IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо мислите,че ние противниците на биткойна злобеем? Аз лично много се радвам за човека със 6 те биткойна който сега на хартия има отлична печалба. Злобарите са тези с малкото койни и те са най гръмогласни (то това е нормално не само в тази ситуация) Хора с 2-3 койна ни надуха главата. Ако некой от вас има 100 койна му стискам ръката и напускам темата. Некой от вас има ли топки понеже се пишете за големите инвеститори и говорите за 70 процента ръст какъвто не се вижда на акциите да набие поне 500 бона в койни? Има хора дето използват такива суми,че 1 процент печалба е повече от 1000% ръст на някой от вас при биткойна.

    Аз злоба нямам към никой. Ако ме е яд за нещо то е,че не съм купил като бяха по 1 долар. За 100 не съжалявам нито след това защото цената беше прекалено висока за голяма инвестиция. Ама ей така с пари за семки да си бех купил 1000 койна ехххх... ако знаех колко балъци има по таз земя може би и 100 000 щях да купя.

    Коментар


    • Има два съвсем отделни въпроса.

      1. Единият е има ли биткойн вътрешноприсъща стойност, има ли логика в оценката му, има ли бъдеще като валута и валута ли е изобщо.
      2. Другият е за конкретното участие в спекулативния балон.

      Вторият въпрос не ме вълнува много. Но мисля, че хората които го правят трябва да са наясно какво точно правят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Кеша,етера и лайткойна си катерят сериозно,който има-честито!

        иначе тук нищо ново- керванът си върви(крипто поскъпва),кучетата си лаят(кучетата си лаят)

        Честито и на теб Хемилио!
        Има Доволно от Всичко изброено + Биткоин. Днес ми се активира и първия Ордер Продава Етерум на 340 Евро - това е от покупките ми на 250 Евро. Изкопаните Етеруми си ги държа за над 1000$.
        П.С. кучетата тук по скоро джавкат а не лаят. А виж - истинските Кучета (DOGE) днес направо си Хапеха, защото имат ЗЪБИ. И от тях доволно (sell на 27 Сатошита)
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Кеша,етера и лайткойна си катерят сериозно,който има-честито!

          иначе тук нищо ново- керванът си върви(крипто поскъпва),кучетата си лаят(кучетата си лаят)

          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Ами те най-върлите койнаджии са най-озлобени, че самите те изпуснаха влака и не са купували докато е било евтино по 50-100 долара и сега са принудени да играят на рулетка по борсите. И в копането с видеокарти няма келепир вече.
            Мен не ме интересуват техните виртуални цифрички, даже да станат 1 цент или 10 000, пак не ме интересуват, докато не ги видя официално листнати за покупко-продажба на регулирана борса и докато не видя институционален, професионален инвеститор да вкарва реални пари в тяхната измишльотина.
            Last edited by Frosty; 23.11.2017, 22:33.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Виждам озлобление при феновете на биткойн. Хората, които предупреждават, че е балон нямат злог в биткойн и съответно гледат по-трезво.

              Завист може би можеше да има, ако феновете бяха спечелили много пари. Ясно е, че става дума за копачи и за семкаджийски суми и че никой от тук пишещите не е "инвестирал" някаква сериозна сума примерно през 2012 и още да държи.

              Теоретично от балони могат да се правят много пари, но на практика почти всички губят накрая. И то много.
              Last edited by Money; 23.11.2017, 22:13.

              Коментар


              • Майната е прав!!!
                Вземете си пуканки и гледайте "шоуто" което ше е м/у 11-ти и 16-ти декември, аз смятам да го гледам от 1-вия ред!!! Ама няма само да гледам ами и ще кеширам.
                После може малко да позлобеете ама няма да е за дълго! През това време ще пълня с кешираното.
                Всичко ще е много бързо и времето за реакция ще е много важно!!!
                Last edited by marin1; 23.11.2017, 21:41.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Спасителят доста отдавна е приключил кариерата си на кръста , тъй че не виждам смисъл в твоите напъни ...налей си едно и гледай мача по спокойно.
                  Отдавна тук се коментира темите да се разделят на две. В едната оптимистите, в другата песимистите. Като щраусите, няма да виждаме възгледите на противниковия отбор.
                  Мачове мразя.
                  Пуснах линк в контекст, че искат да забраняват криптосите в Европа. Един разумен човек би обмислил всички варианти за реакция. Аз лично няма да си оставя пари в банка. Оттам я злато ще поскъпне, я имоти.
                  Криптосите не. В Индия и Зимбабве едва ли се вълнуват от съдбата на някакви си койни, де ни може да видиш ни пипнеш. Ама и там имоти и злато държат цена. Койните са забавление на модерния рекламен човек.
                  Явно тук е форум в стил Левски-ЦСКА, отколкото за мислене!
                  В Second life, една допотопна игра - си продаваха виртуални къщи за по 100 000 долара. От тяхна гледна точка аз съм неандерталец, че не съм я купил на 50 000 $. От моя гледна точка - нещата глобално отиват на много зле с тия хеликоптерни пари. И като ви угасят тока тоя път ще се хиля в тая тема, щото като трая и забравяте колко народ изгоря с тия койни. Досега не чух обяснение що поскъпват, различно от чистата спекула. Спекулата се движи в двете посоки.
                  Last edited by IvanTerziev; 23.11.2017, 21:36.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    На кое казваш пенене? Такова щеше да е ако ви злорадствам който накупува Лайтове на 50$, Peer и Namecoin за по 15 $, и protoshares, дето не знам дали се търгуват. И 3 и нещо години Лайта беше на загуба, останалите изброени и сега са.
                    Ама тогава си траях, че щеше да е доста гадно ако се пеня!
                    Спасителят доста отдавна е приключил кариерата си на кръста , тъй че не виждам смисъл в твоите напъни ...налей си едно и гледай мача по спокойно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      ..... Такова щеше да е ако ви злорадствам който накупува Лайтове на 50$, Peer и Namecoin за по 15 $, и protoshares, дето не знам дали се търгуват. И 3 и нещо години Лайта беше на загуба, останалите изброени и сега са.
                      ......
                      Ванчо, Ванчо ....
                      Пак ти казвам - Чашата е наполовина ПЪЛНА, а не празна!!!
                      ЛайтКоин Портфейла ми е един от най-старите които поддържам и цялата история си стои, за пъмпа когато говориш, продадох на над 40$ и после си купих двойно на под 20$.
                      В момента е 76$, но няма да продавам преди да стане 1.000$
                      40 ПЪТИ а??? Найс а?
                      Протошеър съм го копал и беше МНОГО изгодно в началото, после се трансформира в Битшеър или нещо такова НО НЕ Е ИЗЧЕЗНАЛ, както ти си мислиш ....
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Ми кво се пениш тогаз ...свиркай си и гледай Марин как гълта вода ...
                        На кое казваш пенене? Такова щеше да е ако ви злорадствам който накупува Лайтове на 50$, Peer и Namecoin за по 15 $, и protoshares, дето не знам дали се търгуват. И 3 и нещо години Лайта беше на загуба, останалите изброени и сега са.
                        Ама тогава си траях, че щеше да е доста гадно ако се пеня!
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Да търся графики ли?
                          https://www.coingecko.com/en/price_charts/litecoin/usd
                          От 50$ 28.11.2014 на 1,38$ на 13-ти април 2015.
                          36,23 пъти е поевтинял.
                          .
                          Пак стигаме до въпроса може ли нещо да поевтинее с повече от 100%. Отговорът е - Не може!!!

                          Коментар


                          • Ай ЧЕСТИТО!!!
                            https://cointelegraph.com/news/ecb-e...ree-withdrawal
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              И сега да падне на 720 пак няма да купя Биткойн! Просто не се сещам и една причина да струва каквото струва, извън спекулативния елемент. Много добре помня как Лайт падна 40 ПЪТИ, не процента. Понеже един колега копаше на служебния лаптоп , та ги следих.
                              Ми кво се пениш тогаз ...свиркай си и гледай Марин как гълта вода ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Аз пък помня как скочи 40 ПЪТИ (не проценти) и продадох после купих по 2 за лев!!!
                                Явно всеки вижда това за което е устроен, едни виждаме възможности, други виждате загуби ...
                                Като с чашата пълна наполовина!
                                Казина по Софето бол, и мацки хубави и безплатно едене и пиенье. Не да треперя дали ще ми дойде копачката, да ми бръмчи на главата, и да следя ако вземе да тръгне надолу тая чисто спекулативна цена.
                                Ама пусто хазарт не ме влече...
                                Тия ваще койни са една рулетка.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X