IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1
    Че за какво ни е да купуваме, като си ги копаме???
    Ето виж ми балансите - САМО В ЕДНА БОРСА!!! Отделно пo други борси + 5-6 портфейла ......
    https://imgur.com/a/unRB5
    И всичко това е "изкопано" с хардуер който ми струва 9.000 лв.
    Бай Марине ти си луд за връзване байка, Estimated value of holdings 8K $ а си купил джаджи за 9К лв. от там твойте 8К $ са 14К лв. тва кво е че си напрайл 5К лв. ?! ... ми добре бе убу, мноо добре .... начи да преповториме филма, мисля 400 пъти ясно се изразих че това не е валута в никви случаи. Тъй тогава да го бройм за неква криптирана акция, ок от там ако гръмне пейзажа какво прайм ако се случи 50% drowdown ?!?

    Твойте 8К $ стават 4К $ от там 6500 лв. ммм ?! От там си 2500 лв. стин назад ти български разбираш ли ?! Говориме за чисти пазарно / борсови принципи не всичките приказки от 1001 Нощ дет разтегаме тука за светлото криптовалутно бъдеще .....

    P.S. тука не слагам разходи за транзакции и за тока, тва го прескачаме тактично все още
    Last edited by michaelis12; 25.09.2017, 16:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1
      Че за какво ни е да купуваме, като си ги копаме???
      Ето виж ми балансите - САМО В ЕДНА БОРСА!!! Отделно пo други борси + 5-6 портфейла ......
      https://imgur.com/a/unRB5
      И всичко това е "изкопано" с хардуер който ми струва 9.000 лв.
      Вие коя борса ползувате?

      Коментар


      • я да видиме сергията кво предлага днеска :

        1121 Cryptocurrencies/ 5519 Markets
        https://coinmarketcap.com/all/views/all/

        ааааййдее купуйте "дигитални валютииии", парат не се барат, не останааа, всичкото е на примоция в перфектно състояние без забележки само "лимитирани количества" .......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Нещо Мишето доста изнервен днес .......
          Няма страшно приятелю - никога не е късно да влезнеш в Биткоин. Това е все едно да не ползваш интернет и да си викаш "късно е няма за кога да се уча"!!!
          Приятелски съвет (без да си ми го искал), колкото по-рано влезнеш в Биткоин - толкова по добре, и ще видиш как трескавата ти нервност ще изчезне.
          ммммнье нье мерси, днеска има малко раота и се чуда кво да прая и само ви гледам сeира ....
          Ще изчакам да стане дет викаш 1 млн. и тек тогава влизам и с шесте крака ....
          Last edited by michaelis12; 25.09.2017, 15:21.

          Коментар


          • Нещо Мишето доста изнервен днес .......
            Няма страшно приятелю - никога не е късно да влезнеш в Биткоин. Това е все едно да не ползваш интернет и да си викаш "късно е няма за кога да се уча"!!!
            Приятелски съвет (без да си ми го искал), колкото по-рано влезнеш в Биткоин - толкова по добре, и ще видиш как трескавата ти нервност ще изчезне.
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Както съм казвал не веднъж - след години внуците като Ви питат:
              "Дядо, Дядо, верно ли е че навремето си можел да си купиш ЦЯЛ Биткоин?"
              Ще е интересно кой какво ще отговаря!!!
              Bitcoin needs to be worth $1,000,000 to be a legitimate currency

              http://www.marketwatch.com/story/bit...ncy-2017-09-15
              да нема само " - Дядо Дядо верно ли си го ял ама цял с тоя пичкокойн ?! " .....
              Last edited by michaelis12; 25.09.2017, 15:20.

              Коментар


              • "На този пазар в момента пазарната капитализация е много ниска и поради тази причина големи играчи с много пари могат да манипулират пазара. Отделно от това, дори не е необходимо да имаш пари, за да манипулираш пазара, просто трябва да имаш влияние", посочи експертът.

                Като пример Драмалиев даде голямата американска банка JP Morgan, чийто главен изпълнителен директор Джейми Даймън определи биткойна като „измама“, а на следващия ден излезе информация, че компанията се е възползвала от поевтиняването на криптовалутата при спада на цената ѝ.

                "Това може да се възприеме и като тактика – ако си важна фигура в технологичния свят или политик, с определени изказвания ти можеш да повлияеш на пазара и след това да се възползваш от това", коментира специалистът.
                Горният цитат ме наведе на мисълта, че всъщност това от което най-много бягат байхойнаджиите, а именно регулацията, е нещото, което може да направи хойна по-стабилен. Ако някой като Джейми Даймън си позволи подобно изказване относно регулиран актив - акция или фиатна валута, и после се докаже, че е врътнал една спекулка, може като нищо да бъде разследван и наказан за пазарни манипулации. Същото се отнася и за действия на пазара за койни, предприети при наличие на вътрешна информация. Но доколкото основна "прелест" на байхойна е липсата на регулации и феновете му се стремят да бъдат "независими" от "лошите" централни банки и регулатори, то се оказва, че хойна ще е волатилен и жертва на най-разнообразни слухове и спекулации. Освен ако не се "предаде" и не си нахлузи хомота на регулациите.

                Така че прекалената "независимост" може да се окаже нож с две остриета
                Пазарната капитализация е много ниска и големи играчи могат да манипулират пазара на криптовалутата, смята Владислав Драмалиев
                Last edited by netware5; 25.09.2017, 15:24.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Както съм казвал не веднъж - след години внуците като Ви питат:
                  "Дядо, Дядо, верно ли е че навремето си можел да си купиш ЦЯЛ Биткоин?"
                  Ще е интересно кой какво ще отговаря!!!
                  Bitcoin needs to be worth $1,000,000 to be a legitimate currency

                  http://www.marketwatch.com/story/bit...ncy-2017-09-15
                  Last edited by marin1; 25.09.2017, 14:29.
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Едно кратко мнение и сравнение с Дот-Ком-а

                    Like the dot-com bubble in the 90s, you can add the concept of blockchain to just about anything and have a ‘business’ worth millions, no matter how idiotic the original idea. The vast majority of initial coin offerings are investments in businesses that are not providing anyone with any value, have no real customers and no obvious prospect of ever having any real customers.

                    Коментар


                    • Какво ви е мнението за freebitcoin?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Успех, момчета, знаете, че при мен завист няма - дано успеете да излезете на профит, в края на краищата това е най-важното, останалото е история, както е казал поетът
                        и аз това им разпраям да си житкат за спекулата и да не ръсят простотии как било валута приели го в дивотино Небраска, неконтролируемо било и щело да събори банковия картел, след като службите с банстерите му отървали калая и се опетлали кат маче у тараба ......

                        Коментар


                        • Успех, момчета, знаете, че при мен завист няма - дано успеете да излезете на профит, в края на краищата това е най-важното, останалото е история, както е казал поетът
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Китайците си изиграха своята роля.
                            В момента при съотношение на обемите на търговия $/CHY над 4:1 цената на Биткоина е над 3% нагоре за 24 часа!!!
                            https://bitcoinwisdom.com/
                            и утре за 15 мин. с 40% надолу в други ден с 10% нагоре и тва е валута ?!? ..... Пхахахахах хахахахах хахаха ебаси глупостите и "китайците си били изиграли ролята" .....
                            Last edited by X_Y; 25.09.2017, 12:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Аз гледам да не пиша в темата, тъй като гледам мача отстрани, но все пак да се запитам - всички уж правите спекула, като всички сте яко на плюс - кой тогава е на минус? И що не вземе този биткойн да върви само нагоре- днес 3, утре 4, вдругиден 5 и т.н. Ми това си е абсолютната чиста акция, както би казал професор Каро, поради което не виждам причина тя да не расте всеки ден и да си я връткаме - днес аз ти ги продавам на 4, утре ще ги купя от теб на 5, после ти от мен на 6, аз от теб на 7 и така до безкрай. Все пак "акцията" биткойн е откъсната изцяло от фундамента, а това, според професор Каро, и дава безброй възможности.
                              Та един поне няма ли да се пресрами и да каже, че е загубил, или всички сте само ъъъъъъъъп? Дано да е така и само да печелите! Успех!
                              И аз съм на минус при биткеша и етера и на плюс при лайткойна,но това не са затворени позиции.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Аз гледам да не пиша в темата, тъй като гледам мача отстрани, но все пак да се запитам - всички уж правите спекула, като всички сте яко на плюс - кой тогава е на минус? И що не вземе този биткойн да върви само нагоре- днес 3, утре 4, вдругиден 5 и т.н. Ми това си е абсолютната чиста акция, както би казал професор Каро, поради което не виждам причина тя да не расте всеки ден и да си я връткаме - днес аз ти ги продавам на 4, утре ще ги купя от теб на 5, после ти от мен на 6, аз от теб на 7 и така до безкрай. Все пак "акцията" биткойн е откъсната изцяло от фундамента, а това, според професор Каро, и дава безброй възможности.
                                Та един поне няма ли да се пресрами и да каже, че е загубил, или всички сте само ъъъъъъъъп? Дано да е така и само да печелите! Успех!
                                Аз имамгубещи позиции

                                STEEM Profit/Loss:-0.02392802 BTC
                                Ripple Profit/Loss:-0.03651869 BTC

                                Stellar Lumens
                                Average Buy Price:0.00002532 BTC
                                Total with Fees:0.24481425 BTC

                                в момента цената 0.00000312 BTC
                                Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X