IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Странното е че световните лидери си представят изкуственния интелект като държавна собственност и държавно определен или нещо над което някой от тях ще има ВЛАСТ и то ще го слуша. Веригата се учи, тя ще намери решението.
    Освен това Света е така устроен че в един момент последните стават първи и обратното и това че ЕЗ и Китай са намерили начин в момента не означава че той ще работи в бъдещето, много по вероятно е да не работи.
    Last edited by supertrader; 15.09.2017, 02:54.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • hemilio - Китай излиза от играта, Евро зоната отдавна е извън нея - наложиха на банките преводите да са безплатни със СЕПА..кой остава в нея е въпросът и не мисля че се купува без да се мисли първо. Китайското правителство си мечтае за юана да стане Световна валута, то не си мечтае биткойна да стане такава. Ако разсъждавам правилно това ще е голямо връщане назад и не бих купил на китайците койните освен подарък.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Намери къде съм търгувал с биткойн!
        Аз ще ти кажа,само веднъж при 2400 нивата с 400$ профит на парче. Преди няколко месеца.
        От тогава не съм го пипал,и не смятам.
        Има много по дащни криптоси,но не смятам да навлизам в подробности, заради масовия хейт,които цари в темата.
        И за да спят спокойни хейтърите-
        В момента съм на 4 цифрен минус
        Не спим спокойно. Аз в понеделника затрих доста пари заради скапаният ураган който се оказа слаб и че онова севернокорейско педалче не направи тест ма здраве да е. Ще пия едно уиски сега наздраве маняци
        Last edited by prectical; 15.09.2017, 00:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

          Не съм много сигурен, но не беше ли ти, който ми посочи преди няколко месеца, че идеите ми за падане до 1800 за безпочвени? Където 2200 там и 1800
          Честно - не си спомням. Знам че имам пост в който казвам че цена на Биткоин под 1700$ няма да видим, но това беше месец Май и в друг контекст, т.е. не е било отправено към никой.
          От друга страна - винаги съм казвал, че в света на Криптовалутите всичко е възможно!!! Така че ......
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Що бе Нетуеър - търгуваме го. Аз лично - само продавам, продавал съм и на 400$ и на 1000 и на 2000 и на 3.000 а най-високото ниво което "хванах" бе 4.400$ (7.100 лв.). Имам и инцидентни покупки на 250$ ама то беше в началото, да видя по-скоро как стават нещата. Сега ако падне до около 2.200$ пак ще купувам (както писах вчера)
            Не съм много сигурен, но не беше ли ти, който ми посочи преди няколко месеца, че идеите ми за падане до 1800 за безпочвени? Където 2200 там и 1800

            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              Exee сега погледнах има 866 криптовалути и то само за момента хахах
              Сложи си очила:
              1110 само на борсата:
              https://coinmarketcap.com/all/views/all/

              А такива като onecoin дет са пирамиди и разни други мераклии охооооооооооо.....
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Exee сега погледнах има 866 криптовалути и то само за момента хахах

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                  Аз пък си ги "въдя" от тук: https://poloniex.com/lending#DOGE
                  За има-няма 1 час + 100 броя
                  Реферал за реферал. Аз на тебе ти на мене.
                  Ама ми се спи вече, утре сабахлям си ок.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                    Защо имам чувството, че изведнъж всички хойнаджии почнаха да говорят, че не търгуват биткойн? Май нещо ще стане като повечето "майстори" на БФБ - винаги купуват на дъно и продават на връх и са винаги на печалба. Нищо ново под слънцето, видели сме ги такива достатъчно тук във форума .....
                    Що бе Нетуеър - търгуваме го. Аз лично - само продавам, продавал съм и на 400$ и на 1000 и на 2000 и на 3.000 а най-високото ниво което "хванах" бе 4.400$ (7.100 лв.). Имам и инцидентни покупки на 250$ ама то беше в началото, да видя по-скоро как стават нещата. Сега ако падне до около 2.200$ пак ще купувам (както писах вчера)
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                      Защо имам чувството, че изведнъж всички хойнаджии почнаха да говорят, че не търгуват биткойн? Май нещо ще стане като повечето "майстори" на БФБ - винаги купуват на дъно и продават на връх и са винаги на печалба. Нищо ново под слънцето, видели сме ги такива достатъчно тук във форума .....
                      Намери къде съм търгувал с биткойн!
                      Аз ще ти кажа,само веднъж при 2400 нивата с 400$ профит на парче. Преди няколко месеца.
                      От тогава не съм го пипал,и не смятам.
                      Има много по дащни криптоси,но не смятам да навлизам в подробности, заради масовия хейт,които цари в темата.
                      И за да спят спокойни хейтърите-
                      В момента съм на 4 цифрен минус
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение


                        И що трябва да ги купувам?
                        На мен ми ги въдят породисти ето тука:
                        https://www.eobot.com/new.aspx?referid=1133609

                        И то при изключена щайга.
                        Аз пък си ги "въдя" от тук: https://poloniex.com/lending#DOGE
                        За има-няма 1 час + 100 броя
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Всички криптовалути(читавите) се движат съобразно цената на биткойн.
                          Казах кога влизам,спрямо цената на биткойна,нема да изреждам какви малки парченца,и какви точно крипто стотинки търгувам.
                          Биткой не търгувам!!!
                          Плюс това позицията си я изграждам постепенно съобразно нивата на цените,не влизам ол ин
                          За твое сведение днес отново купих,ако падне още ,пак ще купя
                          Защо имам чувството, че изведнъж всички хойнаджии почнаха да говорят, че не търгуват биткойн? Май нещо ще стане като повечето "майстори" на БФБ - винаги купуват на дъно и продават на връх и са винаги на печалба. Нищо ново под слънцето, видели сме ги такива достатъчно тук във форума .....
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Днес е ВЕЛИК ДЕН за КРИПТОВАЛУТИТЕ!!!
                            Купих 1/2 Милинон Кучета а това е едва началото. До там докъдето го мисля ще са още 2-3 милиона. После като отиде на 1$ парчето - да не мрънкате че не съм предупредил!!!

                            И що трябва да ги купувам?
                            На мен ми ги въдят породисти ето тука:
                            https://www.eobot.com/new.aspx?referid=1133609

                            И то при изключена щайга.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Днес е ВЕЛИК ДЕН за КРИПТОВАЛУТИТЕ!!!
                              Купих 1/2 Милинон Кучета а това е едва началото. До там докъдето го мисля ще са още 2-3 милиона. После като отиде на 1$ парчето - да не мрънкате че не съм предупредил!!!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от avto11 Разгледай мнение
                                Край отече койна.Китай го забранява и тая нощ ще падне под 3000.А събота ще сме на нива около 1000
                                Тъкмо да купуват още, по евтинко че на високи цени го купиха, сега вече, някой ще влязат в дебрите на ТА , и графиката ще им проговори

                                Коментар

                                Working...
                                X