IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Изказването ми нямаше за цел да оскърби някого а беше образно.
    Нямам никакво желание данавлизам в полемика.
    И аз не вярвам,че играеш на едро като се изразяваш като малка злобна душица,но не те притеснявам с това нали?
    А ти и образ ми начерта

    Хубав ден.
    Така е кокошкар съм доволен ли си? Изказването ти беше насочено срещу мен но ок няма проблем щом искаш да съм кокошкар или беден няма никав проблем такъв съм си. Аз злоба никаде не видех в изказванята ми. По скоро подигравка но не и злоба. Има разлика между двете. Ако ме познаваше със сигурност нямаше да си помислиш никога,че съм злобен. Не е присъща за мен а за дребните души, дето се хвалят колко и какво. както казах и на матеев в друга тема, само никомунеизвестните се хвалят какво и колко. Тези успелите се знаят и без хвалби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
      Жив е.Оня ден имаше негов коментар под една статия.
      Че е жив, жив е, ама не пише с ника си (то и преди пишеше с ник Фактс, но след поредица от абсолютно погрешни прогнози го промени на Форекс Мастър) - има си статистика в инвестора и от нея можеш да видиш, че последното му посещение с този ник от 25.09.2015. Убеден съм, че пише с друг ник, но не съм сигурен кой е точно. не че е кой знае колко важно де - сега темата вместо двоен спам щеше да предложи четворен с дейното му участие, тъй като Форекс мастъра е убеден в своята хенизлност и непогрешимост.
      Но както и да е - за тези, които не са между нас, добро или нищо, поради което считам темата от моя страна за приключена - дано си харчи койните със здраве, ако изобщо има такива!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • 50 000 на протест в Койнаре срещу отварянето на мина за биткойни

        КОЙНАРЕ, ПЛЕВНЕНСКО - Масов протест на жителите на гр. Койнаре и околните населени места се проведе по-рано днес или по-късно вчера.


        http://www.nenovinite.com/ne/politik...na-za-bitkojni


        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Някой колега беше споменал за самоубийства покрай Гокса. Нищо чудно форекс мастъра да се е самозапалил или обесил и сега да гледа цветята откъм корените.
          Жив е.Оня ден имаше негов коментар под една статия.

          Коментар


          • Защо се карате? Мисля, че на всички е ясно, че биткойнът е абсолютен балон (е, някои имат 2-3% надежда, че не е баш балон, а бъдещата революция, но и те вътрешно си знаят, че е балон), обаче това не пречи на хората с топки да правят пари (и да губят също, не дай, Боже). Докато кибиците като мен седят отстрани и се чудят какво да правят - ми чистосърдечно им пожелавам успех на хората, които играят. Дано да има скъсяващи, както и вярващи в ъпа, а пазарът е толкова волатилен, че при правилен тайминг абсолютно всички могат да печелят. И то да печелят много. Нещо, което почти не се предлага на другите пазари.
            Та успех!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Айде дефинирай ми какво за теб е богат и беден , защото за мен 100% са много по-различни. 5000 евро в койни и самочувствието да ти е до небето е меко казано смешно. Като направиш 10 милиона от криптоглупости ми се обади. Ще ми станеш гуру и ще те благославям всеки ден. Същят като бай Марин. Въздух под налягане. Купувай сега като бай ти марин и продавай на 1 милион. Може да станеш един от най-богатите българи. И ако мислиш,че със CFD си голям играч прочети малко литература на тая тема. Сигурно в МТ4 ги цъкаш. Като станеш играч от вишата лига ще приема насериозно а до тогава колко и да се пънеш и хвалиш, ми не става. И повярвай и грам не завиждам,че не съм зел 5- 10 хилки евро от това. Имам други цели в живота.
              Някои хора играем на едро
              Изказването ми нямаше за цел да оскърби някого а беше образно.
              Нямам никакво желание данавлизам в полемика.
              И аз не вярвам,че играеш на едро като се изразяваш като малка злобна душица,но не те притеснявам с това нали?
              А ти и образ ми начерта

              Хубав ден.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Добри Ютро!!!
                Цената на Етерума пред скок от 100%!!!
                https://twitter.com/PeterLBrandt/sta...17671688261632
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение



                  Какво нещо е мирогледа при различните хора-

                  - някои гледат в бъдещето и се развиват

                  -други стоят на едно място и циклят едно и също като стара плоча

                  То затова има: бедни и богати!
                  Айде дефинирай ми какво за теб е богат и беден , защото за мен 100% са много по-различни. 5000 евро в койни и самочувствието да ти е до небето е меко казано смешно. Като направиш 10 милиона от криптоглупости ми се обади. Ще ми станеш гуру и ще те благославям всеки ден. Същят като бай Марин. Въздух под налягане. Купувай сега като бай ти марин и продавай на 1 милион. Може да станеш един от най-богатите българи. И ако мислиш,че със CFD си голям играч прочети малко литература на тая тема. Сигурно в МТ4 ги цъкаш. Като станеш играч от вишата лига ще приема насериозно а до тогава колко и да се пънеш и хвалиш, ми не става. И повярвай и грам не завиждам,че не съм зел 5- 10 хилки евро от това. Имам други цели в живота.
                  Някои хора играем на едро
                  Last edited by prectical; 03.10.2017, 02:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    Някой колега беше споменал за самоубийства покрай Гокса. Нищо чудно форекс мастъра да се е самозапалил или обесил и сега да гледа цветята откъм корените.


                    Какво нещо е мирогледа при различните хора-

                    - някои гледат в бъдещето и се развиват

                    -други стоят на едно място и циклят едно и също като стара плоча

                    То затова има: бедни и богати!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Тия щуротии как краят на банките идвал и всеки щял да си печата виртуални пари в мазето ги слушаме може би от 2010-та година насам. До сега нищо 8 години по-късно...
                      Имаше преди години тук един форекс-мастър, който беше абсолютно убеден, че ще настъпи краят банковата система и точно тогава Мт Гокса - основната борса за криптоси взе, че фалира.
                      Кофти късмет.
                      Някой колега беше споменал за самоубийства покрай Гокса. Нищо чудно форекс мастъра да се е самозапалил или обесил и сега да гледа цветята откъм корените.

                      Коментар



                      • Тия щуротии как краят на банките идвал и всеки щял да си печата виртуални пари в мазето ги слушаме може би от 2010-та година насам. До сега нищо 8 години по-късно...
                        Имаше преди години тук един форекс-мастър, който беше абсолютно убеден, че ще настъпи краят банковата система и точно тогава Мт Гокса - основната борса за криптоси взе, че фалира.
                        Кофти късмет.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • IMF Head Foresees the End of Banking and the Triumph of Cryptocurrency

                          Bitcoin ""puts a question mark on the fractional banking model we know today."
                          https://fee.org/articles/imf-head-pr...ryptocurrency/
                          Да си призная ЧЕСТНО, не съм очаквал да видя такава статия в МОЯТ Живот!!!
                          Явно нещата се развиват по-мълниеносно, отколкото Човешкия Разум може да възприеме .....
                          На Печелившите - ЧЕСТИТО!!!
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            Bitcoin Becomes Part Of North Korea's Geopolitical Arsenal
                            http://www.zerohedge.com/news/2017-1...itical-arsenal

                            щом и Пинко от С.Корея влиза в играта начи работата е бая сериозна ..... от тука бройме shutdown на борсите от ЦРУ и ФБР да видиме ние Империята струва ли нешо или са вече на Петела долната джука ......
                            С. Кореа влиза, ама Ю. Кореа излиза:
                            https://fakti.bg/technozone/262699-u...z-kriptovaluti

                            Коментар


                            • Вече всички сме миньори!
                              Разглеждане на CryptoMiner Investor.bg.jpg . ПРИКАЧИ предоставя безплатен хостинг на снимки, картинки и изображения.

                              Коментар


                              • Добри Ютро!!!
                                Bitcoin Surges Above $4400 As World Realizes Jamie Dimon & China Don't Matter

                                http://www.zerohedge.com/news/2017-1...na-dont-matter

                                Биткоин отново над $4.400 ВЪПРЕКИ (а може би точно заради) манипулацията на Димон и след "затварянето" на Китайските борси на 30-ти Септември!!!
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X