IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • да не отварям нова тема:
    някой може ли да ме прерати към гайд коем как и къде да се купи етер с коийто да се участва в ICO?

    и от коя борса най=вече, coinbase?

    блягодярско

    Коментар


    • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

      Защото струва бая пари да се създава?
      Колко бая? 5-15$ ли :https://dev.cryptolife.net/order/custom-altcoin/
      и други подобни,
      Ако искаш готови напечатани, по желание могат и да се майнят на избран от теб алгоритъм, кеф ти gsh, x11 ...
      A kak вече ще им придадеш стоиност си е твоя работа.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Пичове, казал съм си мнението за биткойн. Едно нещо ме гложди още от как беше 7-8 долара. Дайте ми една причина Гуглето или Амазон да не използват технологията за възнаграждение за лоялност. Кажете, защо няма Гугъл койн, Амазон койн..... За сметка на това има Пичка койн, елхичка койн и т.н.
        Защото струва бая пари да се създава? За какво им на Гугъл или Фейсбук да те възнаграждават като хората доброволно се бутат да си дават личните данни без пари? Амазон си ти ти дава постоянно ваучери за отстъпки, ако си редовен клиент. А и блокчейните при тях нямат кой знае какво приложение, поне за момента, поне не и в този им отворен вид.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

          Ako ползваш фауцета на еобота сега поне щеше да се из фукаш.
          Ама уроци трябват - кранчето снася по 0,5% ГОРНИЦА от бонуса и за подалия и за взелия. Намиря се в лентата с инструменти на втория надпис като се сложи маркера петото от горе на долу пише faucet.
          ползвам го - всеки ден
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Пичове, казал съм си мнението за биткойн. Едно нещо ме гложди още от как беше 7-8 долара. Дайте ми една причина Гуглето или Амазон да не използват технологията за възнаграждение за лоялност. Кажете, защо няма Гугъл койн, Амазон койн..... За сметка на това има Пичка койн, елхичка койн и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              Пиши мене,аз съм на абсолютно същото мнение,останаха 4
              Освен да се присъединя и аз Макар че буквално отпреди 2 седмици се сетих да го търгувам това нещо, още от 2011 го следя - първо мислех да копая, а после просто от любопитство към технологията. Ще се види кое ще надделее в крайна сметка - според мен поне за разплащанията ще се появят централни и контролирани крипто-валути - крипто-долар, крипто-евро и т.н. - това сега е дивия запад. Биткойна си е архаичен, ама имайте предвид, че е на 10 години вече, а в тоя свят 10 години си е направо цяла ера. Как ще се впишат тия валути в сегашната финансова система - ще се види, но според мен натам ще тръгнат нещата. А другите койно като етер си имат съвсем друга функция и според мен имат по-голямо бъдеще, въпроса е след колко време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Дали ще ги стимулира ако сложим времеви лимит:
                12 месеца 1 глас
                8 месеца 1,5 гласа
                3 месеца - гледаи си работата'

                Никой няма да се обади, грамотните пишат по един път и бягат а след тях са изсипва река от пумия.
                аз все още се надявам да почерпя грамотни хора.
                Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  VIVA,Да живей блокчейна
                  Дали ще ги стимулира ако сложим времеви лимит:
                  12 месеца 1 глас
                  8 месеца 1,5 гласа
                  3 месеца - гледаи си работата'

                  Никой няма да се обади, грамотните пишат по един път и бягат а след тях са изсипва река от пумия.
                  аз все още се надявам да почерпя грамотни хора.

                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Така е по ясно, аз помислих че, ще ми правиш контра банкет

                    в блокчеина нищо не може да е двусмиселено или да се изгуби. обещаното се изпълнява. още 4 потвърждения за транзакция.
                    VIVA,Да живей блокчейна
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Кое е двусмислено?
                      Щом имам същото мнение по въпроса,дали не го разбирам?

                      Пиши ме на масата от ляво до бара

                      Може да се получи хубава дискусия.
                      Така е по ясно, аз помислих че, ще ми правиш контра банкет

                      в блокчеина нищо не може да е двусмиселено или да се изгуби. обещаното се изпълнява. още 4 потвърждения за транзакция.
                      Last edited by KMETA; 21.10.2017, 23:19.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                        В коя графа да те впиша.,че стана двусмислено.
                        Кое е двусмислено?
                        Щом имам същото мнение по въпроса,дали не го разбирам?

                        Пиши ме на масата от ляво до бара

                        Може да се получи хубава дискусия.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Пиши мене,аз съм на абсолютно същото мнение,останаха 4
                          В коя графа да те впиша.,че стана двусмислено.
                          не се шегувам за почерпката, стига да има кои да почерпя.
                          Last edited by KMETA; 21.10.2017, 23:11.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                            Ако в тоя форум, намериш още 5 освен мене дето те разбраха, аз плащам банкета.
                            Пиши мене,аз съм на абсолютно същото мнение,останаха 4
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                              Целият крипто-пазар като обща капитализация е по-малък дори от цената на един Фейсбук например, така че всички тия приказки за някакви балони са силно преувеличени. Не цената на биткойн е висока, а скоростта с която достигна до нея. Затова едни корекции от 20-30% са напълно възможни в краткосрочен план. Цифровите (електронни) пари са неизбежни, предстои единствено да видим кой формат ще надделее. Да си заравяме главата в пясъка и да крещим "Понци-монци, пирамиди-мирамиди", вместо да се възползваме, е глупаво. Четене и изучаване му е майката, защото зад цялата история има много математика, много криптография, много психология на тълпата и много други науки. Що се отнася до биткойн, гледам на него като на първи успешен опит, но не мисля че ще оцелее в дългосрочен план и то не само заради високите разходи и такси, а заради това, че дори и днес изглежда като ретро-технология спрямо други новопоявили се кандидати..
                              Ако в тоя форум, намериш още 5 освен мене дето те разбраха, аз плащам банкета.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Целият крипто-пазар като обща капитализация е по-малък дори от цената на един Фейсбук например, така че всички тия приказки за някакви балони са силно преувеличени. Не цената на биткойн е висока, а скоростта с която достигна до нея. Затова едни корекции от 20-30% са напълно възможни в краткосрочен план. Цифровите (електронни) пари са неизбежни, предстои единствено да видим кой формат ще надделее. Да си заравяме главата в пясъка и да крещим "Понци-монци, пирамиди-мирамиди", вместо да се възползваме, е глупаво. Четене и изучаване му е майката, защото зад цялата история има много математика, много криптография, много психология на тълпата и много други науки. Що се отнася до биткойн, гледам на него като на първи успешен опит, но не мисля че ще оцелее в дългосрочен план и то не само заради високите разходи и такси, а заради това, че дори и днес изглежда като ретро-технология спрямо други новопоявили се кандидати..

                                Коментар

                                Working...
                                X