IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    Берти, Проекта си е читав!!!
    Едва днес разбрах за него (Thank you Груйо), но след като видях че Наков и Тенчев са в основата, няма начин да не успее!
    Ето от сайта на Наков: "След като зачестиха запитванията от колеги и приятели наистина ли съм част от иновативната блокчейн платформа lockchain.co за резервации без комисионна, наистина ли българският Президент Росен Плевнелиев (2012-2017) е част от този проект и дали наистина проектът е сериозен и дали наистина екипът е силен и дали наистина подготвяме ICO (вдигане на капитал чрез публично финансиране с крипто-договор в Ethereum блокчейн мрежата) и дали наистина се осмеляваме да оспорим лидерството на Booking.com и Airbnb в онлайн резервациите за хотели, наеми на имоти и пътувания, споделям публично, че отговорът на всички тези въпроси е “ДА“."
    http://www.nakov.com/blog/2017/09/21...ng-blockchain/
    Даже се замислям дали да не хвърля някой Етерум там, но след като Плевнята е замесен - губят ме като клиент!!! Това не значи, че няма да привлекат милиони по целия свят!!!
    никога не е късно да изтрещиш ... това по линия на наков като гледам с какви хора се е овъртял в този проект ..

    понеже много хора се мислят за гурута и тем подобни ... може ама примерно да са измислили те етера , а не да скачат с един влак мазни типчета в екосистемата създадена от истински пичове дето правят нещата първи и да казват дайте 10 милиона евра да видите колко сме напред... да не говорим какво пране на пари се случва през тези криптовалути... даже си мисля, че голяма част от тях се правят точно с тази цел ... амии купих ги по 1$ сега са по 30$ продадох ги имам печала 29$ дайте да платя едни 10% и парите от корпуционни схеми, наркотици, контрабанда са ми чистак декларирани и чисти в банковата сметка.
    Last edited by bertram; 28.09.2017, 15:22.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      Е са ще наема хакери който да им хакнат проекта и да им откраднат койните пък после нека се оплачат на арменският поп ахах. Този нов български койн е пълна шитня. Резервации глупости на килограм.Една от многото монети без бъдеще. А щом онзи мазник червей безподобен Роска Плевнелиева е замесена работата е ясна. Парите заминават към некоя офшорка и набързо разтурят тезгяха. Ама трябва да си много тъпо парче да влезнеш точно в тоя койн дето е една голяма глупост
      ТООООООООООООООООООООООООООООООООООС ПЪК XAXAAxAxAAXxa
      яваш вE серт
      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Груйо,
        Ето ги условията на облога, но се отнася само за Фрости, че той горкия си взел Шампанско ама кога ли ще го изпие??? Та си викам така и така доста ще почака, ако му дойде ред де, та да пие нещо "по-така"!!!


        А, ок, вие си знаете си ги мерите, аз няма да се бутам
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Е са ще наема хакери който да им хакнат проекта и да им откраднат койните пък после нека се оплачат на арменският поп ахах. Този нов български койн е пълна шитня. Резервации глупости на килограм.Една от многото монети без бъдеще. А щом онзи мазник червей безподобен Роска Плевнелиева е замесена работата е ясна. Парите заминават към некоя офшорка и набързо разтурят тезгяха. Ама трябва да си много тъпо парче да влезнеш точно в тоя койн дето е една голяма глупост

          Коментар


          • Груйо,
            Ето ги условията на облога, но се отнася само за Фрости, че той горкия си взел Шампанско ама кога ли ще го изпие??? Та си викам така и така доста ще почака, ако му дойде ред де, та да пие нещо "по-така"!!!

            Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Фрости, ако Биткоин падне под 1000$ - ще ти го броя че си познал че "всички коини са изгърмели" и ще ти купя посочена от теб марка Шампанско до 1000$ цена!!! Изпращам също така на посочен от теб адрес.
            Ама ако преди това, обаче, отиде на (примерно) 10.000$ - няма да искам нищо от теб, освен да ми се извиняваш всяка сутрин, като влезеш във Форума и пак можеш да си пишеш тук, че ме развеселяваш.
            Имаме ли сделка???
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Ех Фрости, Фрости,
              Аз те мислех за Пич с топки, пък ти май клекнал пикаеш .....

              Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Не, не го приемам. Тея койни са прекалено волатилни и цената им не се определя на реален пазар, за да се хващам на облози с прогнози докъде могат да го закарат нагоре/надолу с фиктивни сделки .
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Какъв е облогът или не е насочен към общата маса, а само към Фрости? Щото бай Марин е пич и ако облогът е интересен, мога да се включа в него
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Ами я кажи приемаш ли облога за Шампанското???
                  Вече 3-ти ден ми бягаш от отговор ...... Разбирам че бавно мислиш - ама чак пък толкова???

                  Не, не го приемам. Тея койни са прекалено волатилни и цената им не се определя на реален пазар, за да се хващам на облози с прогнози докъде могат да го закарат нагоре/надолу с фиктивни сделки .
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    мазен сайт(добре направен!!) пълен с мазни (не само) физиономии - това по линия на локчейна ...

                    мисля да им предложа да пласират там квото пласират като им платя в хартиени берти - уникални ... всяка я рисувам ръчно на тоалетна хартия и няма 2 еднакви...

                    мисля, че сделката ще е добра за тях
                    Берти, Проекта си е читав!!!
                    Едва днес разбрах за него (Thank you Груйо), но след като видях че Наков и Тенчев са в основата, няма начин да не успее!
                    Ето от сайта на Наков: "След като зачестиха запитванията от колеги и приятели наистина ли съм част от иновативната блокчейн платформа lockchain.co за резервации без комисионна, наистина ли българският Президент Росен Плевнелиев (2012-2017) е част от този проект и дали наистина проектът е сериозен и дали наистина екипът е силен и дали наистина подготвяме ICO (вдигане на капитал чрез публично финансиране с крипто-договор в Ethereum блокчейн мрежата) и дали наистина се осмеляваме да оспорим лидерството на Booking.com и Airbnb в онлайн резервациите за хотели, наеми на имоти и пътувания, споделям публично, че отговорът на всички тези въпроси е “ДА“."
                    http://www.nakov.com/blog/2017/09/21...ng-blockchain/
                    Даже се замислям дали да не хвърля някой Етерум там, но след като Плевнята е замесен - губят ме като клиент!!! Това не значи, че няма да привлекат милиони по целия свят!!!
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • мазен сайт(добре направен!!) пълен с мазни (не само) физиономии - това по линия на локчейна ...

                      мисля да им предложа да пласират там квото пласират като им платя в хартиени берти - уникални ... всяка я рисувам ръчно на тоалетна хартия и няма 2 еднакви...

                      мисля, че сделката ще е добра за тях
                      Last edited by bertram; 28.09.2017, 14:19.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Фрости, ти Бай си Марин не го мисли!!!
                        Ами я кажи приемаш ли облога за Шампанското???
                        Вече 3-ти ден ми бягаш от отговор ...... Разбирам че бавно мислиш - ама чак пък толкова???

                        Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Бай Марине, вземай пример от него. Намери си софтуерен екип да ти създаде baiMarincoin, напачатай си за теб предварително 1 милион бройки и след това го пускай на балъците да го купуват и да го копаят.
                        Това е най-лесният начин да забогатееш от койните.
                        Last edited by marin1; 28.09.2017, 14:17.
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Брей, наистина Плевньо щял да печата и да продава собствени виртуални койнчета и да обира кеша на разни наивници. Браво, хитър ход. Вместо да се набутва да копае за чужда сметка и други да му обират печалбата, той направо ще си напечата собствени виртуални пари. Дали някой ще се излъже да му ги купи е отделен въпрос.

                          Бай Марине, вземай пример от него. Намери си софтуерен екип да ти създаде baiMarincoin, напачатай си за теб предварително 1 милион бройки и след това го пускай на балъците да го купуват и да го копаят.
                          Това е най-лесният начин да забогатееш от койните.
                          Last edited by Frosty; 28.09.2017, 14:06.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Христо Тенчев и Светлин Наков са основателите и собственици на СофтУни - "ковачницата" за ИТ кадри в България, която е обучила най-много от работещите в този бранш. Въпрос на време бе да направят някакъв проект на базата на криптовалутите, даже се учудвам колко много закъсняха! Какво прави, обаче, Плевнята в екипа - за мен си е чиста загадка ...... Нито Наков, нито Христо са от хората които правят наколенки пред който и да е и защо са го включили в екипа???!!!
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              чакайте да ви го постна и тук - щом и Плевнята се включи, значи не е на донре работата. Е, не е точно шофьор, но ...
                              Плевнелиев като Шиши - ще става койн магнат
                              щом и тоя ръб Плевнята ше става пичкокойн магнат дет е забранен насам натам по света начи работата е на short .....

                              https://lockchain.co/

                              това обаче кърти мивки на страницата ....

                              Accepting LOC tokens, as well as BTC, ETH And Fiat Currencies


                              мда от тая страница само може да им го бодна в чофката на мастиите де са снимани там иначе с тия боклуци както крипо така и персонални ... мммм мне не мерси ....
                              Last edited by michaelis12; 28.09.2017, 13:37.

                              Коментар


                              • чакайте да ви го постна и тук - щом и Плевнята се включи, значи не е на донре работата. Е, не е точно шофьор, но ...
                                Плевнелиев като Шиши - ще става койн магнат
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X