но вие отворковци, неема бе как бе то тва е бъдещето то тва незнам си що си, еее ок да нема после ревове и сополи кат спре тока на няколко такива пак "някой с епилептичен пристъп" ........
              Това че няколко човека са се панирали и са задействали "margin call" на много хора, не означава, че цената ще се срути по този начин. По забавното е друго, в този момент е крашнала и борсата (както се казва "всичко лошо идва на куп"). Тези които търгуват на марджин, предполагам са гризнали дръвцето. Всичко е станало за някакви секунди до колкото разбирам, от хора които са го наблюдавали... т.е. не е имало време да купят, ако не са имали автоматично отворени позиции. Иначе определено някой е купил Етириум на много добра цена.


              Първоначално изпратено от marin1

              В пула в който копая Етеруми излезна следното съобщение: Since two days DwarfPool uses recommended gas limit and doesn't mine empty blocks anymore.

              "ръчкат" нещо по мрежата и от това печелим нашего брата миньорите защото добивите се вдигат!
              Това е интересно разивите на събитията. Значи все пак има някаква реакция.
              Last edited by Xman1; 22.06.2017, 10:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Бай Марине, без да се заяждам, .......
                Знам че си напълно ДОБРОНАМЕРЕН и не се заяждаш!!!
                Чета един юнак, който предрече този "magabul" цикъл при Биткоина. Момчето говори за него още от декмвери миналата година и на 3-пъти Китайската БНБ успяваше да го спре. Цикъла започна едва февруари и допълнително "масло в огъня" се наля на 1-ви април от Япония. Както повечето от вас знаят тайминга е най-трудната част от прогнозите, по-важно е да се нацели посоката, което засега юнака прави. Вчера разпрати съобщеия че 21-ви се отлага за 26-ти, но дори и н на 26-ти нищо да не се случи ще дойде по-нататък.

                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Иначе интересно нещо е изкопал Микаелис - това определено е нещо много странно, но явно трябва да се слагат подобни ордери на 1/10 от цената just in case, Макар че мишки като мен могат да хванат подобно нещо само на хипер луд късмет
                Както и преди съм казвал - в Света на Криптовалутите ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
                Такива движения има всеки ден при някоя от над 700-те Криптовалути и доста хора ги отиграват а други залагат дългосрочно. Аз съм пробвал само дългосрочните работи и досега все съм печелил (а също съм карък в тези работи). Примерно купени DOGE на около 20 сатошита и продадени над 60 - чаках 5-6 месеца и се случи (а в момента DOGE e около 120 сатошита). Също и с PPC купих на около 0.0007 и продадени след година и половина на над 0.001. Криптовалутите са "мана небесна" за спекулантите в момента!!!

                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                  Някой се е панирал и продал. Друг е въпроса, че едва ли много хора са успели да купят. Предполагам има хора които вчера са помислили, че Етириум мрежата е спряла да работи и веднага са стигнали до извода, че е дошъл "края на света". В момента Етириум работи на пълен капацитет и може да се очакват забавяния и "изчезващи транзакции". Затова хората които искат да прехвърлят пари, най добре да използват Лайткойн или някоя друга монета, Биткойн и Етириум са пълни и може да се очакват забавяния. (вече и в двете мрежи)

                  При Етириум няма твърдо ограничение за големината на блоковете, но миньорите трябва да подемат инициатвата и да гласуват за по големи блокове. Част от тях явно си нямат на идея какво работят и... се получи днешното положение. Макар че нещата започнаха да се нормализират, чакащите транзакции при Етириум са около 7 хиляди в момента, за разлика от вчера когато бяха повече от 14 000.
                  ае как "някой ше се панира" и ше разпродаде всичко ве ти луд ли си къв си, да не е получил панически пристъп, къв е тоя "някой" да срине цената с 96% ?! .... Е са работело, да ама работи, работи колко да работи до следващия път дет цената обаче ше остане там дет е бил тоя flash crash .....
                  Аз тва се опитвам да ви разпраам през целото време, но вие отворковци, неема бе как бе то тва е бъдещето то тва незнам си що си, еее ок да нема после ревове и сополи кат спре тока на няколко такива пак "някой с епилептичен пристъп" ........
                  Last edited by michaelis12; 22.06.2017, 10:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    некой е дигнал на всичко коз .....

                    Ethereum Flash Crashes By 96% After Status ICO Clogs Network

                    http://www.zerohedge.com/news/2017-0...-clogs-network

                    нешо на няква си coinbase ли кво е са и спрели тока с тия 96% down, балъците сигур са изтръпнали .....
                    Някой се е панирал и продал. Друг е въпроса, че едва ли много хора са успели да купят. Предполагам има хора които вчера са помислили, че Етириум мрежата е спряла да работи и веднага са стигнали до извода, че е дошъл "края на света". В момента Етириум работи на пълен капацитет и може да се очакват забавяния и "изчезващи транзакции". Затова хората които искат да прехвърлят пари, най добре да използват Лайткойн или някоя друга монета, Биткойн и Етириум са пълни и може да се очакват забавяния. (вече и в двете мрежи)

                    При Етириум няма твърдо ограничение за големината на блоковете, но миньорите трябва да подемат инициатвата и да гласуват за по големи блокове. Част от тях явно си нямат на идея какво работят и... се получи днешното положение. Макар че нещата започнаха да се нормализират, чакащите транзакции при Етириум са около 7 хиляди в момента, за разлика от вчера когато бяха повече от 14 000.

                    Вече 6000, предполагам до няколко часа всичко ще е ОК.
                    Last edited by Xman1; 22.06.2017, 10:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                      Приятелски съвет - без да си ми го искал! Утре е денят Х (писал съм преди за 21-ви Юни) и може още утре да е над 3.000. Засилката ще е страшна и ще отиде (ако прехвърли 3-те хилядарки) до 3.500. След това какво ще стане само Господ знае! Не го скъсявай на 3.000! Изчакай поне 3.500 ама пак повтарям - ти си знаеш, ако за теб парите нямат стойност ....
                      EDIT: Даже виж какво ми говорят "ДЗВИздите" преди има-няма 10 мин. - Once we break out past $3000 the next target is still $4100-4000
                      Бай Марине, без да се заяждам, какво трябваше да стане вчера и стана ли, че никакъв ръст не видях при койна, пък нали засега съм бичи настроен и искам да шортя, та дебна
                      Иначе интересно нещо е изкопал Микаелис - това определено е нещо много странно, но явно трябва да се слагат подобни ордери на 1/10 от цената just in case, Макар че мишки като мен могат да хванат подобно нещо само на хипер луд късмет
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Идеални са Майкъле.
                        Сега си предстваи,че имаш бай ордер на 1/10 от цената им,и с такова движение ти върже
                        хах нема как да го хванеш тва нещо и не си представяй .... такива крашове не стават току така, има няква измама или тия "издателите" на тва нещо са исипали 10 кила допълнителни стотинки за минути и ский кво става или некой е искал да ушие раята и борсата е down, нали най-вероятно "руски, с.корейски или китайски хакери" както винаги .....
                        От там за дребния стотинкаджия кат болшинството тука треа да помисли кво ше прай ако се затрие нещо си в такъв момент, за тва именно се опитвам да ви говорим през целото време ама явно не чуете, е нищо се некой ден ше чуете....
                        Last edited by michaelis12; 22.06.2017, 09:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          да не излезат с валат само простосмъртните .... щот "тия дет са хванали" не са случайни намерени на улицата или у форума ....
                          с такива -96% за минути е ясно, че крипто-идиотщините ги бъзикат, кво по-големо доказателство от тва ....
                          Идеални са Майкъле.
                          Сега си предстваи,че имаш бай ордер на 1/10 от цената им,и с такова движение ти върже

                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

                            Всичко коз ясно, ама май има обявена реконтра Майкъле Като гледам имало е обем. Тези дето са хванали ей там долу на графиката спокойно могат да затворят позициите и да заминават на ваканция
                            да не излезат с валат само простосмъртните .... щот "тия дет са хванали" не са случайни намерени на улицата или у форума ....
                            с такива -96% за минути е ясно, че крипто-идиотщините ги бъзикат, кво по-големо доказателство от тва ....
                            Last edited by michaelis12; 22.06.2017, 07:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              некой е дигнал на всичко коз .....
                              Всичко коз ясно, ама май има обявена реконтра Майкъле Като гледам имало е обем. Тези дето са хванали ей там долу на графиката спокойно могат да затворят позициите и да заминават на ваканция

                              Коментар


                              • къде е Xmana1 с червените хапчета дет ми разпраа, че съм бил мноо далече от нещата ?!? ..... Xmana1 що стае да ти дам ли от мойте розовите апчетия да не падладееш ако имаш нешо при тия ?!? ........

                                Coinbase is currently down for maintenance. Please try again later or see our status page for more information.

                                https://www.coinbase.com/503.html

                                Service Unavailable

                                Coinbase - Mobile Major Outage
                                Coinbase - Website Major Outage
                                Ethereum Major Outage

                                с три терци майорни нема начин, дигаме на всичко коз .....
                                Last edited by michaelis12; 22.06.2017, 00:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X