IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Аз биткойни нямам и не искам.
    играя със всички останали,а те сега падат.
    прибирам си приличен профит-лайткойна съм го взел от 62.
    Не съжалявам за пропуснат профит никога.
    Има една приказка-по добре пиле в ръцете,отколкото орел в небето .

    Личното ми наблюдение е,че малките криптоси са доста по приятни с движенията си за спекула от татко Биткойн .
    Xman казва, че ще наваксат. Послушай го за това.

    (Но не и за светлото бъдеще )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



      Алт.монетите винаги го правят това, когато Биткойн прави сериозен ръст, после наваксват.

      Мисля че част от тези които държат алт.монети когато видят сериозен ръст при Биткойн, обръщат в Биткойн, за да го подкрепят... и после пак се връщат към "любимите" си монети.
      При последното пушване-вървяха заедно,знае ли човек кога ще се отделят?
      освен това си требе и корекция да направи.
      Иначе за падането -падат заедно
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Аз биткойни нямам и не искам.
        играя със всички останали,а те сега падат.
        прибирам си приличен профит-лайткойна съм го взел от 62.
        Не съжалявам за пропуснат профит никога.
        Има една приказка-по добре пиле в ръцете,отколкото орел в небето .

        Личното ми наблюдение е,че малките криптоси са доста по приятни с движенията си за спекула от татко Биткойн .
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Дива спекула е сега!
          Когато си има ръст нормален- всички покрай него повишават стойността си.
          сега всичко около него пада .
          Някой помпи здраво,скоро ще разтоварва....

          Продавам си Лайткойните,и гледам мача отстрани,докато не коригира сериозно не пипам,то стана.....


          Алт.монетите винаги го правят това, когато Биткойн прави сериозен ръст, после наваксват.

          Мисля че част от тези които държат алт.монети когато видят сериозен ръст при Биткойн, обръщат в Биткойн, за да го подкрепят... и после пак се връщат към "любимите" си монети.

          Коментар


          • Поне изчакай още час до 15 000. Вече сме на 14 350.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Дива спекула е сега!
              Когато си има ръст нормален- всички покрай него повишават стойността си.
              сега всичко около него пада .
              Някой помпи здраво,скоро ще разтоварва....

              Продавам си Лайткойните,и гледам мача отстрани,докато не коригира сериозно не пипам,то стана.....
              На 25 000 ще съжаляваш горчиво . А на 30 000 може да капитулираш и пак да купиш, но ще бъде късно.

              Виж Бонвиван като не ме послуша колко пара изтърва.

              Коментар


              • Дива спекула е сега!
                Когато си има ръст нормален- всички покрай него повишават стойността си.
                сега всичко около него пада .
                Някой помпи здраво,скоро ще разтоварва....

                Продавам си Лайткойните,и гледам мача отстрани,докато не коригира сериозно не пипам,то стана.....
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • А ние сме били минали 14 000.... това не го видях признавам си...

                  Май вече ще го гледам на по-кръгли числа... примерно през 5000... защото през 1000 нещо много бързо взе да ги минава.


                  В интерес на истината, нямам си на идея какво се случва, тази цена май си е чиста спекула... но да видим.

                  Биткойн се ускорява като реактивен двигател...



                  П.С. И малко теория на конспирацията... Американците да не са решили да сменят доларите в Биткойн... та така расте...
                  Last edited by Xman1; 07.12.2017, 02:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    То Е сериозно издание,просто някои хора са с по-консервативни(да не кажа тесногръди) виждания относно крипто и бъдещето на финансите.
                    Е, честити ти 14 000. Тесногръдо продължавам да твърдя за 15 000-20 000. И тъй като 15 000 е съвсем близо, направо да мислим за 20 000.

                    Бясното рали май тепърва започва. Чудя се дали да заложа, че голямото сгромолясване ще стане на 30 000 или на 40 000.



                    Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    някои хора са с по-консервативни(да не кажа тесногръди) виждания относно крипто и бъдещето на финансите.
                    По мои наблюдения, феновете не се интересуват от нищо освен цената да върви нагоре. Няма никакво желание за разбиране дори когато някой ти подава сдъвкано в устата. Здраве да е.
                    Last edited by Money; 07.12.2017, 01:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      Прави като мене - давай прогнози за цената на биткойн. Предвидих по-добре от практико-теоретиците на койните, че ще върви още нагоре към 15000-20000 още като бяхме под 9000.


                      Иначе нещата стават сериозни. Отварям да видя какво пише във Файненшъл таймс и ми излиза тази раклама на койни:

                      https://vimeo.com/242236265

                      Човек може да си миньорства, да играе на игри и на си купува виртуални мечове с виртуални пари. До сега смятах, че ФТ е сериозно издание.
                      То Е сериозно издание,просто някои хора са с по-консервативни(да не кажа тесногръди) виждания относно крипто и бъдещето на финансите.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Вие, койн феновете, сте прави за момента само по един критерий - биткойнът се качва и на това аз не мога да кажа нищо! Шом се качва, значи ще се множат и новопокръстените във вярата, защото парата е най-силният стимул за абсолютно всичко.
                        Прави като мене - давай прогнози за цената на биткойн. Предвидих по-добре от практико-теоретиците на койните, че ще върви още нагоре към 15000-20000 още като бяхме под 9000.


                        Иначе нещата стават сериозни. Отварям да видя какво пише във Файненшъл таймс и ми излиза тази раклама на койни:

                        https://vimeo.com/242236265

                        Човек може да си миньорства, да играе на игри и на си купува виртуални мечове с виртуални пари. До сега смятах, че ФТ е сериозно издание.
                        Last edited by Money; 07.12.2017, 00:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                          Според мен основният проблем е че нито една от страните не иска да изслуша другата... едните казват, че са "финансови експерти-гурута" и няма да вземат на сериозно мнението на някакви си "нърдове". Те от своя страна наричат "финансовите експерти" - "динозаври" и също не искат да чуят каквото и да било от отсрещната страна.

                          Истината е че няма "фундамент", ние си го измисляме и нарочваме какъв да е фундамента. Обикновено си избираме това което смятаме, че е най стабилното, неразрушимо и неостаряващо, зарди това на много хора Биткойн им се вижда нестабилен, но те не си дават сметка, че дори най-стабилните неща започват, волитално... колкото са по-стабилни, толкова е по волитално е създаването им. Замислете се при какъв физически метод е създадено златото. А с критповалутите хората се мъчат да създадат нещо "по-добро" от златото... разбира се че ще е волитално и експлозивно... докато не видим супернова, още нищо не сме видели... истинската волиталност не сме я видели. Дано само хората не изпаднат в масова истерия... че тогава може наистина да стане страшно.

                          Според мен банкерите и политиците, не трябва да отричат криптовалутите, а по скоро да мислят за начини да канализират в правилната посока тази енергия, че иначе не ми се мисли какво може да се случи. Мисля че първият пример ще го видим в Китай... отиде им "подредената диктатурка с Китайски характеристики"... заради някакви си крипто-нърдове. Властите там, не трябваше да го забраняват.
                          Съгласен съм с Грую. Xman1, ти си фен на теорията за политическата стойност на биткойн. Но всичко това се основава на пожелателно мислене. Интуицията ти казва, че биткойн може да служи като пари и че светът ще е прекрасен. Но не можеш конкретно да обясниш как и защо.

                          Пък аз съвсем конкретно ти казвам, защо не може да стане.



                          Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Мда, харесвам постингите ти и ентусиазма, с който пишеш, но в последния ти пост има твърде много пожелателно мислене и пълно, да не кажа по детски наивно разбиане на това що е то пари. Хайде, ще го нарека по-меко - идеализираш нещата до степен на вакуум

                          Вие, койн феновете, сте прави за момента само по един критерий - биткойнът се качва и на това аз не мога да кажа нищо! Шом се качва, значи ще се множат и новопокръстените във вярата, защото парата е най-силният стимул за абсолютно всичко. Но за другото - ще ме прощаваш. Само си задай един доста елементарен въпрос - кой ще разреши на шепа нърдове да станат нови Бъфет, Морган, Рокфелер? Ей така, от нищо, без нито един катаклизъм и само и единствено на базата на луд късмет и някаква си там сляпа вяра????

                          Човече, че то златото, което епари от незпомнени времена, не става "валута" дори по време на кризата, като причината беше само една - имаше прекалено много от него във всякакви бантустанци, индианци и африканци (отбележи, че масата, поне официално тук се държи от централните банки), та някой (ще ти го кажа директно - САЩ) ще позволи нещо да разклати божественият статут на долара, заради който се водиха 2 световни, повтарям световни, войни!!!

                          Стига де, нека все пак сме реалисти. Успех с търговията!
                          Шепа нърдове могат да станат супер богати. Виж примерно Бил Гейтс, Джеф Безос или Лари Пейдж и Сергей Брин.

                          Въпросът не е, че не може. Просто биткойн предлага въвеждането на една примитивна и нестабилна монетарна система, която е съществувала преди 300-400 години в зората на банкирането. Само че биткойн ще е сто пъти по-кофти система заради волатилността на стойността на койните.

                          Коментар


                          • Само на мен ли ми прави впечатление,че всичкото друго крипто,освен Биткойна -потъва?
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                              13k Честито!
                              13 хилядарки, тоя койн ме кефи все повече. Искам да го закарат над 20 000, тогава ще стане интересно.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                                Днес 73-годишния ми старец ме пита дали съм чувал за "некво боин, моин.. ". Краят е близо.. на помпата, имам предвид
                                Твоя старец колко койна си е купил? 0? 00? 000? 000000000000000000000000?
                                Last edited by bghighlander; 06.12.2017, 23:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X