IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    За да има фундамент трябва да се приложи тоя blockchain в реален сектор и да почнат да се виждат ползи от него. Ако има реална полза в момента от тоя балон това са всички тези startups от които ще има много успешни за в бъдеще.
    Каква е реалната полза от един супер спортист или хубава картина?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

      Ново красиво различно безжично магично неразбираемо достъпно, слагай каквото си искаш още. Преди време бях дал пример с една картина, което си е чиста илюзия, но има красива магия, за съжаление има един недостатък, не можеш да имаш само парче от нея. Докато криптото е достъпно за всеки, това му дава голям потенциал.
      Вярвам че blockchain ще промени много сектори на икономиката но кой от тези всички койни ще има стойност и каква ще е тая реална стойност е загадка. Биткойн в момента си е типична понци схема базирана на алчност но не изключвам това да продължи още много време. Дори не знаем кой точно го е измисил

      За да има фундамент трябва да се приложи тоя blockchain в реален сектор и да почнат да се виждат ползи от него. Ако има реална полза в момента от тоя балон това са всички тези startups от които ще има много успешни за в бъдеще.




      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Пирон - на късо могат да влязат такива които имат койни и просто да излязат и да пропуснат "печалбата".
        Тези които ги имат са много по малко от тези които ги нямат. Мравките обикновено са купувачи и когато са орда могат да обезкостят и слон.

        Коментар


        • Пирон - на късо могат да влязат такива които имат койни и просто да излязат и да пропуснат "печалбата".
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Пирон - ако имаш предвид фютчърсите, там без къси няма дълги и няма търговия с фютчърси.Тези не влизат в тази игра за да не спечелят от комисионни, точно обратното и за печалба са там и те.
            За да се скъсява трябва да са обезпечени, да видим дали са го постигнали.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Какво точно се копа да кажат копачите на биткойн? какво дава стойност на биткойн освен спекулата
              Ново красиво различно безжично магично неразбираемо достъпно, слагай каквото си искаш още. Преди време бях дал пример с една картина, което си е чиста илюзия, но има красива магия, за съжаление има един недостатък, не можеш да имаш само парче от нея. Докато криптото е достъпно за всеки, това му дава голям потенциал.

              Коментар


              • Пирон - ако имаш предвид фютчърсите, там без къси няма дълги и няма търговия с фютчърси.Тези не влизат в тази игра за да не спечелят от комисионни, точно обратното и за печалба са там и те.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Какво точно се копа да кажат копачите на биткойн? какво дава стойност на биткойн освен спекулата

                  Коментар


                  • С пътници, без пътници скоро влака тръгва. За съжаление изглежда няма да има кой да го скъсява.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

                      Според мен тези коини или са продадени от дър. служители или са си отново в митничарите - все пак трябва да платят с нещо за свободата, нещо, което не е конфискувано при международната пол акция. Трябва да се борим за разкриване на информацията - тази сума, ако я е имало, си е малко КТБ!!
                      http://e-vestnik.bg/27319/bivola-zas...va-v-bitkoyni/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kokatasam Разгледай мнение
                        Здравейте колеги! Какво мислите за Лайткойн?! Благодаря ви предварително?!
                        Аз ги виждам нагоре към 500 до няколко месеца. Сега залагам, че всичко това е просто здравословна корекция и няма да има срив на биткойн (който пък да повлече останалите). Ако не беше направил тази дълбока корекция обаче (ако не се лъжа до малко над 12К) залагах, че по скоро ще се срива с по 70-80 процента примерно. Ще видим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                          Вижте и коментарите под статията. И други като мен считат, че е най-добре да си погасим външния дълг.
                          Според мен тези коини или са продадени от дър. служители или са си отново в митничарите - все пак трябва да платят с нещо за свободата, нещо, което не е конфискувано при международната пол акция. Трябва да се борим за разкриване на информацията - тази сума, ако я е имало, си е малко КТБ!!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                            Ама много ме е яд, че пропусна да направиш пари там! Беше много очевиден сетъп за нагоре. И Хиксмана го обясни.

                            Пуста човешка психология!

                            Криптото е като всеки друг рисков трейдинг. И резултатите са същите.
                            Тебе ли те е яд,ами аз.....какво да кажа...
                            там приличен профит направих,бях ги взел от 62,ама,можеше да е х3. .....
                            живи и здрави,пазара няма да избяга.

                            П.С. вчера се чух с една приятелка от Лос Анджелис,която работи за сериозна фирма-доставчик на NASA.
                            Питах я как е там ситуацията,говори ли се за крипто,тя отговори,че е що годе непознато за масата(в часност колегите и),а те са теки гайс....

                            Има още за надуване бая
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kokatasam Разгледай мнение
                              Мисля,да инвестираме дългосрочно!
                              Мхм,и аз ,влизам и забравям...
                              Да ходи нагоре,надолу,акаунта издържа и на 0 да падне
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Мисля,да инвестираме дългосрочно!

                                Коментар

                                Working...
                                X