IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
    Чиста спекула.. в лайткойна няма нищо интересно.
    Пълно копие, освен бройката и алгоритъма..
    Лайткоина има потенциал за +1000 $ а някои анализатори предричат изравняване по МаркетКап с Биткоина! И защо не? 2014 или 2015 (не ми се прави справка) имаше скок на цената от 1 до 40$ в рамките на месец, но тогава основните покупки идваха от Китай, даже помня някой по форумите (не тук) се шегуваше че китайците го използват за тоалетна хартия
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • В момента сме вече във фазата на зарибяване на таксиметровите и маникюристките. Следва...

      Коментар


      • някой шортаджия-самоубиец на БенчМарк?

        нещо да споделите..?!
        ... да не сте луди, кой ше си признае... ама на думи сте най
        Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

        Коментар


        • Днес по ТВ имаше репортажи за Биткоина, поне 3-5 мин му отделиха. Начи и по другите ТВ по Света ако има такива репортажи - смятайте утре е +5000 долара.

          Коментар


          • Я да видим сега кой от вас е Бойчо Попов. Който бързо не драсне глупав коментар той е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
              Чиста спекула.. в лайткойна няма нищо интересно.
              Пълно копие, освен бройката и алгоритъма..
              явно е колко си се поинтересувал...

              стой и гледай само...
              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Лайткойна,Лайткойна.........
                Казах ти да не продаваш! Ето затова от балони трудно се правят много пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                  Чиста спекула.. в лайткойна няма нищо интересно.
                  Пълно копие, освен бройката и алгоритъма..
                  A kakwo има в биткоина- зад епълите поне стоят някакви развойни лаборатории, зад теслите- заводи, зад амазон- стокооборот и платформа. Какво стои зад биткоина

                  Коментар


                  • Аз не мога да разбера как така крипто.бг, криптобанк.бг и подобни улични чейчаджии се споменават тук като 'борси'. А и не само тук, но и в западни сайтове. На мен ми харесва да ги има, но все пак да се наричат борси?
                    Last edited by verimg; 08.12.2017, 21:57.

                    Коментар


                    • Чиста спекула.. в лайткойна няма нищо интересно.
                      Пълно копие, освен бройката и алгоритъма..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                        Barbaron от април ви казва: "Купувайте лайткойни ! "
                        вие не слушате. Посипете си главите с пепел сега
                        аз съм тежко...
                        Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                        Коментар




                        • Barbaron от април ви казва: "Купувайте лайткойни ! "
                          вие не слушате. Посипете си главите с пепел сега

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Лайткойна,Лайткойна.........
                            И аз му бях хвърлил око на лайткойна и исках да купувам с биткойн, но докато се справя с биткойн уолета (наистина не мога да препоръчам "armory") изпуснах момента. Здраве да е, има още много криптоси, които ги чака стабилен ръст

                            Коментар


                            • vankata89 - това е нещо ново, как се проследяват транзакциите ? Не знаех че можело.
                              Когато го хакнаха койна някой бръкна в "протокола" и веригата отхвърли огромното количество новоизлюпени койни ! Сляпа вяра в нещо което не разбираш не води до добър край. Виждаш че койни са се прехвърлили от един адрес на друг, но това не са проследими транзакции - не ги прави ясни, защото бенифициента - получателя е неизвестен и виждаш само адреса в който са прехвърлени. Тия борси не ги хакват за да не могат после да прехвърлят плячката, точно защото могат после да си ги прехвърлят се хакват борсите и най вероятно от самите собственици на борсите. Куче влачи, диря няма - блокчайн, дири има но кучетата си влачат.
                              Last edited by supertrader; 08.12.2017, 19:55.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                                Само че транзакциите с Биткоин, за разлика от банковите, са НАПЪЛНО ПРОСЛЕДИМИ И НЕИЗТРИВАЕМИ!!!
                                Не е като хартиен носител да го пуснеш в кошчето за унищожаване на документи ....
                                На практика Биткоин е най-регулирането нещо във света!!! Регулира се от протокола на Биткоин, протокол в който човешка намеса е невъзможна!!!
                                Как смяташ каква е вероятноста на изгорелите от словенската борса да си върнат парите от проследяемата верига. Лично мнение - вероятност=0

                                Коментар

                                Working...
                                X