IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    Гледах, че обясняваш как да си вземе Кеша от блокчейн инфо. Марин мисля беше писал. Аз си ги дръпнах по негова инструкция, ама не помня как
    Те до 1 - 2 месеца пидсха, че ще имат директна поддръжка на Биткойн Кеш.

    Иначе може да се вземат но трябва да се копира личния ключ и да се импортне в Електрон Кеш... но този ключ от блокчейн инфо е компресиран и не е съвместим и трябваше още нещо да се направи... можеби трябва да питаш Марин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



      Рипъла... е известен още като "недоносчето на чичко-паричковците".





      Сподели коя е таз интересна тема... надявам се не е "Опитимизъм на БФБ"

      Може и на лично, за да не счетат модовете, че правиш реклама.



      П.С. Гледам нещата пак се раздвижиха, ще имаме ли нов връх при Биткойна...
      Гледах, че обясняваш как да си вземе Кеша от блокчейн инфо. Марин мисля беше писал. Аз си ги дръпнах по негова инструкция, ама не помня как

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Рипъла не беше ли баяяя регулиран?


        Рипъла... е известен още като "недоносчето на чичко-паричковците".



        Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Упс, явно съм зяпал в друга тема за койни Тъкмо щях да тегля една тлъста на модитата
        Сподели коя е таз интересна тема... надявам се не е "Опитимизъм на БФБ"

        Може и на лично, за да не счетат модовете, че правиш реклама.



        П.С. Гледам нещата пак се раздвижиха, ще имаме ли нов връх при Биткойна...
        Last edited by Xman1; 16.11.2017, 21:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Упс, явно съм зяпал в друга тема за койни Тъкмо щях да тегля една тлъста на модитата
          А,не се отказвай,винаги има защо

          лайткойна и етера са заспали от доста време,ще ги заредя и ги чакам ,Кеша под 700-800 е привлекателен
          Успехи.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Упс, явно съм зяпал в друга тема за койни Тъкмо щях да тегля една тлъста на модитата

            Коментар


            • Кво става? Зачетох се а взеха да изчезват мнения ????

              Коментар


              • Първоначално изпратено от avto11 Разгледай мнение
                Рипъла избухна
                Рипъла не беше ли баяяя регулиран?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от avto11 Разгледай мнение
                  Рипъла избухна
                  Чакай поне 0.25 да стане, сега просто се събуди след летаргията, че беше изправил линията на графиката. Да видим докъде ще стигне.

                  Коментар


                  • Рипъла избухна
                    http://avtokurs.alle.bg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Тия койни са паметник на човешката глупост.
                      За бедни, болни и гладни деца пари няма, но за печатане на виртуални цифрички се хвърлят милиони.
                      Дали някъде измежду цивилизациите в целият космос има подобни тъпаци, които да прахосват енергийните ресурси на планетата си за да печатат виртуални цифрички, които не служат за нищо?!
                      Мария Антоанета знаеш ли какво е казала?

                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        ..., които да прахосват енергийните ресурси на планетата си за да печатат виртуални цифрички, които не служат за нищо?!
                        И аз все тоя въпрос си задавам, когато вляза в големите лъскави сгради на банките, които само за осветление хабят електричество, колкото 10-ина столични училища, а ежедневно на хартия от принтерите заминава една малка гора из Родопите.

                        Коментар


                        • Frosty - може и така да се каже, но ситуацията в която се намира цивилизацията ни е толкова абсурдна че койните поне я вадят на светло. Енергия не се пилее само за койните и примерите за пилеене на енергия са много. Дори ако се използва енергията превърнала се в топлина от хардуера за копане за отопление енергийните разходи за копането са нулеви. В резултата от копането няма съхранен дори един джаул енергия в целия блокчайн а имал койна енергийна стойност - има но е нулева.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Тия койни са паметник на човешката глупост.
                            За бедни, болни и гладни деца пари няма, но за печатане на виртуални цифрички се хвърлят милиони.
                            Дали някъде измежду цивилизациите в целият космос има подобни тъпаци, които да прахосват енергийните ресурси на планетата си за да печатат виртуални цифрички, които не служат за нищо?!
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • А,защо точно нуждата от по-евтина енергия за копаене да не е двигател за развитие в този отрасъл?
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Xman1 - добре какъв е смисъла от постоянното копаене на монети ако вече има създадена една най добра и доказано надеждна верига ? Освен ако смисъла не е отоплението прилича на болестно състояние.
                                - Поскъващата енергия не може да движи икономиката напред супердългосрочно защото ще има момент в който ще я блокира направо. Инвестициите ще са само в енергия и източници - сигурна работа ако гарантирано ще поскъпва, но не може да се возиш на туба с бензин както има една приказка и трябва нещо в което да я налееш. Кой ще инвестира за да го има това нещо ? Икономиката не може да се балансира перфектно и вина ще има цикличност, проблема е да се направи така че тя да не е с дългосрочни амплитуди и да флуктуира с по голяма честота.
                                Last edited by supertrader; 15.11.2017, 22:01.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X