IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    Добри Ютро,
    Копи-пейст от друг форум:
    "08 Юли 2017, 04:30
    Почва да ми прилича на шаблона от 2013 13->230->120->1150, само че с още една нула. Ако е така, следва да изпратим годината на $11К и нагоре, но с предходящ спад в границите $1000-1500."
    Ти са прекръсти няколко пъти да не изпратим годината на 0.1$ за биткойн, че тъкмо направихте борсата и кой знае колко още дългове имате да изплащате.
    Та от вас друго освен да се държите като некой мениджър от върховете на новосъздаден мултилевъл не очаквам.
    Вие и да видите, че слънцето залязва никога няма да кажете "добър вечер", а все ще повтаряте "добро ютро, това са само малки облаци, като минат сичко шъ съ дигне до самия край на небето".

    Коментар


    • Добри Ютро,
      Копи-пейст от друг форум:
      "08 Юли 2017, 04:30
      Почва да ми прилича на шаблона от 2013 13->230->120->1150, само че с още една нула. Ако е така, следва да изпратим годината на $11К и нагоре, но с предходящ спад в границите $1000-1500."
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Три варианта:
        - ще пълни гапа на 1800
        -прави засилка
        -ще умира
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • браво на койна - напред и нагоре и нови клонинги му пожелаваме)))))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • И сега какво? Ще стават два бай хойна, така ли?
            А някои разправяха, че тази глупост имала бъдеще.
            Тези бай хойни почнаха да се множат като паразити.А уж били уникални, уж не можело да бъдат повече от 21 милиона ама това се оказа една дърта лъжа, размножават се като хлебарки.
            Щом всеки Сульо и Пульо вече печата каквото му скимне, така е когато няма регулация. Пичове, купувайте докато не са свършили тези крипто-боклуци, че скоро може да станат по 14 000 парчето.
            Last edited by Frosty; 14.07.2017, 14:35.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Груйо, само за твоя информация - НЯМА ЧИТАВО ИТ КОЕТО ДА НЕ СЕ ОТНАСЯ ПРЕНЕБРИЖИТЕЛНО КЪМ БИТКОИНА!!! Познавам 3-ма наистина добри, ама като казвам добри - в топ 10 на България са може би (като единия вече не е в България) - и тримата като съм ги питал за Биткоин преди 3,5 години ми казаха да не се занимавам с това, помагали са ми в началото а сега вече няма нужда.
              Наистина добрите ИТ специалисти, също не могат да повярват че "пари могат да се печатат" едва и не в "домашни условия"

              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Ми хайде аз пак да се изкажа "компетентно", щото снощи говорих с поредното повЕрвало си ИТ,
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Ми хайде аз пак да се изкажа "компетентно", щото снощи говорих с поредното повЕрвало си ИТ, дето явно си мисли, че всичко, което хвърчи, става за ядене. Та въпросното Ит ми се похвали, че вече има койни, за да си купи цял апартамент без ипотека, а негов приятел бил милионер. Ми какво да кажа, то в точно това е проблемът - абе вие наистина ли вярвате, че някой ще ви позволи вие, някакви гащници с по 5 видеокарти, точно вие да правите пари от нищото, все едно сте ЦБ на някоя от мощните държави в света??? Ми то самата мисъл за това значи разпад на всичко, което е създадено до момента като световен ред. За това ли УСА се бориха като гламави да убият златото, после да съборят източния блок, че да наложат хартията долар като световно средство за разплащане, за да могат сега група пъпчиви ИТ да ми стават милионери, като сами си "копат" пари??? Е, от това по-велика химера и самозаблуда няма как да има, честно Затова и казах, че ще шортя от 3К, при това сугурно с ливъридж, ама не ще да ходи на 3К пущинята му, може би вече си спука гумите. А може и просто да се готви за нов скок, знам ли какви ни ги готвят реприлите, както се изразяват феновте на теориите за конспирациите. И все пак частна валута е наистина фантазия, хеле пък децентрализирана
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Именно... ей, ся бай Сатоши за първи път ще разбере що е то вилица.

                  Коментар



                  • Зaд ĸoнфлиĸтa cтoи идeoлoгичecĸи cпop зa идeнтичнocттa нa bіtсоіn - дaли ĸpиптoвaлyтaтa тpябвa дa ce пpeвъpнe в мeйнcтpийм вaлyтa зa ĸopпopaциитe и дa cтaнe пo-пpивлeĸaтeлнa зa тpaдициoнния ĸaпитaл или дa зaпaзи cвoятa пoзиция нa фap зa либepтapиaнцитe. Kaĸтo и дaли тpябвa дa ce дъpжи ĸaтo aĸтив пo пpимepa нa злaтoтo, или ĸaтo cиcтeмa зa paзплaщaния. Зpънцeтo нa cпopa бe пocaдeнo пpeди гoдини: зa дa ce пpeдпaзи oт ĸибepaтaĸи, bіtсоіn бe измиcлeн тaĸa, чe дa имa oгpaничeниe в ĸoличecтвoтo инфopмaция, ĸoeтo мoжe дa бъдe paзпpocтpaнявaнo в мpeжaтa. Toвa пocтaвя тaвaн нa бpoя тpaнзaĸции, ĸoитo мoгaт дa бъдaт oбpaбoтeни. И ĸaтo peзyлтaт oт pacтящaтa пoпyляpнocт, вpeмeнaтa нa oбpaбoтĸa и "тaĸcитe" ce yвeличиxa дo peĸopдни нивa тaзи гoдинa. Зa дa paзpeшaт тoзи пpoблeм, ce oфopмиxa двa лaгepa. Oт eднaтa cтpaнa ca "миньopитe", ĸoитo ĸyпyвaт cĸъпи ĸoмпютъpни cиcтeми, зa дa вepифициpaт тpaнзaĸциитe и cлyжaт ĸaтo гpъбнaĸ нa тexнoлoгиятa. Te иcĸaт пpocтo лимитът дa бъдe yвeличeн. Oт дpyгaтa cтpaнa ca paзpaбoтчицитe, ĸoитo нacтoявaт чacт oт тpaфиĸa пpocтo дa бъдe извeдeн oт ocнoвнaтa мpeжa. Toвa oбaчe щe нaмaли влияниeтo нa "миньopитe", мнoгo oт ĸoитo ce нaмиpaт в Kитaй и ca инвecтиpaли милиoни в oгpoмни "фepми". Зaceгa ĸoмпpoмиcният вapиaнт oбщo взeтo пpeдcтaвлявa ĸoмбинaция oт двeтe c yгoвopĸaтa, чe щe бъдe пpиeт c цeл дa ce дaдe вpeмe нa paзpaбoтчицитe дa измиcлят пo-дoбpo peшeниe. Toзи вapиaнт cpeщa пoдĸpeпa, глaвнo зapaди cтpaxa oт paзцeпвaнe нa ĸpиптoвaлyтaтa и зaгyбa нa пoзиции oт "нoвoтo дeтe в ĸвapтaлa" - еthеrеum. Дaли oбaчe тoй щe бъдe пpиeт, пpeдcтoи дa paзбepeм. И двeтe cтpaни имaт жeлaниe дa пocтигнaт ĸoнceнcyc, нo липcaтa нa цeнтpaлнa влacт пpaви ĸoмпpoмиca тpyдeн. Taĸa дopи и пpoфecиoнaлни тpeйдъpи, ĸoитo cлeдят внимaтeлнo cпopa, нямaт пpeдcтaвa ĸaĸ щe зaвъpши тoй. A eдинcтвeният им cъвeт e: гoтвeтe ce зa вoлaтилнocт и бъдeтe гoтoви дa дeйcтвaтe бъpзo.
                    Last edited by hemilio; 14.07.2017, 11:15.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Preparing for the Bitcoin User Activated Soft Fork

                      https://blog.gdax.com/preparing-for-...k-86844d7012d0
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • криптовалутите ще станат асет клас, сега хедж фондове, по късно и пенсионни

                        https://www.forbes.com/sites/laurash.../#531d11e3416a
                        Last edited by ceneto; 13.07.2017, 22:53.
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар



                        • Someone held up a 'buy bitcoin' sign during Yellen's testimony to Congress

                          http://www.cnbc.com/2017/07/12/someo...-congress.html

                          http://prikachi.com/images.php?images/558/9146558f.jpg

                          Юнака от вчера до сега е получил над 500 транзакции на обща стойност около 5 БТЦ или за ден и половина е станал с над $ 11.000 по-богат
                          адреса му:
                          1GwtZF9QFKWNqCRHLx1Y9adGcrhQSUnNfY
                          Last edited by marin1; 13.07.2017, 18:34.
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Неофициалната позиция на Китайската централна банка:
                            Bitcoin can be an asset but not currency – China c.bank adviser
                            Че на кой му е притрябвала валута?
                            Активи да имаш му е майката
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Не знам дали е за тук, но цената падна и мисля да си купя малко биткойнчета. Някой купувал ли е биткойн през www.xchange.bg? Стават ли, цената им изглежда добра?

                              Коментар


                              • Неофициалната позиция на Китайската централна банка:
                                Bitcoin can be an asset but not currency – China c.bank adviser

                                Коментар

                                Working...
                                X