IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valdor Разгледай мнение
    Какъв е смисъла да купуваш нЕщо,ако то не се използва за нИщо....обявете цена на нещо в биткойни...не можете нали,и знаете ли защо...защото никой от вас не знае колко ще струва той утре,след 1 час или след една минута...
    Мислех да пиша нещо дълго, ама няма смисъл. По същество - давам 2 биткойна за това

    Съгласен?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

      п.с. на колко трябва да се върне цената за да си признаеш, че сляпо си вярвал ? Сериозно питам.
      Ако долната графика се "наруши" съм склонен да призная че съм сгрещил
      http://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png
      За да се случи това - трябва да видим цена под 1700$, както не веднъж съм казвал, ама кой да чете ......
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

        Идеята е като видиш нещо смислено да го споделяш тук. Споделил си много интересни неща, така че не спирай!!! Общо взето в темата вече чета само твойте мнения на Innergy, Макс, Индеянеца и още 2-а 3-ма, другите даже не и по диагонал .....
        Иначе "плюене" много има и ще има - какво друго им остава на горките
        Котетата и аз го видях преди 2-3 дни и си мислех да се захвана да ги развъждам ама след толкова други и "странични" работи и задачи реших да не го правя.
        Поздрави и Успех на Всички! Даже и на Сривлювците!!!
        Замисли се да четеш и другите мнения- на тези, които смислено поясняват, че койните са балон... Не чакай да се сурне сериозно... щото тогава ефекта ще е нулев....
        п.с. на колко трябва да се върне цената за да си признаеш, че сляпо си вярвал ? Сериозно питам.
        Last edited by Protokol; 05.12.2017, 21:56.
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

          Чесно казано не знам какво да пиша, тази тема определено не е за Биткойн или за криптовалутите, а за това някакви хора да ни обясняват и поучават, какъв балон, пирамида и тн. са тези неща. Защо не си направят друга тема... примерно "Биткойн е балон" и там да си пишат колкото си искат. Наистина смятам, че тези хора имат нужда от отделна тема.

          Иначе на мен ми беше интересно да попитам нормалните хора тук какво мислят за "CryptoKitties", което се явява една от първите игри върху блокверигата. Но вече знам отговорите... "Биткойн е балон, другите също", "К'ви са па тея глупости.", "Все що е крипто е боклук", "Помпят им цената, като ги продават сами на себе си", "Още една безмислена простотия.", "ЦРУ-то и другите трибуквени ше ви оправят вас." и тн... до безкрай.
          Идеята е като видиш нещо смислено да го споделяш тук. Споделил си много интересни неща, така че не спирай!!! Общо взето в темата вече чета само твойте мнения на Innergy, Макс, Индеянеца и още 2-а 3-ма, другите даже не и по диагонал .....
          Иначе "плюене" много има и ще има - какво друго им остава на горките
          Котетата и аз го видях преди 2-3 дни и си мислех да се захвана да ги развъждам ама след толкова други и "странични" работи и задачи реших да не го правя.
          Поздрави и Успех на Всички! Даже и на Сривлювците!!!
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Xman - Пиши си!!!
            Ако мислиш че нещо е важно, пиши тук. То и аз напоследък не съм много постоянен точно паради същата причина, но има хора четат без да пишат. Ако напишеш нещо което мислиш че за теб е важно и дори 1 те послуша - пак е нещо!!!
            Чесно казано не знам какво да пиша, тази тема определено не е за Биткойн или за криптовалутите, а за това някакви хора да ни обясняват и поучават, какъв балон, пирамида и тн. са тези неща. Защо не си направят друга тема... примерно "Биткойн е балон" и там да си пишат колкото си искат. Наистина смятам, че тези хора имат нужда от отделна тема.

            Иначе на мен ми беше интересно да попитам нормалните хора тук какво мислят за "CryptoKitties", което се явява една от първите игри върху блокверигата. Но вече знам отговорите... "Биткойн е балон, другите също", "К'ви са па тея глупости.", "Все що е крипто е боклук", "Помпят им цената, като ги продават сами на себе си", "Още една безмислена простотия.", "ЦРУ-то и другите трибуквени ше ви оправят вас." и тн... до безкрай.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Xman - Пиши си!!!
              Ако мислиш че нещо е важно, пиши тук. То и аз напоследък не съм много постоянен точно паради същата причина, но има хора четат без да пишат. Ако напишеш нещо което мислиш че за теб е важно и дори 1 те послуша - пак е нещо!!!
              +1

              Коментар


              • Xman1 - обсъждаме вариант за по добър койн просто :-) Давай идеи и ние ще ги възприемем, не сме консервативни.
                Давам име на проекта - сисфиш2.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                  Съвсем обърнахте темата на бит пазар...


                  П.С. Аз за известно време няма да пиша, защото не виждам смисъл, днес повечето неща които са написани са "за боклука".
                  Xman - Пиши си!!!
                  Ако мислиш че нещо е важно, пиши тук. То и аз напоследък не съм много постоянен точно паради същата причина, но има хора четат без да пишат. Ако напишеш нещо което мислиш че за теб е важно и дори 1 те послуша - пак е нещо!!!
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • индианеца - защото е фрии, ако я е патентовал и трябва да му искат лиценз дали ще оперират по нея или ще гледат да я заобиколят

                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Съвсем обърнахте темата на бит пазар...


                      П.С. Аз за известно време няма да пиша, защото не виждам смисъл, днес повечето неща които са написани са "за боклука".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                        Предлагам проф Каро да го номенираме за Нобелова награда по икономика !!!
                        Ние отдавна сме го номинирали.

                        Не за друго, ами защото целият свят оперира по теорията на Професора !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          valdor - за шаран койна няма нужда от боб, познава се лесно - ще се качва много и като направиш транзакция при която цената се качва не плащаш такса а получаваш такса в шаран койни които поскъпват по дефолт. Да видим тогава кой е най хубавия койн.
                          Да и няма да се копае,а ще се лови...на пари...и от балъци...нали...хаха

                          Коментар


                          • valdor - за шаран койна няма нужда от боб, познава се лесно - ще се качва много и като направиш транзакция при която цената се качва не плащаш такса а получаваш такса в шаран койни които поскъпват по дефолт. Да видим тогава кой е най хубавия койн.

                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              mathematician - и от графики няма нужда, то е една вертикална линия нагоре и какво ще и следиш на нея. Има фундамент - форкове, при които койните се събират и няма продажби и тогава се отваря вратата за излитане още по яко.И така докато цената просто изчезне и пробие небето, а сайтчетата ще излязат в техническа профилактика завинаги, а после следва грешка 404.
                              Крипто шарани трябва да се пуснат, от това има голяма нужда и ще е много полезно - ще съхраняват стойност и ще им се качва цената ей така.
                              хаха...прав си...може и една шепа боб да си вземеш...ей така да хвърляш

                              Коментар


                              • mathematician - и от графики няма нужда, то е една вертикална линия нагоре и какво ще и следиш на нея. Има фундамент - форкове, при които койните се събират и няма продажби и тогава се отваря вратата за излитане още по яко.И така докато цената просто изчезне и пробие небето, а сайтчетата ще излязат в техническа профилактика завинаги, а после следва грешка 404.
                                Крипто шарани трябва да се пуснат, от това има голяма нужда и ще е много полезно - ще съхраняват стойност и ще им се качва цената ей така.
                                Last edited by supertrader; 05.12.2017, 18:36.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X