IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри Ютро!!!
    Айде и в Небраска: Nebraska Ethics Board: It’s Okay for Lawyers to Accept Bitcoin

    https://www.cryptocoinsnews.com/nebr...ccept-bitcoin/
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      Тук водим съвсем друг спор... Че става за спекула и се правят кинти от тази волатилност спор няма. Разделени сме на биткойнфенчета които твърдят че това ще пребори бансктерите и те ще са новите господари на света и ние които отричаме измишлиотините на банда пъпчиви компютърни пубери. Ми те и сега реалните кинти стават виртуални. отиваш в банката вкарваш по картата и с парите си правиш квото искаш от къв зор ще чакам часове за транзакция и да плащам на новите бансктери миньорите. Сега като искам нещо отивам в банката слагам некви кинти и за 2-3 минути вече вкарвам където искам, а с биткойна така ли е? Манипулатора бай марин се опитва да вкарва високопарни слова но нека каже за колко време става всичко и какви такси и че всичко е според зависи, днес може да е ниска а утре висока...

      До сега биткойна се използваше богатите китайци да прехвърлят капитал от Китай но от 30 септември се спира търговията с койни в Китай и се затварят борсите, тоест едни от най-мощните играчи спират(изключвам тия които манипулират цената на нерегулираните борси) Кой е по-голям от лудите азиатци в тая спекула? бай марин ли?

      И още нещо не мога да разбера защо биткойфенчетата с такава омраза и злоба ни нападат? Ние не можем да повлияем на цената ние сме последна дупка на кавала. Нито ние с коментари нито вие с мизерни бройки
      ае мани ги пациенти от 4ти км., до са никой шнорхел не си е купил или платил нещо с тва, всички го житкат като акция и знаят само една посока ...... А най-странното е че същите фантасти тука са против спиране на кеша, обаче аз до са пичкокойнова банкнота не съм видел, само касови бележки от автомата, глей къв парадокс ..... То това е теста за единна световна валута, безкешово общество и измъкване мангизите на китайците, ама наще още вярват в Снежанката на Дядо Мраз и на Сакото Яката как го напрайл тва в гаража за да сривал световния банков картел, службите и банките изгубили контрол, непроследимо било, неконтролируемо било, а с една покупка на нещо с тая тъпотия всичко е транспарентно от начало до края .... Тва треа си абсолютен наивен природонадарен идиото-тъпунгер ако вярваш във всичките тия неща. Но от чалга-общество аз нищо друго не очаквам. За спекулата да си "праят милионите" ама за останалите неща слова не ми останаха ......
      Last edited by michaelis12; 25.09.2017, 09:26.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Не мога да разбера защо са тези глупави спорове. Обикновено има такива между скъсили и удължили някакъв инструмент. Тук спорът е между такива, които имат и такива, които нямат и не искат да имат.
        Аз също не им вярвам на тези койни, ама не им вярвах и когато бяха 5 кинта. За да са над 4000 явно има нещо у тях. Търгувам си ги по малко, и взе да ми става интересно. И честно при тази волатилност им правя ебаси доходността, невиждана по всички други пазари на които търгувам, а те не са малко.
        Само дето не знам реалните ми кинти дали в един момент няма да станат виртуални
        Тук водим съвсем друг спор... Че става за спекула и се правят кинти от тази волатилност спор няма. Разделени сме на биткойнфенчета които твърдят че това ще пребори бансктерите и те ще са новите господари на света и ние които отричаме измишлиотините на банда пъпчиви компютърни пубери. Ми те и сега реалните кинти стават виртуални. отиваш в банката вкарваш по картата и с парите си правиш квото искаш от къв зор ще чакам часове за транзакция и да плащам на новите бансктери миньорите. Сега като искам нещо отивам в банката слагам некви кинти и за 2-3 минути вече вкарвам където искам, а с биткойна така ли е? Манипулатора бай марин се опитва да вкарва високопарни слова но нека каже за колко време става всичко и какви такси и че всичко е според зависи, днес може да е ниска а утре висока...

        До сега биткойна се използваше богатите китайци да прехвърлят капитал от Китай но от 30 септември се спира търговията с койни в Китай и се затварят борсите, тоест едни от най-мощните играчи спират(изключвам тия които манипулират цената на нерегулираните борси) Кой е по-голям от лудите азиатци в тая спекула? бай марин ли?

        И още нещо не мога да разбера защо биткойфенчетата с такава омраза и злоба ни нападат? Ние не можем да повлияем на цената ние сме последна дупка на кавала. Нито ние с коментари нито вие с мизерни бройки

        Коментар


        • Не мога да разбера защо са тези глупави спорове. Обикновено има такива между скъсили и удължили някакъв инструмент. Тук спорът е между такива, които имат и такива, които нямат и не искат да имат.
          Аз също не им вярвам на тези койни, ама не им вярвах и когато бяха 5 кинта. За да са над 4000 явно има нещо у тях. Търгувам си ги по малко, и взе да ми става интересно. И честно при тази волатилност им правя ебаси доходността, невиждана по всички други пазари на които търгувам, а те не са малко.
          Само дето не знам реалните ми кинти дали в един момент няма да станат виртуални

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            Койнаджиите що не се откажете от услугите на банките и не минете само на вашите койни?
            Защо койнаджиите са правят на луди и продължават да ползват услугите на банки, а лъжат, че уж щели да се борят с тях? С какви банки ще се бориш бе, утре ако ти блокират сметките и ще ти светнат ушите от глад.
            Когато видя койнаджия да си закрие всички сметки в банката и да мине само на виртуалните тъпотии, тогава може и да се замисля дали това нещо има някакво бъдеще, а дотогава койните стават само за боклука.
            Банките надали ще го направят, защото за този бизнес желаещи бързо ще се намерят. Те и сега са доста и се чудят къде да се захванат на клона.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Skromen Разгледай мнение

              Това момче много ги разбира. Слушайте го!
              Фрости Прости ли е кво сме ти направили?
              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Койнаджиите що не се откажете от услугите на банките и не минете само на вашите койни?
                Защо койнаджиите са правят на луди и продължават да ползват услугите на банки, а лъжат, че уж щели да се борят с тях? С какви банки ще се бориш бе, утре ако ти блокират сметките и ще ти светнат ушите от глад.
                Когато видя койнаджия да си закрие всички сметки в банката и да мине само на виртуалните тъпотии, тогава може и да се замисля дали това нещо има някакво бъдеще, а дотогава койните стават само за боклука.
                Това момче много ги разбира. Слушайте го!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Добри Ютро!!!
                  Гледам "хубава" дискусия сте заформили а Фрости пак неподготвен ......
                  BREAKING: Amazon Will Accept Bitcoin By October
                  https://squawker.org/technology/brea...in-by-october/
                  На Печелившите - ЧЕСТИТО!!!
                  Te Amazon са "дребна" и "незначителна" "компанийка" според Простия!

                  Коментар


                  • Ако сег, сериозно: Как тезш виртуални пари ми дават сигурност?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
                      Време е тази тема да вземе да се преименува на антибиткойн. И да продължат Фрости, Прецакания и другите корифеи да се убеждават един друг. За останалите има и далеч по-полезни форуми от хейтърския инвестор.
                      Що да е "анти"? Чакамхго да п да не по 2 за левче, и си купув апартамент м тутакси. Ц е ли 3 бр. Взел съм тук 3х50 ст., Поръсил съм си ги с червен пипер с/у уроки, пуснол съм ги в един буркан "Омния", сложил съм капачка, заварил съм ги в казаня, и чакат третото пришествие.

                      Коментар


                      • Добри Ютро!!!
                        Гледам "хубава" дискусия сте заформили а Фрости пак неподготвен ......
                        BREAKING: Amazon Will Accept Bitcoin By October
                        https://squawker.org/technology/brea...in-by-october/
                        На Печелившите - ЧЕСТИТО!!!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
                          Време е тази тема да вземе да се преименува на антибиткойн. И да продължат Фрости, Прецакания и другите корифеи да се убеждават един друг. За останалите има и далеч по-полезни форуми от хейтърския инвестор.
                          Един тук вече се разциври, че сме плювали по дивните ви блянове и "парадигми". Дори се самопредложи за модератор, сакън да не мине критика между самонадъхванията ви.
                          Има бол форуми за навиване.
                          Що ли се натискате тук?
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
                            Време е тази тема да вземе да се преименува на антибиткойн. И да продължат Фрости, Прецакания и другите корифеи да се убеждават един друг. За останалите има и далеч по-полезни форуми от хейтърския инвестор.
                            Не е зле да се гледат и няколко по-скептични мнения. Ако си четеш само фенските сайтове, ще четеш само за цветя и рози. А тук има и много рискове. Да, тук сайта не е полезен, ако си копач, има и хейт, но не е зле да се видят и доводите им. Малко различна гледна точка може да те спаси от понякога от доста загуби. За момента може да се направят и доста пари, но и рисковете, ако тепърва влизаш са много големи.

                            Коментар


                            • Време е тази тема да вземе да се преименува на антибиткойн. И да продължат Фрости, Прецакания и другите корифеи да се убеждават един друг. За останалите има и далеч по-полезни форуми от хейтърския инвестор.

                              Коментар


                              • Тук някои хора живеят във виртуалната реалност. Биткойна на имагинерната фигура Сатоши Накамото щяло да бори банкстерите. И как ще стане ми е много чудно? Биткойна се използва за спекула и тук таме някой друг ентусиаст да си купи нещо с тях от някои сайтове притежавани от същите ентусиасти, но болшинството над 80% го използват само за спекула и след това обмяна в реални долари,рубли,евро,юани,вонове и прочие. Купувам и продавам по-скъпо на следващият балък.Като горещ картоф нищо повече. В крайна сметка биткойн маняците не осъзнават ли,че теоретично да приемем преборят банкстерие всичко е независимо от служби и държави, то те ще се превърнат в роби на копачите таксите им и създателите на койна които ще си бъдат една голяма банка. В крайна сметка уж зад добрата идея вие ще ги направите новите властелини на света. И в крайна сметка какво се оказва, бягаш от банкстерите но създаваш нови такива..... Безплатен обяд няма. Биткойна няма бъдеще муден бавен тромав, да има криптовалути 1000 пъти по-бързи с ниски такси мощни в тях има потенциал за бъдеще,но в биткойна не

                                Коментар

                                Working...
                                X