IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

    Айде дефинирай ми какво за теб е богат и беден , защото за мен 100% са много по-различни. 5000 евро в койни и самочувствието да ти е до небето е меко казано смешно. Като направиш 10 милиона от криптоглупости ми се обади. Ще ми станеш гуру и ще те благославям всеки ден. Същят като бай Марин. Въздух под налягане. Купувай сега като бай ти марин и продавай на 1 милион. Може да станеш един от най-богатите българи. И ако мислиш,че със CFD си голям играч прочети малко литература на тая тема. Сигурно в МТ4 ги цъкаш. Като станеш играч от вишата лига ще приема насериозно а до тогава колко и да се пънеш и хвалиш, ми не става. И повярвай и грам не завиждам,че не съм зел 5- 10 хилки евро от това. Имам други цели в живота.
    Някои хора играем на едро
    Изказването ми нямаше за цел да оскърби някого а беше образно.
    Нямам никакво желание данавлизам в полемика.
    И аз не вярвам,че играеш на едро като се изразяваш като малка злобна душица,но не те притеснявам с това нали?
    А ти и образ ми начерта

    Хубав ден.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Добри Ютро!!!
      Цената на Етерума пред скок от 100%!!!
      https://twitter.com/PeterLBrandt/sta...17671688261632
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение



        Какво нещо е мирогледа при различните хора-

        - някои гледат в бъдещето и се развиват

        -други стоят на едно място и циклят едно и също като стара плоча

        То затова има: бедни и богати!
        Айде дефинирай ми какво за теб е богат и беден , защото за мен 100% са много по-различни. 5000 евро в койни и самочувствието да ти е до небето е меко казано смешно. Като направиш 10 милиона от криптоглупости ми се обади. Ще ми станеш гуру и ще те благославям всеки ден. Същят като бай Марин. Въздух под налягане. Купувай сега като бай ти марин и продавай на 1 милион. Може да станеш един от най-богатите българи. И ако мислиш,че със CFD си голям играч прочети малко литература на тая тема. Сигурно в МТ4 ги цъкаш. Като станеш играч от вишата лига ще приема насериозно а до тогава колко и да се пънеш и хвалиш, ми не става. И повярвай и грам не завиждам,че не съм зел 5- 10 хилки евро от това. Имам други цели в живота.
        Някои хора играем на едро
        Last edited by prectical; 03.10.2017, 01:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Някой колега беше споменал за самоубийства покрай Гокса. Нищо чудно форекс мастъра да се е самозапалил или обесил и сега да гледа цветята откъм корените.


          Какво нещо е мирогледа при различните хора-

          - някои гледат в бъдещето и се развиват

          -други стоят на едно място и циклят едно и също като стара плоча

          То затова има: бедни и богати!
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Тия щуротии как краят на банките идвал и всеки щял да си печата виртуални пари в мазето ги слушаме може би от 2010-та година насам. До сега нищо 8 години по-късно...
            Имаше преди години тук един форекс-мастър, който беше абсолютно убеден, че ще настъпи краят банковата система и точно тогава Мт Гокса - основната борса за криптоси взе, че фалира.
            Кофти късмет.
            Някой колега беше споменал за самоубийства покрай Гокса. Нищо чудно форекс мастъра да се е самозапалил или обесил и сега да гледа цветята откъм корените.

            Коментар



            • Тия щуротии как краят на банките идвал и всеки щял да си печата виртуални пари в мазето ги слушаме може би от 2010-та година насам. До сега нищо 8 години по-късно...
              Имаше преди години тук един форекс-мастър, който беше абсолютно убеден, че ще настъпи краят банковата система и точно тогава Мт Гокса - основната борса за криптоси взе, че фалира.
              Кофти късмет.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • IMF Head Foresees the End of Banking and the Triumph of Cryptocurrency

                Bitcoin ""puts a question mark on the fractional banking model we know today."
                https://fee.org/articles/imf-head-pr...ryptocurrency/
                Да си призная ЧЕСТНО, не съм очаквал да видя такава статия в МОЯТ Живот!!!
                Явно нещата се развиват по-мълниеносно, отколкото Човешкия Разум може да възприеме .....
                На Печелившите - ЧЕСТИТО!!!
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  Bitcoin Becomes Part Of North Korea's Geopolitical Arsenal
                  http://www.zerohedge.com/news/2017-1...itical-arsenal

                  щом и Пинко от С.Корея влиза в играта начи работата е бая сериозна ..... от тука бройме shutdown на борсите от ЦРУ и ФБР да видиме ние Империята струва ли нешо или са вече на Петела долната джука ......
                  С. Кореа влиза, ама Ю. Кореа излиза:
                  https://fakti.bg/technozone/262699-u...z-kriptovaluti

                  Коментар


                  • Вече всички сме миньори!
                    Разглеждане на CryptoMiner Investor.bg.jpg . ПРИКАЧИ предоставя безплатен хостинг на снимки, картинки и изображения.

                    Коментар


                    • Добри Ютро!!!
                      Bitcoin Surges Above $4400 As World Realizes Jamie Dimon & China Don't Matter

                      http://www.zerohedge.com/news/2017-1...na-dont-matter

                      Биткоин отново над $4.400 ВЪПРЕКИ (а може би точно заради) манипулацията на Димон и след "затварянето" на Китайските борси на 30-ти Септември!!!
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Bitcoin Becomes Part Of North Korea's Geopolitical Arsenal
                        http://www.zerohedge.com/news/2017-1...itical-arsenal

                        щом и Пинко от С.Корея влиза в играта начи работата е бая сериозна ..... от тука бройме shutdown на борсите от ЦРУ и ФБР да видиме ние Империята струва ли нешо или са вече на Петела долната джука ......
                        Last edited by michaelis12; 02.10.2017, 00:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                          Тва нящо фрий ли ще го дават пак? И къде да наврем шитовете че да се вземат?
                          Ако се прави Hard Fork на Биткоин Веригата би трябвало да пучиш толкова от новата монета колкото Биткоина имаш в портфейла.
                          По борсите - сигурно пак всичките ще дават, като наближи времето трябва да се следат анонсите им.
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение


                            П.С. Биткоин Голд още не се е "родила" като монета и след като това се случи трябва да се види кои борси ще я листнат за търговия, но поне една от двете, които съм ти посочил ще го направят.
                            Тва нящо фрий ли ще го дават пак? И къде да наврем шитовете че да се вземат?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barezi Разгледай мнение
                              Здравейте, искам да попитам по-вещите занимавали се с покупко - продажба на биткоин, от къде(кой брокер..) най-изгодно мога да си купя биткоин и по-специално биткоин голд, който се очаква да стартира близкият 1 месец? Благодаря ви предварително!
                              Купуваш си Биткоини с левове от rgcoins.com или crypto.bg
                              После ги изпращаш в борса за търговия с Криптовалити - примерно poloniex.com или kraken.com и си пазаруваш.
                              П.С. Биткоин Голд още не се е "родила" като монета и след като това се случи трябва да се види кои борси ще я листнат за търговия, но поне една от двете, които съм ти посочил ще го направят.
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Здравейте, искам да попитам по-вещите занимавали се с покупко - продажба на биткоин, от къде(кой брокер..) най-изгодно мога да си купя биткоин и по-специално биткоин голд, който се очаква да стартира близкият 1 месец? Благодаря ви предварително!

                                Коментар

                                Working...
                                X