IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мнения и съвети за Ripple ?

    Коментар


    • А пък аз не позволявах на енергията да се загуби - с отделената топлина от ASIC-процесорите (1200 W) отоплявах идеално зимата кабинета си, докато генерирах биткойнчета Неудобното е, че вентилаторите са доста шумни
      +++ върши работа барбарон!!
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • изключи бойлера и се къпи на аванта
        + Bez бойлер съм от вчера, следователно на аванта
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
          изключи бойлера и се къпи на аванта
          Че аз и сега съм на аванта - бойлера е включен към слънцето през фотоволтаика

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            А пък аз не позволявах на енергията да се загуби - с отделената топлина от ASIC-процесорите (1200 W) отоплявах идеално зимата кабинета си, докато генерирах биткойнчета Неудобното е, че вентилаторите са доста шумни
            изключи бойлера и се къпи на аванта

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              barbaron - не е проблем, течностно охлаждане и топлината в огромни радиатори с голяма площ и няма да има никакъв шум.И прах няма да движат както вентилаторите дори.
              Направо можете да си направите едно водно подово отопление...това е сигурният + при копаенето:-)

              Обаче лятото си е проблем!
              Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

              Коментар


              • barbaron - не е проблем, течностно охлаждане и топлината в огромни радиатори с голяма площ и няма да има никакъв шум.И прах няма да движат както вентилаторите дори.
                Last edited by supertrader; 22.08.2017, 15:01.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  barbaron - всъщност не се харчи никаква енергия за изчислетелна мощност а тя просто се загубва и превръща в топлина. Ако това се оправи криптовалутите имат бъдеще, в противен случай банките ще направят това което направиха в ЕЗ - СЕПА и на кой му трябват тогава криптовалути.
                  А пък аз не позволявах на енергията да се загуби - с отделената топлина от ASIC-процесорите (1200 W) отоплявах идеално зимата кабинета си, докато генерирах биткойнчета Неудобното е, че вентилаторите са доста шумни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    barbaron - всъщност не се харчи никаква енергия за изчислетелна мощност а тя просто се загубва и превръща в топлина. Ако това се оправи криптовалутите имат бъдеще, в противен случай банките ще направят това което направиха в ЕЗ - СЕПА и на кой му трябват тогава криптовалути.
                    Мислиш ли,че банките,поне на този етап имат давление над крипто валутите?
                    Аз се съмнявам в това.
                    Виж как швейцарците започнаха да ги ухажват
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • barbaron - всъщност не се харчи никаква енергия за изчислетелна мощност а тя просто се загубва и превръща в топлина. Ако това се оправи криптовалутите имат бъдеще, в противен случай банките ще направят това което направиха в ЕЗ - СЕПА и на кой му трябват тогава криптовалути.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Качих се пак на Биткойн Кеш
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zyotre Разгледай мнение
                          хора, на коя борса търгувате и с коя бг банка? четох, четох и искам да вкарам малко кинти в крипто ма как да мина метър с такси, данъци, итн

                          в евро ли търгувате или в долари?
                          в бг отде се купува cold storage там тез трезори леджъри итн? горе-долу ясна ми е идеята но повечето неща които четох бяха разбира се от американци за американци и малко не съм наясно как работят нещата от бг

                          Отскоро ползвам Kraken.com, превеждам с банков превод от БГ. Ползвах и bitbay , но се отказах тъй като ликвидноста там е много ниска.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение
                            Защо ги даваш под наем? Не ли по-рентабилно сам да си копаеш с тях?
                            Ако копая биткойни с тях - вече не е рентабилно. Стара генерация ASIC, консумира много ел.енергия.
                            Ако копая други SHA256-койни - постоянно трябва да следя кои са по-рентабилни от биткойна и да ориентирам натам майнера.
                            Е, аз нямам време за губене, а пък на miningrigrentals и nicehash има кандидати да ги наемат на висока цена, за да правят точно това
                            Предполагам, че заради ниската трудност всички са се юрнали да копаят биткойн-кеш.
                            Но тогава скоро трудността пак ще се повиши и лудориите ще приключат
                            Last edited by barbaron; 21.08.2017, 01:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Сега ги давам под наем виртуално на miningrigrentals и nicehash
                              Защо ги даваш под наем? Не ли по-рентабилно сам да си копаеш с тях?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tigerfood Разгледай мнение
                                Здравейте на всички, нов съм в групата!
                                Имам един въпрос относно: Подходяща ли е в момента намаляващата цена за покупка на биткойн за сметка нарастаща за биткойн кеш ?
                                Тя не е намаляваща,просто се е кротнал Биткойна.
                                За мен лично по-подходящо е покупка на Бит кеш.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X