IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Xman1 - с 1мб блокове ядрото е много по защитено от най баналния тип атака - чрез голяма изчислителна мощ атака от типа с груба сила. Идеята на Сатошито е да се изкопаят всички тези 21 койна и да има я създадена- изчислена тази верига, като се изчисти от транзакциите обема и става като бижу. Но предполагам има резервен вариант да може да я приключи и на 11 койна.

    Пишеш някакви глупости. Защитата на Биткойн не идва от ограничението за големината на блоковете. Това ограничение първоначално е било 32МБ, после Сатоши го е намалил заради спам... с идеята, че по късно лесно може да бъде вдигнато. По времето когато ограничението е било 1МБ, това е било предостатъчно за всички нормални транзакции (дори за тези без такса). Наградата на миньорите е на брой блокове, обема на самия блок няма никакво значение, може да е 0 МБ или 10, 100, 1000МБ, наградата винаги е една и съща... т.е. изкопаваш 1 блок, получаваш 12.5 Биткоина. Това по никакъв начин не променя ограничението от 21 милиона монети. Биткойн няма да се изкопае по-бързо ако отделните блокове станат по-големи като обем.

    Също така е добре да прочетеш отново "бялата книга" на Сатоши и да вникнеш малко повече в написаните там неща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      + 55% в $!!!
      + 75% в Битоин!!!
      В Света на Криптовалутите - ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
      Welcome to New World!!! https://www.youtube.com/watch?v=_eyFiClAzq8
      Точно така!
      Всичко е възможно - но ти подхождаш разумно, и знам, че няма да те грози нещо такова,
      за което се пее песничката Remember, remember the 5th of November (от твоя подпис)
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Биткойн кеша скъса синджира +44% днес
        както писах онзи ден има хляб в него,щото другите малки криптоси могат да преливат сега в него,и така и става...
        На печелившите честито!
        + 55% в $!!!
        + 75% в Битоин!!!
        В Света на Криптовалутите - ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
        Welcome to New World!!! https://www.youtube.com/watch?v=_eyFiClAzq8
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Xman1 - с 1мб блокове ядрото е много по защитено от най баналния тип атака - чрез голяма изчислителна мощ атака от типа с груба сила. Идеята на Сатошито е да се изкопаят всички тези 21 койна и да има я създадена- изчислена тази верига, като се изчисти от транзакциите обема и става като бижу. Но предполагам има резервен вариант да може да я приключи и на 11 койна.
          Last edited by supertrader; 10.11.2017, 22:01.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Биткойн кеша скъса синджира +44% днес
            както писах онзи ден има хляб в него,щото другите малки криптоси могат да преливат сега в него,и така и става...
            На печелившите честито!

            Според мен част от хората които подкрепят Биткойн, не искат Биткойн да е дигитално злато, а дигитален кеш (каквато е и първоначалната идея на Сатоши).

            Ограничаването на Биткойн до 1МБ блокове, е чисто политическа игра и не е продиктувано от никакви практически или технологични пречки.

            Коментар


            • Hemilio - Наистина полудя!!!
              След като вчера и днес ми влезнаха 1.100 Евро по сметката от продажба на 2 БиткоинКеш, днес продавам срещу Биткоин, ордерите на 0,125, 0.135 и 0.145 се изпълниха - заредил съм до 0.2 БСН/ВТС. ама ще "хвърля" и още една бройка в Кракен за 1.100 Евро/парчето - така за 3 БиткоинКеша ще си купя 2 Трой Унции Злато!
              Ще са ми НАЙ-СЛАДКИТЕ В ЖИВОТА!!!
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Биткойн кеша скъса синджира +44% днес
                както писах онзи ден има хляб в него,щото другите малки криптоси могат да преливат сега в него,и така и става...
                На печелившите честито!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                  Аз проблем със сметките нямам. Вие обаче продължавате да не ми казвате - губя ли, пИчеля ли? Вкарах 200 доларес - 0.06 биткойна. Ся картинката показва тва:
                  ACCOUNT BALANCES

                  Estimated Value: 0.04320153 BTC / 290.45 USD
                  Скоро ще те изравня:
                  на :
                  https://www.eobot.com/new.aspx?referid=1133609

                  Cloud Mining
                  10.80889157 GHS 4.0
                  на:
                  https://freebitco.in/?r=7643777
                  • 0.00047977 BTC

                  И по кранчетата около 200к без да си давам зор.

                  За няма и 2 месеца.
                  И няма такова животно.
                  Няма няма, ама аз си го паса.......
                  На аванта толкова.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Само в рамките на няколко часа бяха затрити над 26 милиарда долара от "пазарната капитализация".
                    Фрости, шорти, бе... от 7500 до сега да беше направил по едни 1000 долара на парче. А прогнозите са, че тоя спад ще отиде поне до 6200-6300, което като го гледам как се движи ще е днес-утре. Груйо се готвеше да шорти тези дни, надявам се да е успял - добро движение се получава надолу.
                    Last edited by new_investor; 10.11.2017, 20:30.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                      Аз проблем със сметките нямам. Вие обаче продължавате да не ми казвате - губя ли, пИчеля ли? Вкарах 200 доларес - 0.06 биткойна. Ся картинката показва тва:
                      ACCOUNT BALANCES

                      Estimated Value: 0.04320153 BTC / 290.45 USD
                      Според мен си на загуба след като си започнал с 0,06 БТЦ а сега си с около 30% надолу, но това са само числата. Спечел си с ОПИТ, което може, но е трудно да се оцени финасово!
                      Успехи и дано да направиш сметката от 0,06 поне на 0.6 БТЦ!
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Добро утро.
                        Чудесен ден
                        Разтоварих Биткойн кеша на 760 и Лайткойна на 66,и вече ще почивам.

                        Ще гледам за вход,но при минимум 20-30% под тези нива,и с по малки обеми,че бая нерви костват по-големите числа

                        Мамун,дано си оправил и ти сметките
                        Аз проблем със сметките нямам. Вие обаче продължавате да не ми казвате - губя ли, пИчеля ли? Вкарах 200 доларес - 0.06 биткойна. Ся картинката показва тва:
                        ACCOUNT BALANCES

                        Estimated Value: 0.04320153 BTC / 290.45 USD

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                          ........Като смяташ,че ще разсте,защо продаде.Копай,купувай и стискай.
                          Много пъти са ми задавали този въпрос тук - сега ще те удостоя с отговор:
                          Защо продавам Биткоини:
                          1-во Защото МОГА - т.е. ИМАМ!!!
                          2-ро Защото ИСКАМ!!!
                          И да, вярвам че ще расте още много, много ...... Сегашната възходяща вълна няма да приключи преди поне да има тест на 10.000$, а може и да стигне много, много по-нагоре. Аз ще продавам и на 10.000 и на 11.000 и на 12.0000 ...... - нещо против?
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                            Че мръсни пари се прехвърлят чрез койни няма спор,но това са на разни кокошкари. Най-богатите хора държат над 20 трилионна в офшорки и скътани по разни места. Кой от тях ще тръгне да си мести долара или еврото в койн който днес има цена от 6800 а оня ден беше 7800....а ако падне за 2-3 дни до 1000? Никой няма сметка от тия богаташи да държи в койни пари. Те си имат начини за изпиране чрез правителства,чрез договори и хоп парите им са чисти. Разни криминални субекти ги изпират с фира както каза колегата до 20-25% Но не е ли по-лесно да си създадеш собствен койн и да кажеш ,че 1 милион балъка са ти го купили и хоп парите ти са чистак бърсак. Скоро ще замине още някоя борса до 2-3 месеца гаранция франция
                            Как блондинке сделать СВОЮ криптомонету

                            https://www.youtube.com/watch?v=UOiDdh5TTVo

                            Номера е да им вдъхнеш живот,.
                            Все едно БНБ да напечата една планина левове и да ги заключи в мазето. Ще има много цветни хартиики. Ама пари нема - деистваите.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Че мръсни пари се прехвърлят чрез койни няма спор,но това са на разни кокошкари. Най-богатите хора държат над 20 трилионна в офшорки и скътани по разни места. Кой от тях ще тръгне да си мести долара или еврото в койн който днес има цена от 6800 а оня ден беше 7800....а ако падне за 2-3 дни до 1000? Никой няма сметка от тия богаташи да държи в койни пари. Те си имат начини за изпиране чрез правителства,чрез договори и хоп парите им са чисти. Разни криминални субекти ги изпират с фира както каза колегата до 20-25% Но не е ли по-лесно да си създадеш собствен койн и да кажеш ,че 1 милион балъка са ти го купили и хоп парите ти са чистак бърсак. Скоро ще замине още някоя борса до 2-3 месеца гаранция франция

                              Коментар


                              • DELCHO SMOKA - такива луди които да си дадат мръсните пари за това чудо мислиш ли че има. Биткойните са собственост на тези които успяха да ги откраднат чрез "борси" - морси. В момента 90% от койните са у тях, 10 % в сатошито към които може да добавиш и неизкопаните 49%. Така че може да го изсипе не а да го смъкне до центове и блокчайна ще работи като часовник и ще прехвърля койни. Мръсните пари ги въртят банките и ги трансферират без скрупули, защото въобще не са регулирани и контролирани..поддържат мръсни бизнеси и дори ги кредитират.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X