IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри Ютро!!!
    Над 10.000$ по всички големи борси https://imgur.com/a/RxyTv
    Ред е на шортаджиите дето се кълняха че ще скъсяват над 10.000$ !!! Да видим дали им стиска???
    Last edited by marin1; 29.11.2017, 06:49.
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
      И ... Това беше, време му е да обърне посоката.......
      Ти да видиш.....
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • И ... Това беше, време му е да обърне посоката.......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          Дано форекс мастъра не си е теглил куршума след като му гепиха койните от гокса. Сега ли какви пари щеше да има това момче...... жалко. Пазете си койните да не ви сполети съдбата на форекс мастъра
          Това не е истина, защото Форексмастера пишеше много след Гокса. Примерно върни на страница 215, да видиш, че пише.


          Мисля че той просто е много богат в момента и е някъде по света, едва ли му се занимава да пише по форуми.


          Виж, че Барбарона също почти не пише вече тук.
          Last edited by Xman1; 29.11.2017, 01:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Форкес Мастъра гледам, че не е бил бай-енд-холд "инвеститор" в койни от 2012г. Купувал е, продавал е... Съмнява ме, че е щял да направи огромна възвръщаемост по този начин.
            Форекс мастъра имаше огромно самочувствие. Дори да приемем факта,че не е фалирал и не са му гепили койните и сега е в Аруба, то нали не мислите че нямаше 1000000 пъти да ни се похвали и да натяква как ни е казвал?

            Аз съм на 99%,че на форекса са му гепили всичко , или ако му е останало малко е продал за да спаси инвестициите си в злато където купуваше на 1700.......

            И пак казвам дано е жив мастъра, че след тези събития и такъв фалит .......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Дано форекс мастъра не си е теглил куршума след като му гепиха койните от гокса. Сега ли какви пари щеше да има това момче...... жалко. Пазете си койните да не ви сполети съдбата на форекс мастъра
              Форкес Мастъра гледам, че не е бил бай-енд-холд "инвеститор" в койни от 2012г. Купувал е, продавал е... Съмнява ме, че е щял да направи огромна възвръщаемост по този начин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                "Разкешил" съм вече достатъчно - писал съм преди. Ама Чукча писател ..... Читатели НЯМА!!!

                Еййй така и не се научи българина да се ИЗВИНЯВА когато е сбъркал!
                Няма лошо да си сбъркал и съответно да се ИЗВИНИШ. Не се дръжте като наритано бито куче като ви хванат "в крачка", ами се изправете ГОРДО и кажете ИЗВИНЯВАЙ!!!

                Писал съм го поне 10 пъти! Ама Чукча писател ..... Читатели НЯМА!!!

                Стига се пали бе Марине, сипи малко винци и си свиркай нали си голем патрон. Викни си 18 годишни мацки и черпи с едно питие. какво си се впрегнал се едно си господа на форума. Ти каза 22 бона до края на годината. Ще се извиниш ли ако не стигне 22 бона както каза???????????????????????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Ако изчезнеш - няма да ми липсваш, за разлика от Форекс Мастъра.
                  Дано форекс мастъра не си е теглил куршума след като му гепиха койните от гокса. Сега ли какви пари щеше да има това момче...... жалко. Пазете си койните да не ви сполети съдбата на форекс мастъра

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    ...Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
                    един по един в нишка... знаете кои сте, че се излагате стана колко години
                    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                    Коментар


                    • За кое да ти се извиня, бай Марине, че не разбрах?
                      С пари ли те набутах, обиди ли се нещо, или спа накриво?
                      Ай да се държиш и ти малко като след тийнеджърските години, а? Толкова бързо им се сменят цените на тия кески, че докато си писал поста си, аз докато го прочета, после пак ти, и се сменил с 10 - 20 %. И после кой разбрал кой не разбрал.
                      Смятах тия дни, че ако се верно напъна да бачкам ще изкарвам повече от твоята спекула. Така и така по цял ден кибичиш да се огледаш отде ще дойде Кумчо ASIC да те схруска с твоите карти...
                      Работа на пълен работен ден! Само че пропускаш риска, и не виждаш останалите набутани от тия кески, дето не пишат. Искрено се надявам да не потънеш като r00t, дето му изрових мнението оня ден.
                      Пълна лъжа е, че видеокартите копаят ВСИЧКО, както се изрази.
                      Първоначално изпратено от marin1
                      Ти ако си само търговец и печелиш от покупко/продажба на Баикал Миньори, за теб е перфектния продукт, аз обаче съм "копач" и за мен е важно техниката да работи 24/7 затова ми трябва поддръжка, гаранции и т.н.
                      Другия им минус е че "копаят" само 4-5 алгоритъма. Видеокартите - ВСИЧКО!
                      Поне в степен да си изкарат парите за тока, там до него дето играе Кумчо ASIC. Копаеха видеокартите преди 8 години, за Биткойн. В пика на предната истерия тъкмо излизаха litecoin копачките. И като излязоха ASIC се разбягахте на други полянки. Taман тогава цената се сурна 36 ПЪТИ НАДОЛУ.
                      В интерес на истината и хардуеристи търсих на предния пик. Само че там е с 2 идеи по-трудно, че иска сериозна лаборатория. Чипчетата на тия копачки са смешно евтини, поне предния път бяха. Ама пуста хилядоножка и амнайсе ампера консумация... не е за всеки. Ама все пак някои са успели!
                      Last edited by IvanTerziev; 28.11.2017, 23:54.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Аз ако знаех накъде ще тръгне - щях да туря реални пари. Печели се и нагоре и надолу. Иначе ЕВАЛА, рулетката засега се върти в твоя полза! Дано разкешиш навреме...
                        "Разкешил" съм вече достатъчно - писал съм преди. Ама Чукча писател ..... Читатели НЯМА!!!
                        Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Засега ЕВАЛА на късмета, няма за какво да се извинявам!
                        Еййй така и не се научи българина да се ИЗВИНЯВА когато е сбъркал!
                        Няма лошо да си сбъркал и съответно да се ИЗВИНИШ. Не се дръжте като наритано бито куче като ви хванат "в крачка", ами се изправете ГОРДО и кажете ИЗВИНЯВАЙ!!!
                        Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        А
                        п.с. благодаря за пояснението, че си само на видеокарти. Това беше първото, което научих от теб в тая тема.
                        Писал съм го поне 10 пъти! Ама Чукча писател ..... Читатели НЯМА!!!


                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                          Ей Ванка - виж какво си ми отговорил преди има-няма 2 седмици на мой пост:





                          Няма ли да ми кажеш: Извинявай (или нещо подобно) ???
                          Иначе Звучиш МНОГО АВТОРИТЕТНО: "Гледаш ли цените изобщо"!!! Аз съм ги гледал, ама за след 2 седмици, а ти какво си гледал - незнам ......
                          Аз ако знаех накъде ще тръгне - щях да туря реални пари. Печели се и нагоре и надолу. Иначе ЕВАЛА, рулетката засега се върти в твоя полза! Дано разкешиш навреме...
                          Не ме слушай, както се въдят до безкрай - тъй ще им растат цените до безкрай!
                          Засега ЕВАЛА на късмета, няма за какво да се извинявам!
                          п.с. благодаря за пояснението, че си само на видеокарти. Това беше първото, което научих от теб в тая тема.
                          Last edited by IvanTerziev; 28.11.2017, 22:35.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Ей Ванка - виж какво си ми отговорил преди има-няма 2 седмици на мой пост:

                            Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Абе отива към 6 000, при 7 800 оня ден пик...
                            Гледаш ли цените изобщо?
                            Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Видяхме малко Фоерверки и сега полека ще се върнем към нормалния ход на нещата - т.е. Биткоин нагоре към 10.000$ а Биткоин Кеша около 1/10 от цената на Биткоина. Това не значи че няма да може да се прави добра спекула пак - покупки под 0,07 и продажби над 0,12 (0,14)
                            Който спечелил - Честито! На другите: "не губи кураж - следва нов тираж"!!!
                            Няма ли да ми кажеш: Извинявай (или нещо подобно) ???
                            Иначе Звучиш МНОГО АВТОРИТЕТНО: "Гледаш ли цените изобщо"!!! Аз съм ги гледал, ама за след 2 седмици, а ти какво си гледал - незнам ......

                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              IvanTerziev - карданото е борсичка която ще ти превежда фиатни пари направо в дебитната карта, софтуера ще е готов някога - още не са го направили обаче са пуснали криптоса. Виж им сайтчето - 65 годишни японци са им в листата на проявяващите интерес. Обаче се качва яко наистина с луди проценти. Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
                              Aха, ей за туй питах! Реализирали са една от идеите дето щяхме да ровиме, ако намерех поне половин програмист дето да не държи да си умре на кюбикъла.
                              Зариби ме. 2 приказки трябваха като тая! Не очите на понички у някакви измислени проценти.
                              Ще проверя и ако верно е това ще инвестирам у тия, и ще почна да ги следя изкъсо. Удрят точно у слабите места на всички криптоси.
                              Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

                              Каква борсичка, бе, ще ме умориш от смях..
                              https://www.youtube.com/watch?v=Ja9D0kpksxw
                              Мързи ме на глиган в момента, не ми се рови половината свят да проверявам. Дано на трейдъра да му е станало весело.

                              Рипълите в известна степен са го направили това нещо от горния цитат, ама Гугъл... аман!
                              Last edited by IvanTerziev; 28.11.2017, 22:20.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
                                Ако изчезнеш - няма да ми липсваш, за разлика от Форекс Мастъра.
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X