IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
    Пуснал съм достатъчно линкове назад.. $0.09 - 450%
    https://coincodex.com/crypto/cardano/
    Не, питам какво е Кардано. И у наше село имаме Гугъл.
    Или очакваш хептен като шарани да захапваме влакното и да стискаме здраво?
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
      Когато ги видиш на повече борси вече ще е късно..
      Като гледам... вече е късно. Вижда ми се доста спекулативно в момента, да се купува.
      Last edited by Xman1; 28.11.2017, 19:54.

      Коментар


      • Пуснал съм достатъчно линкове назад.. $0.09 - 450%
        https://coincodex.com/crypto/cardano/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

          Омръзна ми да давам готови отговори на хора дето ги мързи да направят 2 клика.. Ето тука да си четеш, утре ще изпитвам:
          https://iohk.io/projects/ethereum-classic/
          ...
          На Етер класик и сам мога да намеря сайта. Туй беше първия опит на Етер, ама нещо го хакнаха. Не можаха да се разберат, и предпочетоха да пуснат нова валута, дето сега е топ.
          Кво е това Кардано бе, кажи 2 приказки за него, че у всичките ти постове присъства. Не ми се чете за всички възможни валути. До колкото разбирам Golem е някакъв суперкомпютър, демек събират процесорното време на миньорите в една супермашина. Не е първият опит, ама аз лично се кефя на такива идеи, друг въпрос е за какво ще я ползват тая мощ.

          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Нормално е засега да са на една борса, стартираха мрежата едва през октомври. Bittrex си е достатъчно авторитетна. Нямам проблем с това..

            Bitt (coming soon)
            Cryptopia (coming soon)
            Когато ги видиш на повече борси вече ще е късно..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
              P.S. Спите.. Cardano (ADA) е вече $0.07 или 350% спрямо 5-ти ноември..

              Това което не ми харесва при Cardano, е че е само на една борса... иначе да те бях послушал. Освен това когато аз си купя нещо, цената му после обикновено пада... следващия път ако искаш ще направим експеримент, да видиш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                Продължавам да чета и направо не мога да повярвам Абе мрънкащите, що не вземете да си направите труда да прочетете white paperа на биткойн? Не че ще допуснете да разберете нещо, ама кой знае, може пък да ви щукне малко поне от философията и смисъла на цялото нещо с криптото. Истината е, че биткоин като концепция хич не е за всеки, трябва някакво усърдие да прояви поне човек, че да схване. Ама не, друго си е да мрънкаш по цял ден.
                Наистина не вярвам - то е брутано очевидно, че от това чудо могат да се изкарат пари, но тука някаква групичка от сто хиляди кладенеца носи вода да цапа темата как не можело. Бахти капандурите, лъч не може да мине бре Защо наистина не си направите една тема и да храните там, защото от мненията ви тук няма абсолютно никаква полза. Нито разбирате, нито знаете, а само лъжи, манипулации и мрънкане. Ай сектир Оставете ни да си чупим главите и да се самонадъхване, ясно че с толкова писане по форуми сте вероятно държавни служители, ама аз ли съм виновен, че нямате какво да правите.
                Твоят пост си е баш мрънкане и от него няма полза.

                А и аз все повече се съмнявам, че големите разбирачи в темата разбират чак толкова. (Нямам предвид само от икономика и пари - това е видно от километри, че изобщо не го вдяват.)
                Last edited by Money; 28.11.2017, 18:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  p.s. ТОя Етер класик не е ли бъгня и антика? Що точно класик?
                  Омръзна ми да давам готови отговори на хора дето ги мързи да направят 2 клика.. Ето тука да си четеш, утре ще изпитвам:
                  https://iohk.io/projects/ethereum-classic/

                  P.S. Спите.. Cardano (ADA) е вече $0.07 или 350% спрямо 5-ти ноември..
                  Last edited by innergy; 28.11.2017, 18:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Хало, уважаеми криптомельонери !!!
                    Първо да пуздравя, ВСЕКИ, който се е качил овреме на трена...
                    Браво !!!
                    Въпрос ... (теоретишен)
                    Имам трийсхиляди ДОЛАРА...
                    Е ся, в ТОА момент, КОЛКО биткойна мога да придобия...
                    и КАК ?
                    Уж майстори на койни и други разбирачи, а никой ръка не дава.

                    В момента, с тези долари, може да си купиш приблизително 3,03705837 биткойна (BTC)

                    Ако преди това си напишеш домашното (прочетеш повечко що е то блокчейн и биткойн в частност, после си купиш един хардуерен портфейл) и приемем, че цената не мръдне особено много от сегашната - някъде към 3,026906 BTC

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      "Bitmain’s AntMiner S7 has proven so popular since its release in mid-2015 that it’s now reached its 19th batch of production."

                      Ето ти един миньор, който все още печели по 4.5 евро на ден чисто. Ти си сменяй алгота, този е само на един и продължава да е на профит след 2 години и половина. Реално се е изплатил в първите 3 месеца изцяло, после 20 и отгоре само трупа... това с карти няма как да стане. На всичкото отгоре инвестиция в 1 ASIC е доста по-малка от тая в 1 риг.
                      ОК, не разбирам от АСИЦИ и не се занимавам с тях. Жив и здрав да си и да си печелиш от тях. Мен си ме "влече" към Видеокартите.
                      По-долу, на Ванката, само писах каквото знам за АСИЦИТЕ, като изрично първо казах че не съм експерт а само споделям това което знам.
                      П.С. Преди малко в coinmarketcap.com цената беше 10.000$ и тези нулички - доста "секси" ми изглеждаха!!!
                      Как мислите - днес ще пробие ли 10.000 по големите борси?
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        Това им е най-големия + Преди 5-6 месеца точно затова почнах да ги проучвам.


                        Това е така ако гледаш на "копането" като занимание за 4-5 месеца.
                        За 4 години съм "копал" на над 10 алгоритъма ...... Всеки е бил най-печеливш за определен момент. Всичко много се промени след като се пусна Етерума, но рано или късно той ще мине към POS копане и тогава пак ще има раздвижване в алгоритмите!
                        "Bitmain’s AntMiner S7 has proven so popular since its release in mid-2015 that it’s now reached its 19th batch of production."

                        Ето ти един миньор, който все още печели по 4.5 евро на ден чисто. Ти си сменяй алгота, този е само на един и продължава да е на профит след 2 години и половина. Реално се е изплатил в първите 3 месеца изцяло, после 20 и отгоре само трупа... това с карти няма как да стане. На всичкото отгоре инвестиция в 1 ASIC е доста по-малка от тая в 1 риг.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          ......Байкалите са и достатъчно безшумни и компактни.
                          Това им е най-големия + Преди 5-6 месеца точно затова почнах да ги проучвам.

                          Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                          4-5 алго са предостатъчни, видеокартите са печеливши само на 2 до 3 ... най-често могат да копат само 1 към даден момент с реална печалба .......
                          Това е така ако гледаш на "копането" като занимание за 4-5 месеца.
                          За 4 години съм "копал" на над 10 алгоритъма ...... Всеки е бил най-печеливш за определен момент. Всичко много се промени след като се пусна Етерума, но рано или късно той ще мине към POS копане и тогава пак ще има раздвижване в алгоритмите!
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                            Дори да и плащаш ДДС (не всеки може да си го приспадне) - 5 месеца пак е добре!
                            Байкала ги знам - бях се засилил да купувам още преди 5-6 месеца, но ме спря това:
                            BAIKAL - 5 STAR PRODUCT 1 STAR SERVICE - BAD BUSINESS PRACTISE https://bitcointalk.org/index.php?topic=1889984.0
                            Ти ако си само търговец и печелиш от покупко/продажба на Баикал Миньори, за теб е перфектния продукт, аз обаче съм "копач" и за мен е важно техниката да работи 24/7 затова ми трябва поддръжка, гаранции и т.н.
                            Другия им минус е че "копаят" само 4-5 алгоритъма. Видеокартите - ВСИЧКО!
                            Байкала съм го пробвал и като копачка, не виждам нужда от сървиса им понеже не купувам директно от тях - а съпорт не е нужен. ASIC-а е произведен много по-добре от самоделен риг с карти и реално е пригоден за (полу)професионална употреба именно 24/7. Далеч по-трудно е да го изпечеш, Байкалите са и достатъчно безшумни и компактни.
                            4-5 алго са предостатъчни, видеокартите са печеливши само на 2 до 3 ... най-често могат да копат само 1 към даден момент с реална печалба. "ВСИЧКО" е безсмислено, 1 ASIC обикновено е 50-100 пъти по-мощен от риг с 4-5 карти за същия алгоритъм - при сравнима консумация.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Като и платиш ДДС, отиваш на 5 месеца. Един Байкал А900 в момента прави по 6.7 евро чисти на ден, ако плащаш български ток. При цена от 650 евро това прави под 100 дни... с ДДС 3 месеца и малко.
                              Дори да и плащаш ДДС (не всеки може да си го приспадне) - 5 месеца пак е добре!
                              Байкала ги знам - бях се засилил да купувам още преди 5-6 месеца, но ме спря това:
                              BAIKAL - 5 STAR PRODUCT 1 STAR SERVICE - BAD BUSINESS PRACTISE https://bitcointalk.org/index.php?topic=1889984.0
                              Ти ако си само търговец и печелиш от покупко/продажба на Баикал Миньори, за теб е перфектния продукт, аз обаче съм "копач" и за мен е важно техниката да работи 24/7 затова ми трябва поддръжка, гаранции и т.н.
                              Другия им минус е че "копаят" само 4-5 алгоритъма. Видеокартите - ВСИЧКО!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                                Продължавам да чета и направо не мога да повярвам Абе мрънкащите, що не вземете да си направите труда да прочетете white paperа на биткойн? Не че ще допуснете да разберете нещо, ама кой знае, може пък да ви щукне малко поне от философията и смисъла на цялото нещо с криптото. Истината е, че биткоин като концепция хич не е за всеки, трябва някакво усърдие да прояви поне човек, че да схване. Ама не, друго си е да мрънкаш по цял ден.
                                Наистина не вярвам - то е брутано очевидно, че от това чудо могат да се изкарат пари, но тука някаква групичка от сто хиляди кладенеца носи вода да цапа темата как не можело. Бахти капандурите, лъч не може да мине бре Защо наистина не си направите една тема и да храните там, защото от мненията ви тук няма абсолютно никаква полза. Нито разбирате, нито знаете, а само лъжи, манипулации и мрънкане. Ай сектир Оставете ни да си чупим главите и да се самонадъхване, ясно че с толкова писане по форуми сте вероятно държавни служители, ама аз ли съм виновен, че нямате какво да правите.
                                Ма чупи си я...
                                Пичели.
                                Радвайся на жиуота.
                                Е нА !!! - ас питам прос въпрост, никой не ще редче да напише на клетия съфоромец....
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X