IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • + 12 Б
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • ........ А междувременно цената Купува при Българските дилари е над 19.900 лв., на практика 20.000 лв. !!!
      Още малко остава до 23.000 лв. - т.е. 1 Биткоин ще купува 10 тройунции Злато!!!
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • marin1 - ако продължи с това темпо ще срине фондовата борса, само луд би инвестирал в акции на ейпъл а не в биткойн от който да се напечели. Съществува обаче опасност - да стане ясно че царя е гол.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Добри Ютро!!!
          За всички които си мислят че увеличението на цената на Биткоин е "драматично" - погледнете долната графика:
          https://pbs.twimg.com/media/DQVgYg8UIAAP5oG.jpg:large
          Това е много плосък трик с променящата се ска̀ла.

          Добре сега, кой беше продал на 11000? И кел файда че вече е на 12000?

          Коментар


          • Добри Ютро!!!
            За всички които си мислят че увеличението на цената на Биткоин е "драматично" - погледнете долната графика:
            https://pbs.twimg.com/media/DQVgYg8UIAAP5oG.jpg:large
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

              Мислех да пиша нещо дълго, ама няма смисъл. По същество - давам 2 биткойна за това

              Съгласен?
              Съгласен...но я си провери портфейла дали ги имаш тия 2 биткойна,ако отговора е ДА...продай ги за Пари и си го купи,ама бързай,че утре може да не стигнат и за колело

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Ей много драскачи се навъдуло тука бре-ЧИБА!!!

                Сега по темата: искате ли да си припомним какво стана с крипто миналата коледа,по нова година и първите дни на януари?
                сегашните очаквания са 15-20к$ до 31.12.2017г.
                обаче сега имаме преди това листване на борсата.....

                мнения-
                предложения-
                залози-
                твърдо приземяване

                Коментар


                • Две интересни новини от последните часове:


                  "The bitcoin futures race is on: CBOE will be the first, beginning bitcoin futures trading on December 10."

                  https://www.cnbc.com/2017/12/04/the-...ace-is-on.html

                  Започнаха да се надпреварват кой ще изкара първи фючърсите, явно ще са CBOE, още на 10-ти декември.



                  И още:
                  "Cboe chief on Jamie Dimon: He's welcome to try shorting bitcoin"

                  https://www.cnbc.com/2017/12/05/cboe...g-bitcoin.html



                  Нещата запчват да стават сериозни, Биткойн скоро ще се превърне в "стратегически резерв". Ще дойде време и едно сатоши няма да може обикновен човек да си купи... аз мисля че след 50 години приказката ще бъде "Дедо верно ли някога всеки е можел да си купи едно сатоши?"


                  Криптовалутите ще бъдат новият долар и новото злато в едно. Мисля че вече можем да обявим 2017-а година, за годината в която започна криптореволюцията. Начало на една "нова глава" в човешката история. Биткойн вече не е бета тест, а навлиза в "мейнстриим" пространството.


                  П.С. Нека "балон дивизията" да започне да плюе "сега" !

                  П.С.2. Биткойн 12 000 $.
                  Last edited by Xman1; 06.12.2017, 04:25.

                  Коментар


                  • Добре де, кажете за крипто котките и крипто бананите. Хубави койни ли са?

                    Коментар


                    • Ей много драскачи се навъдуло тука бре-ЧИБА!!!

                      Сега по темата: искате ли да си припомним какво стана с крипто миналата коледа,по нова година и първите дни на януари?
                      сегашните очаквания са 15-20к$ до 31.12.2017г.
                      обаче сега имаме преди това листване на борсата.....

                      мнения-
                      предложения-
                      залози-
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от valdor Разгледай мнение
                        Какъв е смисъла да купуваш нЕщо,ако то не се използва за нИщо....обявете цена на нещо в биткойни...не можете нали,и знаете ли защо...защото никой от вас не знае колко ще струва той утре,след 1 час или след една минута...
                        Мислех да пиша нещо дълго, ама няма смисъл. По същество - давам 2 биткойна за това

                        Съгласен?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                          п.с. на колко трябва да се върне цената за да си признаеш, че сляпо си вярвал ? Сериозно питам.
                          Ако долната графика се "наруши" съм склонен да призная че съм сгрещил
                          http://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png
                          За да се случи това - трябва да видим цена под 1700$, както не веднъж съм казвал, ама кой да чете ......
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                            Идеята е като видиш нещо смислено да го споделяш тук. Споделил си много интересни неща, така че не спирай!!! Общо взето в темата вече чета само твойте мнения на Innergy, Макс, Индеянеца и още 2-а 3-ма, другите даже не и по диагонал .....
                            Иначе "плюене" много има и ще има - какво друго им остава на горките
                            Котетата и аз го видях преди 2-3 дни и си мислех да се захвана да ги развъждам ама след толкова други и "странични" работи и задачи реших да не го правя.
                            Поздрави и Успех на Всички! Даже и на Сривлювците!!!
                            Замисли се да четеш и другите мнения- на тези, които смислено поясняват, че койните са балон... Не чакай да се сурне сериозно... щото тогава ефекта ще е нулев....
                            п.с. на колко трябва да се върне цената за да си признаеш, че сляпо си вярвал ? Сериозно питам.
                            Last edited by Protokol; 05.12.2017, 21:56.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                              Чесно казано не знам какво да пиша, тази тема определено не е за Биткойн или за криптовалутите, а за това някакви хора да ни обясняват и поучават, какъв балон, пирамида и тн. са тези неща. Защо не си направят друга тема... примерно "Биткойн е балон" и там да си пишат колкото си искат. Наистина смятам, че тези хора имат нужда от отделна тема.

                              Иначе на мен ми беше интересно да попитам нормалните хора тук какво мислят за "CryptoKitties", което се явява една от първите игри върху блокверигата. Но вече знам отговорите... "Биткойн е балон, другите също", "К'ви са па тея глупости.", "Все що е крипто е боклук", "Помпят им цената, като ги продават сами на себе си", "Още една безмислена простотия.", "ЦРУ-то и другите трибуквени ше ви оправят вас." и тн... до безкрай.
                              Идеята е като видиш нещо смислено да го споделяш тук. Споделил си много интересни неща, така че не спирай!!! Общо взето в темата вече чета само твойте мнения на Innergy, Макс, Индеянеца и още 2-а 3-ма, другите даже не и по диагонал .....
                              Иначе "плюене" много има и ще има - какво друго им остава на горките
                              Котетата и аз го видях преди 2-3 дни и си мислех да се захвана да ги развъждам ама след толкова други и "странични" работи и задачи реших да не го правя.
                              Поздрави и Успех на Всички! Даже и на Сривлювците!!!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                                Xman - Пиши си!!!
                                Ако мислиш че нещо е важно, пиши тук. То и аз напоследък не съм много постоянен точно паради същата причина, но има хора четат без да пишат. Ако напишеш нещо което мислиш че за теб е важно и дори 1 те послуша - пак е нещо!!!
                                Чесно казано не знам какво да пиша, тази тема определено не е за Биткойн или за криптовалутите, а за това някакви хора да ни обясняват и поучават, какъв балон, пирамида и тн. са тези неща. Защо не си направят друга тема... примерно "Биткойн е балон" и там да си пишат колкото си искат. Наистина смятам, че тези хора имат нужда от отделна тема.

                                Иначе на мен ми беше интересно да попитам нормалните хора тук какво мислят за "CryptoKitties", което се явява една от първите игри върху блокверигата. Но вече знам отговорите... "Биткойн е балон, другите също", "К'ви са па тея глупости.", "Все що е крипто е боклук", "Помпят им цената, като ги продават сами на себе си", "Още една безмислена простотия.", "ЦРУ-то и другите трибуквени ше ви оправят вас." и тн... до безкрай.

                                Коментар

                                Working...
                                X