IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Последните две мнения затвърждават факта за жалкото ниво на форума. Не ревете за чужди средства! Когато печеля, печеля само аз, за загубата положението е същото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Тя и търговията с наркотици е забранена и се преследва от закона, но това не е свалило цената на белия прах до там, че да струва колкото пакет захар, нали. Аман от елементарни и ехидни тролове!
      Точно обратното, забраната прави цената!!! После защо си губите парите )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

        Тя и търговията с наркотици е забранена и се преследва от закона, но това не е свалило цената на белия прах до там, че да струва колкото пакет захар, нали. Аман от елементарни и ехидни тролове!
        С тези тъпи примери си точно за темата познавате ли хора спечелили от форекс. Там се дават такива примери за детската градина.Като почнат да смъркат биткойни хората пак ще си говорим хаха. Иначе на 30 септември китайците спират търговията с биткойни и борсите в Китай. Ще се разчита само на останалият свят и местят към хонг конг. Ще видим с твойте мижеви бройки ще вдигнеш ли цената на бай марин до 20 бона

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
          Бай Марине, копането с антмайнер вече не е ли доста по-ефективно от копането с видеокарти?

          Не знам, никога не съм копал с ASICS. Това което съм чел по форумите е че при сегашната цена и трудност на Лайткоина L3+, най-ефективния антмайнер, се избива за около 1 година. С видеокартите сме по-бързи, засега
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            1. Копането продължава с пълна сила - въпреки че доходите спаднаха доста все още има приличен доход от видеокартите. Очаква се с продължаването на спада на доходите да почнат и разпродажбите от тези които са очаквали бързи пречалби и не им се чака повече от година за връщане на инвестицията. Подготвил съм 2 нови дъна за по 6 карти всяко и чакам изгодни цени.
            Бай Марине, копането с антмайнер вече не е ли доста по-ефективно от копането с видеокарти?


            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              E нали чакахме 10 бона до края на годината какво стана ???? А пък по-следващата 100 бона . Сега пък бием отбой и чакаме 22 хилки. От каде ги четете тия смешни прогнози със жалки картинки на 20 годишни пъпчиви пубери. А иначе следващата година няма да има никакъв нов цикъл след като китайците забраниха търговията с биткойни. И други страни ще ги последват
              Тя и търговията с наркотици е забранена и се преследва от закона, но това не е свалило цената на белия прах до там, че да струва колкото пакет захар, нали. Аман от елементарни и ехидни тролове!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                Добри Ютро!
                По всичко личи че този Мега Бул цикъл е приключил! До края на годината цената ще се "мота" между 2.200 (2.000) и 4.000$ - следващата година ще започне нов цикъл и умерените прогнози са за цена от около 22.000$!!!
                Какво ще правя дотогава:
                1. Копането продължава с пълна сила - въпреки че доходите спаднаха доста все още има приличен доход от видеокартите. Очаква се с продължаването на спада на доходите да почнат и разпродажбите от тези които са очаквали бързи пречалби и не им се чака повече от година за връщане на инвестицията. Подготвил съм 2 нови дъна за по 6 карти всяко и чакам изгодни цени.
                2. Лека спекула (в рамките на 0,5 - 1 БТЦ) с алтернативки. Всъщност вече я започнах с DOGE и наблюдавам още 5-6 монетки.
                3. Малки покупки на Биткоин (по 0,25 БТЦ) при слизане на цената до около 2.200$ или по-надолу.
                Успех на Всички!
                Това са пълни глупости. Цена от 22 000 за тоз боклук никога няма да видиш. Никога. Това ти го гарантирам. Нито след 10, нито след 100 години.
                При положение, че междубанков превод струва 80 стотинки, за какво му е на нормален човек да се занимава с вашите простотии? Някой, който взема по 3 ~ 4 хиляди долара/евро на месец дали ще тръгне да реди видеокарти и вентилатори на дървени рамки в мазето и да копа виртуални простотии? За какво са му?
                Моите прогнози за следващата година са за цени от 50-60 долара до 22-30 цента за парче.Ако изгърмят още няколко борси и всичко ще приключи.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Добри Ютро!
                  По всичко личи че този Мега Бул цикъл е приключил! До края на годината цената ще се "мота" между 2.200 (2.000) и 4.000$ - следващата година ще започне нов цикъл и умерените прогнози са за цена от около 22.000$!!!
                  Какво ще правя дотогава:
                  1. Копането продължава с пълна сила - въпреки че доходите спаднаха доста все още има приличен доход от видеокартите. Очаква се с продължаването на спада на доходите да почнат и разпродажбите от тези които са очаквали бързи пречалби и не им се чака повече от година за връщане на инвестицията. Подготвил съм 2 нови дъна за по 6 карти всяко и чакам изгодни цени.
                  2. Лека спекула (в рамките на 0,5 - 1 БТЦ) с алтернативки. Всъщност вече я започнах с DOGE и наблюдавам още 5-6 монетки.
                  3. Малки покупки на Биткоин (по 0,25 БТЦ) при слизане на цената до около 2.200$ или по-надолу.
                  Успех на Всички!
                  E нали чакахме 10 бона до края на годината какво стана ???? А пък по-следващата 100 бона . Сега пък бием отбой и чакаме 22 хилки. От каде ги четете тия смешни прогнози със жалки картинки на 20 годишни пъпчиви пубери. А иначе следващата година няма да има никакъв нов цикъл след като китайците забраниха търговията с биткойни. И други страни ще ги последват

                  Коментар


                  • горе/долу навсякъде е толкова - ето в poloniex:
                    https://poloniex.com/fees/
                    В полото е хубаво че можеш да отдаваш свободните монети (само някои) под "наем" срещу лихва:
                    https://poloniex.com/lending#BTC - обаче таксите са 20% от изкараното, ноооо - понякога лихвата скача до и над 1% на ден!!!
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Благодарско! Значи да не ги мисля стинките си. А комисиона за сделка е 0.25%. Как е по другите чаршии. Те шитовете мърдат с десетки дневно, та много или малко е това?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Пичуе, къде търгувате шитовете? Питам, щото съм лаик и съм на Bittrex. Та да не се преебвам нещо.
                        Основно в poloniex.com
                        за/срещу Евро в kraken.com - много им е ниска таксата за теглене (0,09 Евро SEPA) и ако банката ти няма такса входящ превод си е за без пари
                        а по-екзотичните алтове в https://www.cryptopia.co.nz
                        в Bittrex също имам регистрация ама не ми е от любимите
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Пичуе, къде търгувате шитовете? Питам, щото съм лаик и съм на Bittrex. Та да не се преебвам нещо.
                          аз лично Poloniex
                          Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                          Коментар


                          • Пичуе, къде търгувате шитовете? Питам, щото съм лаик и съм на Bittrex. Та да не се преебвам нещо.

                            Коментар


                            • Добри Ютро!
                              По всичко личи че този Мега Бул цикъл е приключил! До края на годината цената ще се "мота" между 2.200 (2.000) и 4.000$ - следващата година ще започне нов цикъл и умерените прогнози са за цена от около 22.000$!!!
                              Какво ще правя дотогава:
                              1. Копането продължава с пълна сила - въпреки че доходите спаднаха доста все още има приличен доход от видеокартите. Очаква се с продължаването на спада на доходите да почнат и разпродажбите от тези които са очаквали бързи пречалби и не им се чака повече от година за връщане на инвестицията. Подготвил съм 2 нови дъна за по 6 карти всяко и чакам изгодни цени.
                              2. Лека спекула (в рамките на 0,5 - 1 БТЦ) с алтернативки. Всъщност вече я започнах с DOGE и наблюдавам още 5-6 монетки.
                              3. Малки покупки на Биткоин (по 0,25 БТЦ) при слизане на цената до около 2.200$ или по-надолу.
                              Успех на Всички!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                                After the Boss Calls Bitcoin a ‘Fraud’ — JP Morgan Buys the Dip

                                Уважавана банда мошеници.
                                Да,това е истината,хайде сега кажете нещо?
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X